Šta je novo?

Ishrana, trening, fitnes (borba protiv sedenja za ljude iz IT-a)

Ako neko zeli da proba The Amino Whey, a iz Beograda je, nudim po ~cetvrt kantice (800-900g) skroz free. 2 komada (tj. za dva korisnika ima po cetvrt otprilike)
Prija mi ipak MyProtein-ov hydrowhey, lako se rastvara (nesto sam zeznuo u prvoj probi izgleda), pa necu stici da iskoristim i ovaj.

Jedini uslov je da sami preuzmete na Dorcolu. Nadam se da se i modovi ne ljute, jer ipak dajem besplatno :)
Hocu ja alfa :)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ako neko zeli da proba The Amino Whey, a iz Beograda je, nudim po ~cetvrt kantice (800-900g) skroz free. 2 komada (tj. za dva korisnika ima po cetvrt otprilike)
Prija mi ipak MyProtein-ov hydrowhey, lako se rastvara (nesto sam zeznuo u prvoj probi izgleda), pa necu stici da iskoristim i ovaj.

Jedini uslov je da sami preuzmete na Dorcolu. Nadam se da se i modovi ne ljute, jer ipak dajem besplatno :)

Hocu i ja.
 
Alfa gde uzimas suplemente? Ja uzimam u nasim legalnim radnjama medjutim mnogo deru.
Moze i na pm ako je zabranjeno reklamirati.
 
Ako nemas nacina da sam doneses iz Amerike, ne znam nacin da jeftinije prodjes od nasih. Za neke stvari moze i iz EU da doneses. Ali porucivanje je odavno skoro uvek neisplativo.

Tako da sam kod Ogistre kad sam u SR. Ponekad naidjem na extra ponudu na iHerbu.ili MyPritein, pa i sa carinom je ok, ali to je rerkost.

Kutija, imas srecu, nije pojela Maca jos :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Imate ove švercere, tipa, Suplementi extra i slični.
 
Ja uglavnom cekam neku akciju na XSport zna da budu koliko toliko pristupacni.
Od ovih svercera nikad, ortaci uzimali od tih svercera vecini bile otvorene kutije, bez zastitne folije na poklopcu i vidi se da je poklopac otvaran, skinuta sigurnosna trakica.
 
Ja nikada nisam imao problema sa švercerima a dooobar period sam kupovao.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Mislis da oni ne otvaraju. [emoji6]
Pa uglavnom uzimam Isobolic kod njih i uvek je bila tracica na poklopcu. Za neke druge stvari naravno ne mogu da tvrdim al opet nikad se ne zna, mada nisu mala radnja da im treba takva negativna reklama, ja bih prvi prestao da uzimam.
 
Poslednja izmena:
Ja u poslednje vreme uzimam Gold standard od Optimum Nutrition...proveravao nekoliko puta sa njima da li su original proizvodi, sve je bilo ok...
Trazili mi par slika kutije i batch number i sl. i potvrdili na osnovu toga da je original proizvod, naravno uz napomenu da bi trebalo da kupujem kod uvoznika i tako to.
 
Poslednja izmena:
Jel moze na pm od koga uzimas ON? Ja sam uzeo za drugara i batch nije bio citljiv pa nisam mogao da proverim da li je original ili ne.
 
Ajd i meni... Hvala!
Duže vreme ne kupujem a više nema na kp likova od kojih sam poručivao.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
A da vi preko PM i tražite čoveku da vam pusti informaciju?

Tražiti javno da pošalje privatno informaciju koja je zabranjena javno i offtopic je...
 
Inace na temu ON, od skoro postoji uvoznik kod nas, posredstvom Bosanskog uvoznika.
U AMG-u sam video Gold standard, bio je na promociji, kostao 7600 ako se ne varam, 2.3kg kutija...

