Šta je novo?

mtsTV GO

Koliko vidim usluga MTS go mi je deaktivirana iako sam korisnik box 3 paketa , a na sajtu pise • Besplatno korišćenje mts TV GO usluge do 31. januara 2020. godine za korisnike BOX 3 paketa sa mts TV uslugom,!
 
Možda sam glup, ali gledajući njihov sajt ja stvarno ne mogu da razumem kome je ova usluga besplatana, kome naplaćuju, a ko ima promociju? Bio bih zahvalan ako bi to neko mogao da mi objasni.
 
Poslednja izmena:
Da bi je koristio prvo moraš da je aktiviraš, što je objašnjeno na:
https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-...3-Kako-da-pratim-mts-TV-na-vise-uredjaja.html

@lalinea: imaju oni dosta sadržaja na sajtu tipa lud-zbunjenog :)
Zavisi koju uslugu koristiš, odeš tamo onda ispod tabele imaš da klikneš na +Više detalja i pročitaš uslove. Tu je obično navedeno kako, kome, koliko...

Npr. konkretno ja, imam box4 i piše lepo gratis tokom ugovora kao na slici:
MaxthonSnap20200118163126.jpg
 
Radi kod mene.

@lalinea Nisam potpisivao novi ugovor ovaj stari istekao davno. Valjda zato i plaćam :D
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;5997971]Radi kod mene.

@lalinea Nisam potpisivao novi ugovor ovaj stari istekao davno. Valjda zato i plaćam :D
A znaš li kako ti se zove taj stari paket?
 
Tad je samo jedan paket imao i kupuješ dodatno sve. Mislim na HD i ostalo.
 
Na telefonu i tabletu radi.
 
Kod mene radi.
 

Prilozi

  • tvgo.jpg
    tvgo.jpg
    304.6 KB · Pregleda: 94
Ne radi sad ni kod mene, krš aplikacija o tome se radi.
 
Zvao sam operatera i potvrdio mi je... postoji globalni problem na teritoriji cele srbije.
 
Kada se ide preko PC-a sajt mtstv.telekom.rs ne radi. Sa telefona verovatno ide na drugi način, upravo gledam FMP-Partizan.
 
Poslednja izmena:
Mene samo izbaci iz app kad se ulogujem... Wtf?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Meni su sinoć rekli da rade na unapređenju sajta. Lud zbunjenog!
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kod mene i dalje ne radi, tablet i telefon.
 
Mozda nije ovo odg. tema, ali ima li MTSikakav pandan EONu kod SBB. Mislim na TV live i unazad app za desktop i android. Kako se ta platforma zove?

Ozbiljno razmisljam da predjem, mnogo jeftiniji, imam optiku pred vratima ... TV ponuda losija mislim ali ... Realno, samo bih ja pogledao neki sport koji je eksklluziva na SK, ali i za to imam sve manje vremena. Za toliko cu se snaci ako mi se gleda.
Kolege/prijateljjikoji su na MTS nemaju pojma, retko gledaju TV, placaju optiku/box3 zbog neta, plus nisu natovani. Toliko o tome da i tehnoloski napredni korisnici koriste "napredne" opcije za TV.
 
Uzmi lepo Box3 bez IPTV + Eon...
"Ekvivalent" Eon aplikacija je ovo đubre u čijoj temi pišeš. Ekvivalent je ko kad porediš Fiat i Mercedes..
 
Nazad
Vrh Dno