Šta je novo?

Gde kupiti stoni nosac monitora ?

nikolastankovic

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
02.03.2011
Poruke
230
Poena
169
Pozdrav svima, da li neko mozda zna gde kupiti stoni nosac monitora? 110926121531LCD351S.jpg

Zvao sam par radnji, nema nigde na stanju, (osim u jednoj veleprodaji, koja ne prodaje fizickim licima)

U napred hvala na odgovoru!

:wave:
 
Ovi su uvoznici tih nosača ( http://www.box-s.net/index.aspx ) pa imaš na njihovoj stranici gde sve mogu da se kupe, a i mogu da poruče samo za tebe neki model ako ga nema nigde u maloprodaji, ili da ti daju info kada će da uvezu, kada će biti itd.

Pozdrav,
 
Meni ovo ne djeluje kao nešto na šta bih ja stavio moj monitor.
 
ja bih,samo zato sto bi sto bio uz zid. :) a i planiram 27micu kao glavni koji ce ici na zid,a za ovu 24ku koju sad trosim nemam postolje,pa mi se doima kao prakticnije resenje.

a mozda sklepam neki sa calcom sam,da ne bacam pare bezveze. :d
 
Drugari, uzeo sam ovaj nosac, : 20150325_183554.jpg , nasao sam ga slucajno, (cutaj imao ludacku srecu :d) kod mene u gradu (Krusevac je u pitanju) u radnji gde prodaju, televizore, klime, lustere, elektromaterijal,-vodomaterijal, itd... Za smesne pare (2500din) pre toga sam bio u radnji , Kondor as, nudili su mi ovaj jedini nosac koji su imali : LCD501 SILVER.jpg i to za 3400din, a ne vredi po meni ni 400din, na nista ne lici. Imao sam srecu da sam za malo novca, kupio dobar nosac :)
 
ja sam stavio moju 24-ku na neki od tih sbox-ova, mislim baš taj 351-1, i radi ko zmaj, čak sam ga neko vreme naginjao nekoliko puta dnevno u satu (dok nisam napravio preset / čitaj: hotkey) za gamma boost, i odličan je. totalno mu poveravam tih par kilograma koliko teže noviji monitori.
 
Drugari, uzeo sam ovaj nosac, : Pogledajte prilog 166010 , nasao sam ga slucajno, (cutaj imao ludacku srecu :d) kod mene u gradu (Krusevac je u pitanju) u radnji gde prodaju, televizore, klime, lustere, elektromaterijal,-vodomaterijal, itd... Za smesne pare (2500din) pre toga sam bio u radnji , Kondor as, nudili su mi ovaj jedini nosac koji su imali : Pogledajte prilog 166011 i to za 3400din, a ne vredi po meni ni 400din, na nista ne lici. Imao sam srecu da sam za malo novca, kupio dobar nosac :)

Koja radnja je u pitanju da probam da nadjem u Kraljevu bas mi ovo treba :)
 
Ima u Tehniomaniji. Ja sam kupio 5 komada za firmu pre godinu dana, odlicni su.
 
Jel postoji stoni nosač kod koga se može podesiti i nagib monitora?

Ideja je da monitor bude u zadnjem delu stola dok radim za njim, a da ga privučem prednjoj ivici i podesim ugao kad nešto gledam i zavalim se u fotelju. Jel tako nešto izvodljivo?
 
Ovi stoni nosaci su mnogo gadni,... ja to ruzno cudo ne bih nikada stavio ispred sebe... :D
 
monitor stoji ispred tebe, a ne nosač. i da, 110926121531LCD351S.jpg može da tiltuje u svim pravcima.
sjajna naprava, ne mogu više da zamislim da mi monitor stoji negde drugde.
 
4 i po soma do 5 i po. ne sećam se :( bilo je to pre oko dve godine.
 
ja sam dao 5 za dupli. tako da je 4-5 mnogo za jednostruki.
 
A možda je mislio na nosač sa 2 zgloba, ovako nešto. :)
 
Upravo mi je stigao, sa nedelju dana kašnjenja.

Kozmetički (estetski) loše urađen, farba se guli na par mesta jer nije plastificiran. Nosači zglobova su negde malo nakrivo zavareni.
Najveća mana je deo koji se šrafi za poleđinu televizora / monitora koji je za par milimetara preširok pa ukoliko imaš npr. Dell monitor kao ja neće moći da ulegne u rupu predviđenu za VESA standard već ćeš morati da posegneš za dužim šrafovima.

Kućna radinost, vidi se, ali u principu, za oko 4.000 dinara radiće mi posao nošenja LCD TV 32". Kvalitet je u skladu sa cenom.
 
Shteta......
 
Nazad
Vrh Dno