Šta je novo?

mtsTV GO

E to znam da su neke bile problem i znam da je bila 9-ka u tim IP adresama.
Hvala @shamanNS na ispravci.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni i dalje (posle pražnjenja keša) neće ni Chrome ni Firefox... ali hoće Edge! Ne razumem trenutno zašto, ali eto, radi.
 
Promotivni period traje do 31. decembra 2018. godine. Svetsko prvenstvo im je ozbiljan test, valjda će raditi normalno.

Edit: hah, upravo sad ne radi na PC-ju. Otvori aplikaciju, zavrti kao da učitava i dobijem samo black screen. Neki predlog?
 
Poslednja izmena:
Promotivni period traje do 31. decembra 2018. godine. Svetsko prvenstvo im je ozbiljan test, valjda će raditi normalno.
Kada su vaznije fudbalske utakmice u pitanju, cak i domaci derbi, mts TV GO nikada nije radio :)
 
Znam, baš zato i kažem.

Evo neće sad. RTS planeta radi, ali *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i nemaju opciju za biranje kvaliteta slike, pa automatski prilagođava, a to često brlja, pa bude loša slika.
 
Meni sad ne rade RTS1 i AS1 sve ostalo radi.
Upravo prijavi, i resavaju sad, kao.

Sent from my Galaxy S9 using Tapatalk
 
obrisi kes i kolacice kad zeza na tim kanalima je ukljucena zastita da se ne bi gledalo preko izvucenih linkova.
Ovo kazem ako nekom ne rade RTS1 i AS1
pozdrav
 
Radi sad, ali je slika lošije nego inače.

Btw, zašto beše ne radi c/p kad je aplikacija uključena?
 
Da li je neko saznao zašto ne radi clipboard kad je aplikacija uključena?
 
Meni app na mobilnom puca već par dana kada puštam kanale, čim dođem do pink sci-fi pukne app. Tako da mogu da gledam samo kanale koji su do tog pink kanala, ispod toga ništa :D
 
Meni na laptopu povremeno nestane player sam od sebe, a u isto vreme nestane i taskbar.
 
Aktivirao sam mts tv go preko tv-a. Kako sad da povezem sa mts tv go app? Kako da napravim nalog, da ga vezem sa ugovorom?
 
Što smo gledali u VLC ovu uslugu, gledali smo. Od danas ne rade ni ostale Arene pored keca koji ne radi odavno, nijedan RTS, nijedan Pink, nema HBO, ima samo Eurosport 1, neki dečji kanal i još ponešto minorno, nisam očekivao ovo od Telekoma:)
 
Dugo je brate i trajalo.
4-5 meseci je štektalo bez problema.
HBO mi jedino nedostaje ovo drugo nimalo.
 
Dugo je brate i trajalo.
4-5 meseci je štektalo bez problema.
HBO mi jedino nedostaje ovo drugo nimalo.

A e to znaci da neradi i za ljude koji placaju MTSgo , pitam jer hocu da raskinem MTStv i uzmem neki MTSgo sto mogu da spojim sa kodijem posto mi ova njihova kutija nije nizasta
 
A e to znaci da neradi i za ljude koji placaju MTSgo , pitam jer hocu da raskinem MTStv i uzmem neki MTSgo sto mogu da spojim sa kodijem posto mi ova njihova kutija nije nizasta

Radi na MTS TV GO, nego zaštićeni linkovi da ne mogu sad da se koriste van same aplikacije.
 
Nazad
Vrh Dno