Šta je novo?

Case Fan to PSU pomoć

ArmoredSaint

Poštovan
Učlanjen(a)
25.07.2014
Poruke
433
Poena
69
Pozdrav društvo. Dakle uzeo sam neki disco ventilator, ali nikad do sad nisam kačio na napajanje, pa nisam siguran kako se povezuje. Evo šta sam sklepao, može li ovako:
1e25204134f87a0ff4e275c8fe1b0030.jpg


Ili i ovaj gornji beli priključak treba da bude povezan? Ili samo on?
Levi kraj koji držim ide u napajanje.

Ventilator je neki kineski, 4 led svetla, DC 12V, 0.30A.

Nadam se brzim odgovorima. Hvala!
 
Poslednja izmena:
Moze tako, radice na max brzini (12v). Taj drugi prikljucak je samo nastavak,da ne gubis jedan sa napajanja,da mozes jos nesto da prikljucis.

Ako hoces da ti radi na 7v ili 5v, morao bi da prepravis raspored zica. To ako hoces da ti bude tisi (sporiji).
 
Moze tako, radice na max brzini (12v). Taj drugi prikljucak je samo nastavak,da ne gubis jedan sa napajanja,da mozes jos nesto da prikljucis.

Ako hoces da ti radi na 7v ili 5v, morao bi da prepravis raspored zica. To ako hoces da ti bude tisi (sporiji).

Hvala na odgovoru :) Mislim da ce max brzina odgovarati. Dakle ovaj drugi beli prikljucak je da nakacim recimo jos jedan case fan ako budem hteo?
 
Gotovo. Da sam se setio toga stavio bih i na ogdovarajuća mesta, jer dobijeni ventilator (uz kucište) ima veoma kratak kabl pa nisam mogao da ga stavim na gornju stranu vec je ostao pozadi gde sam hteo ovaj šareni.. a ne setih se da ga povezem na ovaj šareni... odradiću. Evo kako izgleda
41cb2539697ec0cafc451793da37a8ae.jpg


:)
 
Ja ni jedan vent ne držim na 12V, jednostavno je bučno i nepotrebno.
 
Nazad
Vrh Dno