Šta je novo?

Huawei P8

Nema sta. Odlican telefon na prvu loptu.

Bas su se potrudili oko kamere,makar 25min je pricao o njoj. Videcemo kakva je u praksi

http://www.phonearena.com/news/Huaw...ody-and-innovative-RGBW-camera-sensor_id68288

https://youtu.be/4s1UJpIKHOY

Odlicno izgleda

. As the cameras used 13-megapixel modules as basic for both models (but at P8 has the best in class optostab, the world's first 4-color RGBW-shooting image processing and sensor DSLR-level) as well as 5 and 8 MP as front to P8 Lite and P8. 

http://mobiltelefon.ru/post_1429108500.html
 
Poslednja izmena:
I sta bi na kraju Kirin 935 ili stariji 930?
 
Ovaj max mi prejako deluje, baterija najjaca na trzistu trenutno, ako se ne varam.
Samo su im opasno narokali cene. :/
 
Dobro je da nisu jeftiniju verziju izbacili sa 2gb rama. Ovako je skroz OK, s obzirom da moze da se prosiri SD-om, vise se isplati uzeti taj od 16gb. Svejedno je i dalje skuplji nego sto se ocekivalo...
 
500e u odnosu na s6 i m9 koji su 700.
Plus je dual sim.
To znaci da ce kod provajdera uz iste pakete biti makar 200e jeftiniji.

Sta znam,nije lose za sada. Videcemo posle nekih pravih testova
 
500€ стандардна, премијум верзија је 600€, рачунај да ће код нас сигурно бити скупљи.
Додуше не видим поенту тзв премијум верзије јер је разлика колико видим само у интерној меморији а постоји слот за меморијску картицу.
 
500€ стандардна, премијум верзија је 600€, рачунај да ће код нас сигурно бити скупљи.
Додуше не видим поенту тзв премијум верзије јер је разлика колико видим само у интерној меморији а постоји слот за меморијску картицу.

jel u ovu cenu ukljucen bar jedan update u prvoj godini ili ostaje kao do sad? :D
 
На то питање не бих знао да ти дам одговор. :D
Надам се да су и о томе водили рачуна.
 
Baterija ocaj...100mah veca od p7,a autonomija po ovim njihovim grafikonima sa prezentacija ocajnija od p6.I oni krenuli sa "20% jaci procesor" marketingom.:D

Dizajn mi je ok, svidja mi se sto nisu i oni najasili na maniju 2k.


jel u ovu cenu ukljucen bar jedan update u prvoj godini ili ostaje kao do sad? :D
:D bice standardna prica-kad izadje nova verzija androida, ceo ce se javiti i reci-prvi cemo izbaciti update, odmah posle nexus uredjaja, a sticice tek posle 6 meseci,a source code ce da objave posle 20 meseci..medjutim kad pogledam, iako im je od p7 znatno opala podrska zajednice, opet kompanija ima odlicnu prodaju.
 
Poslednja izmena:
p8-lite.jpg


Super izgleda ovaj P8, jedan od najbolje dizajniranih androida. Ali..baterija. Dok pocne prodaja flagship telefoni i phableti iz 2014. sa odlicnim autonomijama ima da kostaju do 300-400e max. a u sustini su samo za nijansu losiji od ovih novih list-telefona sa baterijicama iz 2013..

http://mondo.rs/a786793/Mob-IT/Vesti/Huawei-P8-cena-i-karakteristike.html

Ocekujem p9 da bude tanak 5mm

Vrlo verovatno, evo zapamti sta si rekao, i ja mislim da ce biti tu negde 5-5.5mm, uzas. Mozda ce moci da se savija oko ruke, iz smartfona u smartband :d
 
Poslednja izmena:
Ocekujem p9 da bude tanak 5mm :)

Ako ga mts bude ponudio po ok ceni,mozda to ne bude toliko losa kupovina

Edit: negde pise da je batetija 2600 a negde 2680. Ko je ovde lud
 
Poslednja izmena:
Ovaj max mi prejako deluje, baterija najjaca na trzistu trenutno, ako se ne varam.
Samo su im opasno narokali cene. :/
Grešiš, Huawei mediapad x1 i x2 imaju jaču bateriju od 5000mAh i 7" ekran.
Mada i meni se svidja i p8 i p8 max, a sto se tice baterije, sigurno je dobra jer nemaju smeća kao samsung, lepo sve optimizovano, ali.... Videcemo rezultate.
Inače Huawei opasno udara na konkurenciju :)
 
Има ту свега по мало али је телефон стварно прелеп. По мени врхунски дизајн, верујем и израда. :)
 
Pa da, ima tu detalja koji podsecaju na Z3 ali i iphone 6/galaxy s6.. ali opet ta dvobojna strana deluje nekako ''huawei''. U svakom slucaju P8 izgleda super.
 
Cakani telefoni ali začinjeni sa malo ljućim cenama.

Ne znam odakle im ideja za P8 Max i njegovih 6.8 inca.Mislim da bi bilo bolje da je 6,5 inca ,jer cemu onda služi X2 tablet?
 
Poslednja izmena:
The P8 will start at €499 when it launches... sometime, with custom-made accessories including an e-ink add-on rear cover available.

Sta je ovaj e-ink add on ?
 
Aha. Za citanje. Nesto kao onaj jota telefon. Nije losa fora
 
Super izgleda (po malo od svakog), ali lepo uklopljeno, kamera deluje okej. Samo me zanima kako sve to radi, imao sam priliku da pročačkam P6 koji takodje lepo izgleda, ali ono je tiha jeza koliko secka i sporo radi.

edit: Ko zna možda je bio i P7 (jako su slični, sad tek vidim), ali ipak se nadam da je u pitanju P6 :d
 
Poslednja izmena:
Androidcentral.

[YOUTUBE]riwxsDLZMZg[/YOUTUBE]
 
https://youtu.be/gMXfjUea2EA

Unboxing i hands on. 10min. Steta sto se bira izmedju memorijske ili druge sim kartice. Ne mogu obe stvari u slot. Zato su i ubacili onu verziju od 64gb .lopine
 
Super izgleda (po malo od svakog), ali lepo uklopljeno, kamera deluje okej. Samo me zanima kako sve to radi, imao sam priliku da pročačkam P6 koji takodje lepo izgleda, ali ono je tiha jeza koliko secka i sporo radi.

edit: Ko zna možda je bio i P7 (jako su slični, sad tek vidim), ali ipak se nadam da je u pitanju P6 :d

Upravo kucam sa P7, telefon je vrhinski. Od ekrana,baterije,preko dizajna... Definitivno nema laga niti bilo cega slicno...
 
Poslednja izmena:
Pa isto kao samsung i iphone.. Made in china, doduse samsung vietnam ali to je to
 
Nazad
Vrh Dno