Šta je novo?

mtsTV GO

Bez brige, danas kad počne Zvezda vs Budućnost neće raditi nigde :d
 
To mu dođe kao da nema nigde :d Užasna "slika" čak i za SD rezoluciju plus krš komentatori izgubljeni u vremenu i prostoru. Prvu utakmicu kad je prso MTS TV Go sam radije gledao piratsku varijantu hrvatske verzije Arena Sport (stream koji je kasnio ohoho, preko minut u odnosu na O2 na DVB-T2 mux-u) nego da gledam O2 na D3i ili na DVB-T2...
 
Poz svima. Da li neko zna, moze li se mts TV Go deaktivirati slanjem mail-a mts podrsci, sa podacima o vlasniku broja (ime, prezime, JMBG, sifra korisnika, itd.), ili mora licno da se ide u poslovnicu?
 
Poz svima. Da li neko zna, moze li se mts TV Go deaktivirati slanjem mail-a mts podrsci, sa podacima o vlasniku broja (ime, prezime, JMBG, sifra korisnika, itd.), ili mora licno da se ide u poslovnicu?

Uloguj se na moj.mts.rs i na početnom ekranu pod "MTS TV" (dole desno) imaš dugme "Deaktiviraj MTS TV GO".
 
Uloguj se na moj.mts.rs i na početnom ekranu pod "MTS TV" (dole desno) imaš dugme "Deaktiviraj MTS TV GO".

Deaktiviran mi je nalog, pa cu morati telefonom to resiti. Nevezano za deaktivaciju mts TV Go, da li mozes samo prekopirati URL stranice za pregled mts TV usluge, kada se ulogujes na Moj mts portal? Treba mi da proverim nesto.
 
Android box i prijavljuje gresku 105401 nemam magisk, na telefonu i kompu radi.
Ima li pomoci?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Sorry, neko je ovde pitao kako gledati mts TV go preko racunara? Stiglo mi obavestenje na mail o ovom postu, a sada ga vise nema. Kako god, isto mi se desava. Iako sam instalirao mts TV go plejer, svaki put mi iskace da postoji nova verzija, a najnoviju sam instalirao.
 
Koristi Edge.

Edit. Koristis W7. Isprobao sam sad IE, radi normalno.
 
Poslednja izmena:
Koristi Edge.

Edit. Koristis W7. Isprobao sam sad IE, radi normalno.

Ja pitao, ali sam slucajno izbrisao post. Koristim Edge ali je crn ekran, vidi se da emituje program (ide vreme na satu) ali bez slike. Probao sam da reinstaliram i opet sve isto. Na ostalim pretrazivacima javlja da postoji azuriranje i kada se azurira, opet sve isto. Koristm W10 inace.
Na tabletu i telefonu radi odlicno, sme sto na androidu 9, nece da se skloni bela traka na kojoj su dugmici za pregled vise ekrana, izlaz iz aplikacije i vracanje unazad.
 
Ovo je necuveno aplikacija ne radi na PCju! Login radi jedino na edge browseru ali je u plejeru crna slika/nema nista!
Ja sutra odjavljujem, sto bih i vama preporucio! Da im placam 200dinara za uslugu koju nisu u stanju da pruzaju, nisam ovca! Lopovska drzava!!! :mad: :mad: :mad:
 
Poslednja izmena:
Meni radi preko app-a, ali samo preko Edgea, Firefox totalno blokira. Nisam znao da je to "normalno". Čudo da ne traži Internet Explorer..
 
Ja odjavio pre neku nedelju.

Na telefonu mi je uvek radilo OK, tu nemam zalbe.
Ali na PC-ju je od pocetka bila katastrofa, uvek neki problemi. Cak i kada ih rese, pojavi se nesto drugo.

Nema sta da se diskutuje, jednom recju im je usluga KATASTROFA.
Nema druge nego redom svi da im otkazu, i mozda ce se tamo neko setiti da plate nekome ko ume da im sredi i odrzava servis.

Slepci.
 
Nikog tamo nije briga...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ništa, tako je kod svih

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Neš gledat [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Занимљиво је да неких 4-5 канала не избацује ту грешку.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Meni konačno radi i na računaru i na telefonu. Zvao sam podršku prošle nedelje, rekao da mi aplikacija za telefon prijavljuje da je dostignut maksimalni broj uređaja, iako sam pre toga samo na jednom računaru koristio, oni nešto pročačkali i sad je najzad sve okej.
 
Jel Vam radi mts Go drugi dan adresa je nedostupna i nije moguće pristupiti serveru ?!!

Послато са SM-G610F уз помоћ Тапатока
 
Isto se i meni dešavalo poslednjih dana

Послато са SM-G610F уз помоћ Тапатока
 
Ne otvara ni meni sa njihovim VDSL-om. Tako da nešto su zeznuli.
Android app radi...
 
I pre par dana je bilo isto tako, na svim browserima, nigde nije htelo da učita pa posle par sati proradilo, doduše samo je tad normalno radilo na onaj Chrome Portable što mi (nam) preporučio Shaman a na ostalim pretraživačima opet onaj krug unedogled, traženje ažuriranja i tome slično.
 
Poslednja izmena:
Da, potvrdjujem da radi android app, bez obzira na mrezu. (sinoc sam probao)
Evo upravo sada je proradio i sajt. Meni je isto tako apdejtovalo u nedogled taj plejer. U medjuvremenu sam instalirao svez sistem, apdejtovao internet explorer 11 (poslednja i najnovija za win7) i od tada mi radi normalno na laptopu.
Hvala, momci!
 
p.s. Evo kao da ga urekoh. Ponovo ne otvara stranice na kompu i laptopu. Ocigledno im ne funkcionise servis kako treba. Samo treba biti strpljiv. :D
 
A za korisnike starih BOX4 paketa, besplatno MTS tv go tokom trajanaja UO?
 
Nazad
Vrh Dno