Šta je novo?

Koji svn client preporucujete?

M@jkl

Cenjen
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruke
718
Poena
170
Moja oprema  
Laptop
Asus TUF 705DU
Mobilni telefon
Moto G52
Koji svn client preporucujete?

Po netu preporucuju svnX, medjutim njega ne mogu da instaliram. Izbaci “svnX.app” can’t be opened because it is from an unidentified developer.

Vidim da moze da se iskljuci ta provera, ali ja ne bih iskljucivao. Sta vi mislite?
 
Slobodno iskljuci ili nikad neces moci(pa cak ni torrent client) nesto instalirati sto nije na Appelovoj white listi!!!
 
Taj svnX nije 2-3 godine azuriran. Ja sam bas pre neki dan stavio sebi SmartSVN. Radi OK sa TortoiseSVN. Trenutno je trajal Pro verzije i ne znam kako ce sta raditi kad taj period prodje. Gledao sam da je Versions dosta popularan ali je on 60$.
Ako neko ima preporuku za neki drugi besplatan (moze i piratski) a da lepo radi sa TortoiseSVN-om neka podeli info.
 
Poslednja izmena:
Samo konzola, ne znam sta ce bilo kome GUI za svn ili git.
 
Po netu preporucuju svnX, medjutim njega ne mogu da instaliram. Izbaci “svnX.app” can’t be opened because it is from an unidentified developer.
Drzis ctrl + kliknes, ili right-click Open i onda imas opciju da pokrenes. Na taj nacin ne trebas da iskljucis zastitu da ne moze da se instalira od "neidentifikovanih tvoraca". E sad, nemoj tako za svaki app, prvo proveri da nije app koji otvaras problematican. :)
 
Nazad
Vrh Dno