Šta je novo?

Huawei P8

Mate 7 je ipak njihov najbolji proizvod koji su ikada napravili.
 
Jedno je sigurno, da Huawei ima vrlo kvalitetne uređaje, bar što se tiče izrade i dizajna, počev od mate7,x1,x2 naravno i p8 i p8max.
 
Vidim da se lite verziju svuda stoji da ima 720p rezoluciju dok na Huawei sajtu stoji da ima 1080p?
 
This capacity apparatus lacks catastrophically, per night with only one enabled network without Wi-Fi, without GPS, no Bluetooth in my Huawei P8 discharged by 50-60%. So I leave the unit with 100 charge and in the morning before the trip I need to charge it with 40-50 percent, no comment

Preko noci skine 40%.. [emoji15] Kada bi to ispeglali softverom baterija bi mogla da prodje.
 
Pa jel stvarno misliš da to tako treba da bude. Vidiš da je neki indijac koji ima drain. Plz help my battery dyes fast.
 
Koji indijac.. ? Mobile-review.com
Lik ga koristio 15 dana i ispisao utiske
 
Čekaj zar ti verujes da sad svaki p8 preko noći spuca 40% baterije?
Meni se jednom tako desilo na Note3, pa sam odmah trebao da pisem kako ne valja uređaj itd.... Desava se to, i to na svakom Android može da se desi....
 
On je napisao svaki dan.. Sigurno je do softvera a ne do konkretnog modela
 
Ovaj telefon nikako da se pojavi kod domacih operatera.. Bas me interesuje cena..
 
Verovatno da će se pojaviti krajem Maj-a meseca, i ovde u de ga još nema nigde, nesto je pomerena zvanična prodaja.
 
hOMx4uR.jpg


9bFAZ9L.jpg


Ne znam samo koliko vise moze da se veruje ovom izvoru jer su ocigledno primili kesic za prikaz super autonomije IP6 i S6 (o cemu smo vec polemisali - da je primetno bolje trajanje baterije ta 2 telefona nego u prakticno istom, surf bench testu) ali ovo sa P8 ne obecava uopste..
 
Poslednja izmena:
Dok na bench testu p8 uopste nije lose prosao.. Ko ce ga znati :)
 
Juče imao priliku da se poigram sa P8 u mediamarkt, sta reći, jako lep fon i jako dobre izrade, bas je ono wooowww osećaj. Pozitivno oduševljen, nekih 10tak minuta sam ga njakao i lepo radi sve, koliko sam na brzinu isprobao.
Najviše me odusevilo što je bas kvalitetna izrada i bas izgleda elegantno i onaj premium osećaj.
Pored je bas bio i Samsung s6,mozda ce sad ovo nekom zvučati čudno, ali je p8 razvili što se tiče samog osećaja i kvaliteta izrade, nekako mi s6 došao bas jeftini plastika er u odnosu na p8.
Da, i nisam hejter samsung telefona, da se zna odmah, već realno lično iskustvo i mišljenje iznosim.
 
Ovde je cena 499e u mediamarkt, ali ima da se kupi online ovde u de za cenu od 419e za keš.
Inače ovaj p8 juče što sam njakao, da se kupi na ugovor od 2 godine, potrebno je odmah platiti 39e, i mesečno 35e uz 2gb lte internet ( brzina čini mi se do 100mb/s, 10mb/s) i neograničeni pozivi na sve mreže i fiksni i neograničeno broj poruka to jest sms.
 
Ja koliko sam čitao, na AndroidHilfe.de, korisnici se ne žale na bateriju, izgura ceo dan bez problema uz SOT od nekih 4h +/-
 
Pa to je to,neki prosek ove god.

Znaci plusevi su izrada,displej i kamera.

A neki minusi,softver ,gpu i prosecna baterija.
 
Manje vise, svi noviji uređaji su bas prosečni sa trajanjem baterije.
A to stoji da je kvalitet dobar na p8,licno sam ga bas i njakao pre par dana, stvarno fino i elegantno izgleda, ono, onaj wooowww osećaj, bar je meni tako bilo, e sad, ukusi su naravno različiti :)
 
Ima ga ovde u de, nov za 419e, mislim da sam valjda ovde okačio link.
 
Mislim da je to skroz ok za ovaj Huawei ako ide prava garancija.

Edit: Tek sad vidim kako su slagali za fast charging, punjac, usb i slusalice. Lol
Mada, mozda Anand nije dobio retail pakovanje? Nisam pratio.

Edit 2: Slagali su za opremu. I punjac i slusalice i usb. 3 sata i oko 30 minuta da se napuni 2680 mAh baterija... auu.

https://youtu.be/9q4l04EquEI

"What a boring box... wow what a cool box!" :d
 
Poslednja izmena:
Kakva je po vama Light verzija ovog telefona u odnosu na konkurente ? Mogu da ga kupim za nekih 30.000 rsd legalno kod nas.
Uzeo bih ga za ženu. Može li nešto bolje za ovu lovu?
 
Nazad
Vrh Dno