Šta je novo?

aktivacija activ 3d glasses

silaix

Poštovan
Učlanjen(a)
25.03.2015
Poruke
1
Poena
51
Imam toshiba 40l5463d smart 3d tv i uz njega sam dobio fbt-ago4g active glasses , ali ne mogu ih nikako upariti sa tv-om , sve sam probao ali ne ide , tako ako neko zna trebalo bi mi bas detaljno objasnjenje kako da spojim . Pozdrav
 
Obicno na samim naocarima ima dugme za aktiviranje, malo duzim drzanjem dugmeta aktiviraju se (barem je tako kod Samsung tv-a). Mozda je naocarima prazna batt?
 
Tv mora de se prebaci na 3D mod i onda tek mogu da se povezu naocare duzim pritiskom na dugme na vrhu naocara. Ako tv nije u 3D modu, iliti ne prikazuje 3D sliku naocare se nece aktivirati.
 
Imam Samsung 48H6400 i aktivne naočare koje idu sa njim. Ja sam uspeo da ih uparim sa televizorom, zanima me samo da li se automatski gase posle završetka gledanja 3D sadržaja, odnosno da li se baterija troši dok ih nekako ne "isključim"?
 
One se kao ugase kada iskljucis 3D ali meni su baterije mnogo duze trajale ako ih uzvadim iz naocara. Neki trip tu postoji. Na primer sada imam naocare koje se pune i same se pale kada je ukljucen 3D i vidim da one stalno nesto svetle, sta rade ne znam. Uglavnom baterije mnogo duze traju ako se izvade posle gledanja. Ja sam kupovao one kod kineza i super su mi bile, duze su mi trajale od onih koje su isle uz naocare.
 
Danpil hvala ti puno na odgovoru, pretpostavljao sam da je tako ali mi je lakše sada kada si mi potvrdio. Neće mi biti problem da vadim bateriju posle korišćenja naočara jer ih ionako neću često koristiti. A lepa informacija je i da te kineske dobro drže. :D
 
Nazad
Vrh Dno