Šta je novo?

Huawei P8

klikni kalkulator
 
Poslednja izmena:
Hvala. Nije "loša" cena, ;) mislio sam da je još veća. Retko će im to neko kupiti.
 
Ja bih lično pre uzeo P8 :)
 
duma: je napisao(la):
Citiram korisnika: Komentatorjednoglasno uzeo p8Utisci?☺
za ovih 3-4 sata koliko je kod mene deluje odlicno, mada iskreno nisam do sad imao neke "jace" telefone pa ne mogu bas da ga uporedim sa nekim modelom,iygleda vrhunski, kamera deluje fino ... za nesto konkretno ako te interesuje slobodno pitaj
 
Pa ti baš ne časiš ni časa, ovde se ljudi premišljaju nedeljama o tome šta da kupe.

LM, čestitke na kupovini. Ne bi bilo loše da nam kažeš sutra utiske o bateriji i kameri. Dvoumim se između P8 i Elephone Vowney-a koga su upravo odložili za avgust.
 
uz neprekidno maltretiranje telefona, sto je valjda normalno kad uzmes novi tel, baterija izdrzi max 6-7 sati,zadnja kamera odlicna, prednja zadovoljavajuca, lock screen jeste malo dosadan...
Jel neko provalio kako da se navigacioni tasteri prebace izvan ekrana?
 
Imam mogucnost da preko mog operatera uzmem ovaj tel za 230e na 24 rate ili za 200e da platim odjednom. Uz paket koji koristim dobijam 4Gb 4G internet i neograniceni pozivi u zemlji kao i 20 sati gledanje TV. Nikad ranije nisam koristio Huawei zbog toga se i razmisljam. Da li je ovo stvarno dobar tel ili ?
 
uz neprekidno maltretiranje telefona, sto je valjda normalno kad uzmes novi tel, baterija izdrzi max 6-7 sati,zadnja kamera odlicna, prednja zadovoljavajuca, lock screen jeste malo dosadan...
Jel neko provalio kako da se navigacioni tasteri prebace izvan ekrana?
Za par dana iznesi malo više utisaka, neki Review.
Bas me zanima, baterija, kamera i kako sve funkcioniše na p8,zanimljiv skroz fon.
Okači i koju sliku.
 
Baterija ne skroz korektna, jos ako nisi zavisnik od fb, instagrama igrica moza lagano i vise od dana da izdrzi
 
pa to fenomenalno izgleda, ima li neki posten review za neku konkretnu foliju, i kako se ponasaju i kako "slusaju" ti tasteri? :)
 
Evo da vam se pohvalim, i meni je danas stigao P8 sa sve 4G nano SIM karticom iz Telekoma :)

Pitajte šta vas interesuje :) Danas sam ga uključio u toku dana, bilo je 60% baterije fabrički, evo sad je na 18% uz extremno drndanje.

Prešao sam sa HTC One M7, za sada deluje OK, videćemo u narednim danima :)
 
Kamera, displej i to je manje vise to :)

Super telefoncic sa slabijim gpu,ali ko ne igra zahtevne igre to ne moze ni da primeti
 
Evo da vam se pohvalim, i meni je danas stigao P8 sa sve 4G nano SIM karticom iz Telekoma :)

Pitajte šta vas interesuje :) Danas sam ga uključio u toku dana, bilo je 60% baterije fabrički, evo sad je na 18% uz extremno drndanje.

Prešao sam sa HTC One M7, za sada deluje OK, videćemo u narednim danima :)

sa srecom da te sluzi :d
ja sam sa mojim za skoro 2 nedelje prezadovoljan, punim ga svaku drugu noc, ekran oko 5 sati, igre, surfovanje, skajp, ume da zabode ali nista preterano uznemiravajuce kod prebacivanja u radu sa vise tabova u hromu npr, nervira me sto ne mogu Lightshot da nateram da radi
 
Upravo se napunio do 100%, baš ću da ga ostavim noćas bez punjača, da vidim koliko će da "iscuri" do ujutru :)
 
Poslednja izmena:
Jel ima Fast Charging i za koliko se napuni od 0 do 100%?
I jel bi mogao da javis SoT vreme kada se istroši skoro ceo? :)
 
Evo ovako, noć bez punjača, ujutru oko 9h je bio na 73% što mislim da je mnogo "draina" za jednu noć.

Sada je 21h, telefon je na 6%, dakle 12h manje-više normalnog korišćenja u toku dana i malo agresivnijeg korišćenja u toku popodneva. Sad ću da ga stavim na punjač pa da vidimo koliko će mu trebati do 100%. Screen on time je 2h 54m 18s.
 
Taj drain je prevelik, meni odu 2-3 procenta, sa uključenim wifi-jem i par aplikacija, podesi koje samo aplikacije da ti se ne gase kad je ekran iskljucen u protected apps
 
Taj drain je prevelik, meni odu 2-3 procenta, sa uključenim wifi-jem i par aplikacija, podesi koje samo aplikacije da ti se ne gase kad je ekran iskljucen u protected apps

To znači da će se sve ostale gasiti kada se ugasi ekran, jel?

Inače 100% punjenje skoro 3 sata, što je malo duže u odnosu na M7, ali ionako se puni preko noći tako da nije frka.

Par stvari je drugačije u odnosu na M7, međutim to je sve stvar navike, za sada sam zadovoljan :)

Npr. nema "message delivered" opcije (ili sam ja ćorav pa ne vidim), a to mi je bitno da znam da li je SMS stigao ili ne.
M7 je imao bolje odrađen unos brojeva u dialeru, tj. bolju predikciju kontakta koga želim da zovem, ako me razumete, ali dobro, navika je čudo.
Takođe kada dobijem notifikaciju u taskbaru npr. poruka u Viberu, ako uđem u Viber i tu poruku preko notifikacije, onda je OK. Ako uđem direktno u Viber i pročitam poruku, notifikacija ostaje, što malo smara jer stalno se tripujem da imam nepročitane poruke. Nisam proverio za SMS i mail da li je isti slučaj. Takođe mislim da mi ne svetli LED lampica kada imam Viber poruku.

E da, posle bašbaš aktivnog drndanja kreće da se greje, isto kao i M7 :)

Javljam dalje kako šta otkrijem :)
 
Nazad
Vrh Dno