Šta je novo?

mtsTV GO

Dobro, ja sam iskreno mislio da znas neku foru direkt iz app da castujes na TV kao sto je to na YT app.
Ovu varijantu bas moram da probam, a bas sam mislio da si uhakovao app nekako.
Nema veze, ako sljaka i ovako nije lose, nije najbolje, ali nije ni lose.
 
Dobro, ja sam iskreno mislio da znas neku foru direkt iz app da castujes na TV kao sto je to na YT app.
Ovu varijantu bas moram da probam, a bas sam mislio da si uhakovao app nekako.
Nema veze, ako sljaka i ovako nije lose, nije najbolje, ali nije ni lose.
Ma neee. Ali seljaka super
b3b3d391c9873224a4b0524e53c2d821.jpg
596c1cd111d1e4dc70572a9cb7314f37.jpg
b2e5415b617fd8d2632fe9c6032ebf47.jpg


Sent from my Huawei Y7 prime
 
I da... dobro si reko....mogli bi i za cast da ubace....a i kao sto rekoh za Smart tv

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Razlika izmedju Miracasta i Casta je u tome sto je telefon ukljucen i trosi bateriju a kad te neko pozove prekida emitovanje.kad stigne neko obavestenje vidi se i na tel i na televizoru Kod casta telefon salje samo link do smart uredjaja koji ga enkoduje i pusta zadati signal. Telefon je onda slobodan za drugo koriscenje.
 
Aha, ko je pitao za razliku?
Mislim da svi znaju razliku, al ajde mozda neko i ne zna pa mu bude od koristi to sto si napisao.
 
Aha,u pravu si.
 
Jel zna neko, ako sam već jednom aktivirao ovu uslugu u prošlosti, i oni su mi je prekinuli u promo periodu jer sam se prijavio za IPTV (koji na kraju nije realizovan), da li će sada ako aktiviram početi da naplaćuju odmah ili imam ponovo prava na promo period? Koristio bih isti nalog za mts.
 
Da li neko zna zbog čega korisnici iz Vojvodine nemaju RTV 1 i 2 na ovoj aplikaciji? Imamo botovski Studio B koji ima samo beogradsku frekvenciju, a nemamo najveće pokrajinske kanale.
 
Nije to do korisnika iz Vojvodine. Nemam ih ni ja, a nisam u Vojvodini.
 
Kad probam da se ulogujem na novom laptopu kaže: Nova verzija plug-ina je dostupna. Ažuriraj plug-in. Zatvori sve pretraživače tokom ažuriranja. (Chrome). Instalirao sam više puta al ne vredi, nešto fali.
Šta treba da uradim? Pretpostavljam da nešto fali, silverlight, flash ili nešto treće?
 
Kad probam da se ulogujem na novom laptopu kaže: Nova verzija plug-ina je dostupna. Ažuriraj plug-in. Zatvori sve pretraživače tokom ažuriranja. (Chrome). Instalirao sam više puta al ne vredi, nešto fali.
Šta treba da uradim? Pretpostavljam da nešto fali, silverlight, flash ili nešto treće?

Probaj preko Windows Edge?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I kod mene je tako samo sto mi non stop trazi da azuriram aplikaciju ,i nema vajde.Pre reinstalacije sistema odlicno je radila.
 
Radi normalno preko Internet Explorera.
 
Primer: Ako imate 3 prijavljena uredjaja, u trenutku kad pokušate da se ulogujete na 4-ti, izaćiće poruka o zameni uredjaja.
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;5706611]Primer: Ako imate 3 prijavljena uredjaja, u trenutku kad pokušate da se ulogujete na 4-ti, izaćiće poruka o zameni uredjaja.
Da, ali je imam prijavljena tri uredjaja, i kada hoću da se prijavim sistem mi kaže da moram promeniti uredjaj...nrzm

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Pa da, šta nije jasno... Skineš 1 i radiće taj koji upravo prijavljuješ.
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;5706634]Pa da, šta nije jasno... Skineš 1 i radiće taj koji upravo prijavljuješ.
Ne razumeš, sa uredjaja koji je već registrovan nemogu da se ulogujem.
Tako da kažem treći.
Mobilni radi, komp radi ali sa tableta se nemogu ulogovati. Od posle nove godine

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Meni nije jasno kako da skinem taj jedan uredjaj. Imam instalirano na tri telefona, i sad kad hocu da npr. instaliram na cetvrti, sta treba da uradim? Da li to znaci da samo treba da deinstaliram aplikaciju sa jednog telefona i to je to?
 
Meni nije jasno kako da skinem taj jedan uredjaj. Imam instalirano na tri telefona, i sad kad hocu da npr. instaliram na cetvrti, sta treba da uradim? Da li to znaci da samo treba da deinstaliram aplikaciju sa jednog telefona i to je to?
Pa i meni to nije jasno...

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Verovatno na nalogu moj mts imate opciju da izbrišete uređaj koji ne koristite više.
 
Evo sad gledam na aplikaciji za mobilni u podešavanjima ima da se izabere promena uređaja info.
 
Ma sve je to u redu,ali ja imam tri registrovana uredjaja , od kojih mi dva rade , a na jedan ne mogu da se ulogujem od Nove godine. Uzgred ništa nisam menjao. Samo mi je stiglo obaveštenje da sam dostigao broj maksimalnih uredjaja,a q broj uredjaja na koji koristim trenutno mtsTV go je dva plus taj jedan na koji nemogu da se ulogujem.

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Desava se nista strasno, meni se to desi bar jednom mesecno i pita te da li zelis da promenis uredjaj, ti kliknes na DA i ulogujes se normalno.
To je do njih nista strasno i neobicno i cudi me da to niko nije imao kao problem do sad, ja ga cesto imam i kazem kako ga resavam.
Mozda bi neko kao resenje bilo, da po izlasku iz app uradite odjavu, meni su tako rekli kad sam im davno prijavio taj problem, i rekli su mi da se zvanicno tako izlazi iz app i da nece biti problema vise, bilo je mozda jednom od tada.
Probaj tako da izlazis iz app.
 
Nazad
Vrh Dno