Šta je novo?

mtsTV GO

Probao, neće. Ne znam ima li veze, ali mislim da se ovo dešava od poslednjeg windows 10 update.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Opet ne radi ovo sramotno đubre i cele večeri jurim strimove, umesto da normalno koristim servis koji glupi Telekom ima godinama.
 
Zezalo je sinoc dosta stvarno. I na kompu i na mobilnom sam uspevao da se prijavim tek iz nekog dvadesetog pokusaja. I to su bila dva skroz razlicita naloga.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Probao sam bar 7 browsera, ali ništa. Uvek mi traži da ažuriram plug-in. Mislio sam sutra da gledam utakmicu, ali izgleda ništa od toga.
 
Sve mi se više čini da ovo sa nemogućnošću normalnog praćenja mtsTV GO preko kompa nije slučajno. U suštini, kad se računar preko HDMI kabla poveže na TV dobije se odlična slika (pre svega Arena) za neku simboličnu cenu aplikacije ako ne čak i za džabe, ukoliko je u okviru promocije. Tako da cenim da oni žele da mtsTV GO održe na principu uslužne aplikacije za praćenje na telefonima i tabletima, a ako želimo Arenu neometano da gledamo na televizorima - onda samo varijanta Telekoma kao TV provajdera...
 
Probao sam bar 7 browsera, ali ništa. Uvek mi traži da ažuriram plug-in. Mislio sam sutra da gledam utakmicu, ali izgleda ništa od toga.
Kod mene na laptop-u radi normalno, na tel ne radi od pre par dana kad mi stigao update i kad sam uradio isti za magisk, na 17.3 radio odlicno, sad na 18 ne radi.
 
^^ Kod mene je Magisk 17.1 i neće da radi reprodukcija dok se mtsTV GO ne čekira u Magisk Hide. Ne bih ni provalio da juče nisam ulazio u Moon + Reader i setio se da je kod njega slična situacija.
Da na starijim radi ako hide-ujes mtstvgo, a na najnovijoj nece bar za sada.
Dal da se vratim ili sacekam da srede to,hmmm?
 
^^ Kod mene je Magisk 17.1 i neće da radi reprodukcija dok se mtsTV GO ne čekira u Magisk Hide. Ne bih ni provalio da juče nisam ulazio u Moon + Reader i setio se da je kod njega slična situacija.
Hvala puno! Radi na Magisk 18.0[emoji106]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Sinoć mi proradi na kompu u 15om minutu tekme i radilo perfektno sve vreme. Nekoliko puta trznulo.
 
Sve mi se više čini da ovo sa nemogućnošću normalnog praćenja mtsTV GO preko kompa nije slučajno. U suštini, kad se računar preko HDMI kabla poveže na TV dobije se odlična slika (pre svega Arena) za neku simboličnu cenu aplikacije ako ne čak i za džabe, ukoliko je u okviru promocije. Tako da cenim da oni žele da mtsTV GO održe na principu uslužne aplikacije za praćenje na telefonima i tabletima, a ako želimo Arenu neometano da gledamo na televizorima - onda samo varijanta Telekoma kao TV provajdera...
Ima smisla da su im prioritet telefoni, slažem se. Što se tiče kvaliteta 720p (i to low bitrate 720p) je maksimum koji mtsTV GO isporučuje tako da od kvaliteta ništa ni na 23 inča. Zaštićen je stream pa se ne vidi ništa na skrinšotu, ali nebitno, ko koristi lako je videti o čemu pričam. Meni nije problem, gledam povremeno na telefonu a na računaru sam isprobao samo da isprobam.


2018-12-12 11_57_16-Greenshot.png
 
meni danas isteklo 6 meseci...
500 dinara za ovo je zaista previse.

Ovakva usluga vredi jedino ako je gratis ili da kosta stotinak dinara.
 
meni danas isteklo 6 meseci...
500 dinara za ovo je zaista previse.

Ovakva usluga vredi jedino ako je gratis ili da kosta stotinak dinara.

+1

Kako si odjavio uslugu? I meni ističe free period uskoro.
 
Odjavio preko chata, i nikakvu potvrdu nisam dobio, samo ne radi app

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Uzeo sam pre neki dan plavi BOX 4 paket i aktivirao mts TV GO. Uradio sam sve po video uputstvu sa njihovog sajta ali nikako da proradi.
Na telefonu se normalno ulogujem korisničkim imenom i lozinkom za moj mts nalog i kad pokušam da pokrenem bilo koji program javlja mi da je došlo do greške prilikom reprodukcije sadržaja kod 105401.
Na računaru ne mogu da se ulogujem jer kad, posle upisivanja korisničkog imena i lozinke kliknem na dugme „prijava“ ono ne reaguje.
Interesantno je da sam ranije već koristio mts TV GO na istim uređajima i da je sve funkcionisalo bez greške. Kako da rešim problem?
 
Može li neko ko ima windows 10 sa najnovijim ažuriranjima da proveri da li mu radi ovo čudo? Meni na svakom browseru traži da instaliram plug- in. To se kod mene dešava od poslednjeg windows updatea.
 
Pratim imam slican problem...meni preko telefona radi ali preko kompa ne...tj imamo isti problem.
 
Edge ili GoogleChromePortable_69.0.3497.100 za windows 10 sa najnovijim ažuriranjima.
 
kod mene je Windows 10 takođe sa najnovijim ažuriranjima, radi samo na Edge. Neće na Chrome, stalno traži da se downloaduje nova verzija plugina
 
Neznam sto lepo ne izbace apk za Smart TV kao ovi iz SBB-a eon. Kad gledam jedino na telefon pa cast na TV. Jedino tako ne zeza.

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Pa ne moze da se castuje na TV, moze YT, ali ova app ne moze, bar da ja znam.
Ako je moguce, aj bas da cujem kako bilo bi dobro znati to.
 
Vrlo prosto.
Mira cast apk. I onda sve sto imam na tel.vidim i na TV-u.
Neznam sta nije jasno

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Nazad
Vrh Dno