Šta je novo?

mtsTV GO

Akcija Mts Tv na vise uredjaja produzena do 19. maja.

BXYfW6b.png
 
Ja sam probao kod tate na android telefonu. kada pokrenem aplikaciju, neidem tamo gde treba da se upisu podaci, nego kliknem na "pogledaj ponudu" ili tako nesto sto pise, pa onda u opcijama pronadjem "televizija" i tamo prebacim na koji god hocu kanal. ja sam probao: arena sport, eurosport, film klub, rts paket i jos neke cisto onako informativno, kad gle cuda - ono radi i to bez problema.
 
Aplikacija traži da se unese username i pass pre gledanja.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Na MTS TV GO je rapidno poboljšan kvalitet slike, bar na Arenama, sada je sigurno 480p, možda i famoznih 720p kako im stoji da jeste ali nisam siguran, gledam na lap topu, ostaću pri tome da je 480p kvalitet. Možda krenu da naplaćuju od 1.3. u okviru i BOX paketa pa zato poboljšali kvalitet. Ostali kanali možda bolji za nijansu ali Arene baš sad OK.
Ja na mobu i dalje imam kvalitet 1.2MB; šta znam. Nije loša slika...
 
Nemoj to da te buni, slika je znatno poboljšana, na tv-u je vidna razlika, i meni se čini kao kolegi par postova iznad da je ovo 720p, sasvim zadovoljavajuće i od telekoma neočekivano :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Uglavnom bolje 2 x nego sto je bilo....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Postoji li mts tv go aplikacija koja radi na Android TV-u? Probao sam aplikacije za telefon i tablet ali ne rade.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Meni na android boksu radi tablet verzija mts tv go.
Upravo sada gledam Arena Sport 1.
 
Ljudi moji, bolja slika na aplikaciji nego iptv!
Arena, doduše. Mtv je djubre
 
Poslednja izmena:
Hteo bi da pitam korisnik sam vdsl neta mts da li mogu free da koristim mts go aplikaciju?

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Ako je box paket onda mozes sigurno.
Besplatno naravno

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Sad je stvarno odlična slika i lepo je što su produžili do 19. maja za nas koji imamo box.
 
Jel uspeo neko ko ima IPTV da izvuce u lokalu kanale, video sam da su pisali, da se nakaci komp na IPTV port na Huawei, i da se stavi ip range 10.95.242.* tako ide meni IP od IPTV boxa, jel moze da se izvuce nekako u lokalu adrese?

Video sam da se pisalo ali nisam video da je neko pustio objasnjenje.

Beric ima fenomenalno resenje koje podelio ovde na forumu, meni je pomogao. Hvala mu.
 
Daj 'ajde prestanite da spamujete topic sa tim.
Obratite mu se u PM.
 
Radi li ta "fora" i sa placenom listom? Imam pretplatu u Telekomu ali bi radije, ako je moguce, gledao kanale u VLC nego dok otvorim browser, pa se ulogujem u MTSTV GO, pa pronadjem kanal, pa onda on otvori onaj dodatni prozo, pa u njemu promenim rucno na 720p posto mu automatski treba par minuta da promeni...
Lakse bi mi isla neka lista u VLC
 
1024x576 ni blizu nije HD. Minimalni HD (1280x720 tj. 720p) ima 0,92 megapiksela što je za 56% više od tih njihovih 1024x576, odnosno 0,59 megapiksela.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno