Šta je novo?

Kako vam radi 4G (LTE) net u Srbiji (SAMO REZULTATI MERENJA)

Jas sam na XEU, ali ovo ima od pre 100 god, čudi me da nema na global..
Elem, VIP, 3CA danas, TC Delta
d154f5cb2b467d084c4cf7afe769f047.jpg


Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Znaci ipak su pustili 3CA u BG?

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Aha, znaci krenuli su sa postavljanjem pa tek treba svuda da stave


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kada i de bre postižete ove brzine?! :)

Mislim da sam rekordno postigao 150.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Vip, preko puta skupštine. Na 4G monsteru nisam primetio da je 3ca, ali piše Kondina lokacija predajnika. Uvek dobre brzine na tom mestu Screenshot_20210115-172601_Speedtest.jpg
 
kod mene u kuhinji, jer je sada mreza opterecena, a nocu ide preko 300.

sad.JPEG
 
Stara Pazova, Telenor 4g+, kod železničke stanice



Sent from my Mi10T using Tapatalk
 
Izvinite ljudovi. ja imam kucni vip net na kompjuteru na 800mhz u malo zabacenoj sredini da se tako izrazim. ima li sanse ovde oni nesto da unaprede,recimo 4g+ ili tako nesto? cisto sumnjam. meni ne trebaju ove brzine,ja samo da imam 50 megabita ali da bude stabilno brate mili...a ne cas 20,cas 30,cas 40...
 
Imas u mts-u paket sa 100gb net-a, i ide mifi uz paket, posto sam negde procitao da ti je los signal na vip i telenor mrezi, a dobar na mts.

Sent from my Redmi 8A using Tapatalk
 
nije dovoljno nikako,jer trenutno koristim 200gb kod vipa. jel zna neko koji Huawei ruter podrzava band selection? b311?
 
Mi10T Pro, Vip, 3CA, Pirot, industrijska zona:
6976394876.png
 
drugari, na telenor kartici na ruteru mi ne radi APN "net". radi samo "internet",a trebalo bi da je net APN najbrzi. sta raditi?
 
drugari, na telenor kartici na ruteru mi ne radi APN "net". radi samo "internet",a trebalo bi da je net APN najbrzi. sta raditi?
zovi korisnicki da aktiviraju ili pusti na twitter to sam za drugara radio i sve radi tako

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
jel zna neko da li je normalno da na telenoru 800mhz izvlacim oko 23mbit/s za upload i samo 35mbit/s down? signal je -88dBm
 
jel zna neko da li je normalno da na telenoru 800mhz izvlacim oko 23mbit/s za upload i samo 35mbit/s down? signal je -88dBm

Teoretski maksimum u idealnim slucajevima za LTE 800 pri sirini kanala od 10MHz (koji se koristi u Srbiji) je 75/25Mbps (kada je bazna stanica potpuno slobodna), tako da ti i dobijas skoro maksimalnu brzinu uploada, a nesto vise od pola dostupne ukupne brzine downloada na toj BS. Tako da, jeste sasvim normalno.
 
Nazad
Vrh Dno