Šta je novo?

[Hackintosh] Mac OS X 10.10.x (Yosemite) – kompatibilan PC (hw, tips & tricks)

Hvala druze, sto se tice rada u terminalu nemam iskustva, znam da onaj ko poznaje terminal je mandrak ali krastavac. ja nisam iz te price. Procesljacu ove site-ove pa polako...
Interesuje me nesto drugo gledajuci ove linkove cini mi se da driveri mogu u windowsu da se pokupe ili ne vec mora da se prvo instalira OS X pa kroz terminal ubacivanja driver-a?
Ovo Create a Mavericks/Yosemite USB Installer je ustvari pravljenje butabilnog usb-a, da li je tako?
Gore si u postu pomenuo Kapetana, zasto bas njega?
Da li OS X radi bolje na na windows konfiguraciji.....pitanje je zasto instalirati OS X a ne windows ili dualboot?
Izvini ali cu morati da postavljam malo glupa pitanja.
 
Poslednja izmena:
Ovo Create jeste tako.

Kapetana, pa šta znam, najnoviji je. Mada, na sve strane se žale ljudi, na zvuk, na USB, ja nisam naišao na nešto da ne radi.

Ovo treće ne kapiram. Šta je Windows konfiguracija? A drugi deo, instaliraj ako hoćeš Windows for Workgroups 3.11. Ja iskreno nemam nijedan kompjuter pod Winom, samo linux, OpenBSD i dva stara maca. Držim XP i sedmicu u VirtualBox-u kad me neko cima za nešto.Ali je meni vrhunac igranja Sudoku Daily, tako da ....
 
Šta je Windows konfiguracija? mislio sam da je za OS X potreban neki egzoticni hardware svojstven samo njemu i da samo za njega ima drivera.
OK, ti si mac-burger fun (mala sala) pokusacu da se snadjem za sve ostalo ako zapne a verovatno hoce, kontaktiracu te.
 
A, sad tek kapiram. Nije specifičan, ali ima određene razlike. Ako Apple izbacuje sve kompjutere sa Broadcom WiFi, normalno da nema drajvera za Realtek/Mediatek kako se već zovu. Ako ubodeš kombinaciju koja liči na nešto što je izašlo iz njihove kuhinje , brzo se sredi. Ako ne, onda mora malo više da se radi. A nisam neki fan, samo je lepo odrađen sistem. Ja lično sam najčešće u terminalu.
 
Kod mena ova radi od 10.9 pa do 10.10.5 out of box za sisteme pre toga ne znam jer nisam ni probao.

http://tinyurl.com/Hackintoshzvucna


pozdrav,
i ja sam kupio usb zvucnu, ali ne radi stereo snimanje. je l mogu da te zamolim da kada budes imao vremena pogledas da li kod tvoje to radi. pa ako radi da pazarim i ja.

odes u applications>utillities>audio midi setup> i vidis da li pod input ima dva kanala ili samo jedan. kod mene samo snima pod front left a output mi radi na oba

hvala puno
 
Nazad
Vrh Dno