Šta je novo?

Telekoplus - Iskustva?

DaniloVA

Poštovan
Učlanjen(a)
26.06.2014
Poruke
24
Poena
54
Planiram da uzmem Samsung Galaxy S5 Duos i koliko sam gledao na nekim sajtovima je cena 600e, a kod njih 480e... Zanima me da li je iko kupovao telefone kod njih, da li su originalni i ostala regularna pitanja? Hvala na paznji.
 
I ja sam istu situaciju i sumnju imao. Kada sam ih zvao nisu imali telefon na stanju, da bi me zvali posle par dana da mi kažu da su ga nabavili ali po drugoj ceni, naravno skupljoj, mada je i dalje bila povoljnija od drugih. Možda je bila samo slučajnost, da su stvarno rasprodali kontigent po toj ceni i da su telefon nabavili po skupljoj, a možda im je to fora da navuku ljude. Nisam na kraju uzeo telefon od njih.
 
Vecina tih servisa radi po principu "Imam po toj ceni jedan, krastavac, malo pre sam prodao, bice od ponedeljka ali 30e skuplji", tako su meni prodali pricu u Logic Shopu, i naravno da nisam uzeo telefon.

Sto se tice TelekoPlus-a, uzeo sa Galaxy Nexus jos pre 3 godine, sve je bilo korektno, jedno sto je garancija kraca godinu dana i sto naravno ne dobijete fiskalni racun vec njihov blok racun. E sad, mozda se nesto promenilo, ne znam.. I obratite paznju na placanje, kada sam ja kupovao cena u evrima je bila jedna, ali oni primaju iskljucivo dinare, a kurs po kome racunaju je ubedljivo najveci. Sa uredjajem nisam imao nikakvih problema, prvi sam otvorio kutiju, hologrami, itd, itd..
 
Svi telefoni koji su regularno ušli u zemlju moraju imati garanciju 24 meseca. Ostali telefoni koji se prodaju po mobilnim radnjama su uglavnom na crno. Zato je i cena niza. I fiskal ne daju posto nije zavedeno tj nemaju ga na stanju i obično je garancija tih uredjaja 6 do 12 meseci.
 
losa iskustva
kod njih sam uzeo 3-4 telefona i svi su imali neki feler.... na nokiji 6120 je svojevremeno bila ne ispravna baterija, na ericssonu nznm kom je bio ne ispravan onaj joystick.... sa druge strane veoma dobra iskustva sam imao sa logicshopom...
 
Procitajte garantni list i sta tacno ulazi u garanciju. Posto mnogi servisi ne uvazavaju ako npr ode ekran.
 
Hvala na odgovorima, odustao sam od kupovine od njih, cekam da izadje Alcatel Idol 3.
 
Da podignem malo temu iz mrtvih, da li neko mozda ima svezijih iskustava sa njima? :)
 
Nazad
Vrh Dno