Šta je novo?

Ishrana, trening, fitnes (borba protiv sedenja za ljude iz IT-a)

Jesi probao Dym ISO100 vanilu? Naspram drugih Dym imam utisak da je nebo i zemlja za stomak, pitak super.
Jedino mi je ON Hydrowhey bio bolji, ali od njega se i ocekuje sve naj po ceni :)
Preporuka i za iso sensation od uni. I ne bio pitak kad je hidrolizat u pitanju koji košta kao dva prosečna wheya ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Mda, ali ja sam ga pio u Koreji dok sam bio, bb.com je imao skoro pa free shipping, carina je 10% ali cesto nije smarala strance, a ON HW sam nasao na extra popustu (3 za cenu 2 cini mi se, ispao je skoro isto kao obican whey koncentrat da sam platio).
Po ovome sto sada mogu da nabavim, ne bi ga ni probao:)
 
Zdravo narode, jel moze preporuka za kvalitetan protein bar sa dodatkom kofeina? Bez poliola i sa sto manje secera..
 
Koja to čokoladice ima kofein i koji će joj to đavo?
A kako misliš da bude slatka ako nema poliole i šećere (koji opet ruše sam koncept proteinske čokoladice)?

Inače Supreme su imale najbolji sastav i odlične ukuse, ali ih odavno nema kod nas.
 
ako nemaš predrasude probaj one od herbalajfa, za razliku od ostalih proizvoda nisu skupe(oko 100 din komad) pogotovo ako imaš nekoga ko već ima popust pa da uzmeš preko njega(mada za čokoladice i nije neka razlika kao za ostale proizvode)
 
@alfaunits
Ma znam, nego sam je samo naveo kao primer. Potrazio bih nesto bolje naravno, nego samo da zna o cemu pricam.

Kofein mi treba jer sam cesto neispavan (znam, vise spavaj; radim na tome :D), pa mi treba koncentracija. A kafa mi ne prija :(
 
Meni kafa plus iole secera = odmah jastuk :)
 
Bas sam cele zime vezbao i lep sam napredak ostvario. 2 dana pa 1 odmor, oko 90-100min. Ovo lepo vreme mi je potpuno poremetilo ritam, ceo dan sam u pokretu i vec u 9 uvece mi se spava. Moracu da se uozbiljim.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Kontam uzeti ovih dana neki dobar mini, kompaktni (ne zauzima mnogo prostora), smoothie maker /blender/ da se '(pr)ocistim' malo. Ima li preporuka... ?! Kontah Philips HR2872/00...71wv2iApg-L._SL1348_.jpg
 
Poslednja izmena:
Od fruktoze se bas i nećeš očistiti :)

A za tako neki blender moja preporuka je russel hobbs mix&go. Ja ga koristim već 4 godine (voće doduše nije video ni jednom [emoji1]), i prezadovoljan sam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel treba nekom popust za FitPass karticu, ko jos nema a hoce da uzme?

Naime, uskoro treba da produzim clanarinu za fitpass, btw odlicna stvar, ko jos ne zna sta je evo ukratko...
Ko hoce da trenira - da ima prisup velikom broju teretana i sportskim objektima (teretana, grupni treninzi, yoga, pilates, sauna, bazeni, sportovi, tereni, ples...) u BG, NS, Nis,... (a i u celoj Srbiji) samo sa jednom karticom, a po ceni jedne clanarine, nek se javi. Kad se neko registruje preko nekoga ko vec ima karticu, oboje dobijamo fin popust, tako da cena kartice za mesec dana izadje sa popustom od 30% 1.960 dinara (16 termina/4x nedeljno) ili 1.680 (12 termina / 3x nedeljno), za ulaz u gomile objekata (sto cak izadje jeftinije od najjeftinije mesecne clanarine koju bi npr platili samo nekoj jednoj teretani).
Evo spiska objekata po celoj Srbiji gde se ulazi s FitPass karticom.
https://fitpass.rs/objekti
Mozete menjati i ici u koji god s ovom jednom karticom.

Ko hoce nek posalje pm.

Jel ovo i dalje aktuelno?
 
E zna neko e ima neki kos za basket blizu trga, koliko sam video najblize je kalis al tamo su svi koliko sam skonto plati pa se klati , meni treba neka free varijanta
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Imas u Drinka Pavlovic osnovnoj skoli u Kosovskoj ulici, ulaz iz sporedne ulice ka trgu, u Skadarlija osnovnoj, u Francuskoj ulici, i u Mihajlo Petrovic Atlas, mozes uci iz Kralja Petra i iz Visnjicke.

E sada, sta je i kada slobodno, kao i koliko je dostupno, to je vec pitanje.

Terena kao terena, mislim da nema u 2km krugu od Trga.

Mozes par stanica busom doci do mog kraja, iza Mupa 29. Novembar imas teren, a ima ih par komada kod Hale Pionir, blize mislim da je mrka kapa.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa imas kod usca, ja idem stalno tamo. Bude guzva ali uvece ima mesta uvek posto je osvetljeno, nije lose ni nocu.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Jel moze pomoc gde da nadjem optimum nutrition gold? Drugar takodje odlucio da uzme.
Tamo gde sam uzeo sebi nestalo i kako su mi rekli nece imati skoro, bio je 7300din. 2.27kg. Nasao u jos tri radnje, ali u dve cena je 8.500 din, sto je stvarno previse, d.ane kazem bezobrazno.
Nasao sam, na kraju ovde:

http://suplementisport.com/shop/whey-protein-gold-227-kg/

Jel uzimao neko kod njih nesto, jer ubedljivo su najjeftiniji sto se tice ovog proteina, plus mnoge druge stvari su im takodje manje nego kod svih ostalih. Pa cisto da proverim, da li je neko imao iskustva.
 
https://musclefreak.rs/

Oni su uvoznici..

Nazalost Srbija je prepuna fake proizvoda stim sto to mnogi ne znaju.

Necu da sastavljam spisak firmi niti me to vise interesuje (generalno mi se smucilo kakav smo narod postali) koje se kriju iza VMA sertifikata a prodaju fake produkte, nit je ista baza nit procenat proteina, pa ga jos mesaju i
sa dekstrozom. Itd.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Da li je pametno naručivati steviu preko iHerba?

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
FitPass zna da vam treba puno snage, pa dobijate una pizza, za posle treninga, uz karticu :D
Toppings include a nylon, flyers and a t-shirt :)

Za vikend (i danas vazi..) ima 20% popusta na sve pakete u Immo Outlet centru. Vazi i za godisnju, ja odlucio da uzmem, dok stigne opet popust kao za Black Friday.... proci ce ;)
 

Prilozi

  • 20180513_140813.jpg
    20180513_140813.jpg
    1 MB · Pregleda: 178
Moze mala pomoc ljudi iz Nisa?
Koja je najbolja (najcistija, a opet dobro opremljena za squat rack) teretana u Nisu u okviru FitPass objekata?
Bicu ovde nekih 5-15 dana, Fitpass kartica mi pocinje od 20. maja (nisu mi dali od 1. juna tek da pocne :(), pa da iskoristim...


I pitanje za one koji iznajmljuju u Planet Bike preko FitPass-a: 1h dnevno moze max.?? Ne mogu ni da se skljocnu dva termina za 2h?? Znaci preko 1h se doplacuje i bas forsiraju to ili?
Meni treba 1h samo da odem od Planet Bike-a do keja i nazad maltene :D
 
Poslednja izmena:
One welness ti je najveća najbolja i najskuplja teretana u nišu ali ne znam za te fit paseve... :) Od ostalih mogu da preporučim Kangoo fitness (kod Simpa na bul Dr Zorana Đinđića), Gold gym (kod Obilićevog venca), Univerzum fitnes (blizu staračkog doma kod ćele kula škole i u jagodin maloj) iiii.. to bi bilo to, ostale baš i ne znam, ima i neka kod My place hotela ali ne znam kakva je nisam išao nikad. Za taj fit pass stvarno ne znam za bilo koju od ovih ali za Kangoo i univerzum mogu da proverim i napišem ti sutra.
Ako u pb uzimaš bajs za vožnju a nemaš s kim, zovi.. :) Mada realno bajsevi za izdavanje su teška kršina :(

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
https://fitpass.rs/objekti
Ovde je lista. Ukucas Nis i selektujes Teretane, mada filter Teretane ne radi izgleda dobro :)
Kangoo, Gold i Univer su valjda na spisku..
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Počeo sam sa intermittent fastingom i 24h postom 1 nedeljno.
Za sada sam smršao nekih 2-3 kg, ali mršavljenje nije poenta , već zdravlje.
Da li još neko ima iskustva sa ovim?
Kako sam navikao na više manjih obroka tokom dana, ne mogu tek tako da unesem dovoljno kalorija u 2 obroka.
Gledam da ne jedem posle 5, a ujutru doruckujem oko 7-8.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Počeo sam sa intermittent fastingom i 24h postom 1 nedeljno.
Za sada sam smršao nekih 2-3 kg, ali mršavljenje nije poenta , već zdravlje.
Da li još neko ima iskustva sa ovim?
Kako sam navikao na više manjih obroka tokom dana, ne mogu tek tako da unesem dovoljno kalorija u 2 obroka.
Gledam da ne jedem posle 5, a ujutru doruckujem oko 7-8.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Pisao sam ja o tome dosta ranije, kacio i emisije Michael Mosley...
Inače sam do sada radio 4-5 puta ceo ciklus posta (3 dana), doduše ne u zadnjih 6 meseci.
Takođe sam probao i dijetu koju je osmislio Valter Longo FMD, pa pitaj šta te interesuje...

Mislim da ti je previše 1 dan nedeljno da imaš ceo dan posta, bolje prati 5/2 ili intermittent...

MN3
 
Koji sajt bi bio alternativa iHerbu za suplemente u kapsulama? Malo im je shipping postao visok i nepredvidiv...
 
Ajd da se i ja upišem u ovu temu, sad bar imam neke rezultate :) za 3,5 meseca preko 8kg manje, s tim da je u zadnjih 60 dana 7kg sišlo dole.

Teretana, biciklizam, i korekcija ishrane (ne tako drastična). Izbačeni sokovi, jela na bazi testa, smanjen hleb (jedem integralne varijante baš kad moram), beli šečer sveden na minimum (dok ne uzmem steviu), manji obroci, a nakon jela uveče nema spavanja dva do tri sata.

Sa 190cm visine imao sam 100,5kg , a sada 92kg, solidna motivacija pred leto. :)

Kao što reče neko gore, nije poenta u kilaži već u zdravlju, a kancelarijski posao uzima maha.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno