Šta je novo?

Project "Silver TUF" by SS-PC modding

nessa78

Slavan
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruke
2,572
Poena
275
Evo drugari kao sto sam obecao (nekima se i hvalio blago vremeno) stize novi projekat iz SSPC modding radionice! Za razliku od zadnjih momenata u kojima su akteri bili bench table sada je na redu jedno veliko i lepo kuciste. Projekat krece tizer fotkom a uskoro ocekujte i dalji rad, spremni za vase savete,prekore i pohvale kao i uvek!
Ovo je projekat koji nema sponzora vec je sve u sopstvenoj reziji, komponente koje cemo koristiti imate na intro fotografiji, uzivajte bice ovo ludilo :)

project Silver TUF intro.jpg
 
Ovo ce biti ludo :) Bakarne cevi...
 
Uh, baš me zanima kako će izgledati kućište kada ga središ! :D :D :D
Verujem da će mod biti brutalan :)
 
Jedva cekam da vidim pocetak radova.
Covek je izvor ideja. :)
 
Komponente su TOP, go go go ;)
 
Znači ozdravio:)
Komponente su extra,takodje i sam mod,tek kasnije će biti opak!
Samo napred druže...
 
Koristim isto sokocalo nessa78, nemoj da se zeznes da skidas temp sonde, nece da kontrolise broj obrtaja bez njih...

Ali, sve u svemu, fino radi i jos bolje izgleda... :)

Mislim da ce ti se lepo uklopiti u mod.

Ako ces vezivati i pumpu na njega, javi kako radi! :wave:
 
Znam isprobao sam isto kao i na ovom drugom kontroleru LC-Power, ali dobro i ne smatram to nekom manom, necu na njega vezivati pumpu, preslab je on za to, ovo je cisto za ventove i za sondu temperature iz vodenog hladjenja, bilo je bitno belo osvetljenje i da se uklapa u projekat :)
 
ako su ti fraktalovi ventovi isti kao shto dolaze uz ARC Midi, onda su teshki lesh, ali bash.
 
ako su ti fraktalovi ventovi isti kao shto dolaze uz ARC Midi, onda su teshki lesh, ali bash.

Neki jesu, a neki su dokupljeni, inace zasto mislis da su "lesh"? Za sada su se dobro pokazali, osobito u PP, nisu bucni a promaje je dovoljno za ~10FPI radijatore...
 
onda nisu to ti :D
svojevremeno sam kupio novo jedno gore-pomenuto kucishte i od drugara kupio josh 3 takve ganc nove 14 ice iz istog arc midi kucishta, jer se njegovoj sestri navodno ne svidjaju (malo guglala i skontala da su lesh)

elem, sa tih 6 14 ica i dve AC F12 (u fazonu gde god nadjesh zgodno mesto tu ventilator posadi :D), u zivotu nisam imao gore provetreno kucishte, a buchnije.
Skoro svaki vent kao da nije bio u balansu, strashne vibracije, drndanje, a jedva da su neshto pirkali vazduha... mozda je bila samo losha serija.

matori antec 900 ga je sashio po pitanju svega.
 
Jos gori su oni sa vise manjih perca sto dolaze uz core 1000, ovi sto idu uz r3, r4 meni su pristojno radili, ali nisu spec nista.

Elem, ploca cucnula samo tako :)
 
Nazad
Vrh Dno