Šta je novo?

A10-5800k da li menjati ?

321321

Cenjen
Učlanjen(a)
11.03.2013
Poruke
57
Poena
160
Imam doticni procesor, pored njega imam i grafu 5750, igra se uglavnom wot, dota2 i minecraft. E sad posto sam iskljucio integrisanu u biosu pitanje je da li zameniti procesor za nesto slicno a bez integrisane grafe.. Sta mi predlazete? Nesto otprilike glavu za glavu...
Pozzz
 
najjaci athlon koji ti ploca podrzava,imaces iste,ako ne i za nijansu bolje performanse (nista spektakularno doduse).mada,mislim da bi pametnije bilo da dobudzis krosfajr,ako ti sistem nije dovoljan.
 
Znaci da idem na krosfajer, sta od grafickih je najbolje da se uzme, naravno onda bih prodao ovu moju...
 
Kolko para tolko muzike, ali sa tim CPU-om možda da uloviš neki 270x polovan ;)
 
6670,najjeftiniju na koju naidjes,jer svakako ne koristi u tom rezimu svoju memoriju.
 
Hmm da li 270 moze u ktosfajer rezim?
 
Znaci 6670 u krosfsjeru bi bila bolja od 5750 koju trenutno imam?
 
sorry,7670.sve i da nije,sa tom kartom nemas krosfajr.
 
Malo smo zalutali, ja trenutno koristim 5750 i iskljucio sam njegovu graficku u procesoru, da li da idem na krosfajer sa nekom grafom i integrisanom a ovu moju 5750 da prodam?

Ako je odgovor da, koju grafu da uzmem za krosfajer?
 
Koliko ja vidim, ne znaš šta hoćeš. Svrbe te pare da ih potrošiš, potroši ih na neku polovnu 270 ili 270X.
 
Prodaj tu tvoju kartu i batali crossfire , kupi neku polovnu r9 270 ili 270x i resio si problem.

edit: sad vidim da ti je sam633 vec predlozio isto...
 
Poslednja izmena:
podrzane su 7670 i 6670,tvoja postojeca nije kompatibilna za krosfajr.trenutno ti integrisana grafika ne radi nista.ja nisam zalutao,znam tacno sta pisem.da sam na tvom mestu kao sto rekoh ja bi prvo probao sa ovim,jer je manje cimanje menjanje same grafe nego menjanje i grafe i procesora.ako ti ni krosfajr setap ne bude zadovoljio potrebe,treba da razmislis o promeni cele platforme.

takodje,jedna od opcija bi bila i stavljanje jace singl grafe poput 270(x) ali isto mislim da procesorski 5800k nemere isprati,i trebalo bi prvo menjati celu platformu.
 
Nazad
Vrh Dno