Ne znam koliko je tacna prica, ali poprilicno je tesko legalnim prodavnicama da normalno rade zbog velikih dazbina koje imaju prilikom uvoza...marze su poprilicno male...
Nabavna cena Gold standarda je 40ak evra, na to ide 30% carine, 20% pdv-a i neka marza i eto nas na 8, 9 hiljada za cas, sto i te kako "bode oci" u odnosu na onih 60 USD sto svuda vidimo...ponavljam, tako mi je receno, ne znam da li je i istina...
 
Jeste 30% carina. I plus jedan sample mora da se da, valjda iz svake ture, koji posle nije bas za prodaju, ali garant se proda :)
Mada razlika izmedju 60e i 8 do 9 hiljada nije nimalo MALA marza.
 
Cekaj Alfa, ja dodjoh do cifre od skoro 7500 bez marze ?!
40+30%+20%

edit: to je to, 60ak evra gore dole...sorry...
 
Poslednja izmena:
Vole bi da potpuno predjem na presnu hranu, jel ima neko tu sa dobrim iskustvom kako to uraditi bezbolno,
bezbroj puta sam pokusavao i uvek zaglavim u malaksalost i jedva na nogama da stojim,
kako resiti ovaj problem? AKo ima neko neki savet, neki link, ili tema ovde bio bi zahvalan.
 
Vole bi da potpuno predjem na presnu hranu, jel ima neko tu sa dobrim iskustvom kako to uraditi bezbolno,
bezbroj puta sam pokusavao i uvek zaglavim u malaksalost i jedva na nogama da stojim,
kako resiti ovaj problem? AKo ima neko neki savet, neki link, ili tema ovde bio bi zahvalan.

Procitaj knjigu "12 koraka do sirove ishrane" od Viktorije Butenko.
Ne bi trebalo da osecas malaksalost ako unosis dovoljno kalorija. Najverovatnije si jeo premalo.
Pre mozda 4-5 godina ja sam jeo presnu hranu i jeo sam skoro svaki dan 300-400g orasastih plodova da bih uneo potrebne kalorije.
 
Poslednja izmena:
Jel prati neko
Stephen Maxwell
cold showers, morning routine....
 
Vole bi da potpuno predjem na presnu hranu, jel ima neko tu sa dobrim iskustvom kako to uraditi bezbolno,
bezbroj puta sam pokusavao i uvek zaglavim u malaksalost i jedva na nogama da stojim,
kako resiti ovaj problem? AKo ima neko neki savet, neki link, ili tema ovde bio bi zahvalan.

Prvo pročitaj zašto se hrana uopšte termički obrađuje jer postoji jako dobar razlog za to. Naravno pre nego se odlucis da jedeš hranu koju je čovek kroz evoluciju jeo samo sporadicno, s obzirom da nije preživar (vlakna se ne vare) i da je morao da živi i zimi.

Nije čudo sto si malaksao jer živa hrana nema izvore energije a da nisu užasni po zdravlje, o ostalim nutrijentima (vrlo siromašna) i antinutrijentima (vrlo bogata) da ne pričam.
 
I ja bih voleo da znam zasto bi neko to sebi radio?
Nemam nista protiv ako iza toga postoji objasnjenje nego mi nije jasno da to neko pokusa, bude mu lose i hoce opet :shock:


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Па шта, ја се убијем од телећих репова и прасећине па ми буде лоше а онда опет за неки дан оћу исто. ;)
 
To mi je razumljivije :D pogotovo danas kad je slava :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
I ja bih voleo da znam zasto bi neko to sebi radio?
Nemam nista protiv ako iza toga postoji objasnjenje nego mi nije jasno da to neko pokusa, bude mu lose i hoce opet


Osim malaksalosi, sve ostale stvari idu na bolje sa presnom hranom. Kao prvo, imam 95 kg, lose spavanje, losa koncentracija itd, sa presnom hranom se mnogo od toga reshava, samo treba znati metod ishrane, nemozes jesti samo salatu kao krava, mora se tu svasta iskombinovati i generalno bi trebalo da se kvalitet zivota uveliko poveca.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno