Šta je novo?

Sony Xperia M4

A krastavac nemam trenutno pc nisam u srb. Uradio sam facrory reset imao slobodno oko 3gb. Ali opet ništa ne izbacuje.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Hteo danas da odem do vipa da vidim jel mozda stigao a da nisam obavesten, al zbog ovog vetra reko aj da pokusam preko telefona :D
I devojka sa koriscnickog servisa mi je rekla da njoj pise da je telefon i dalje na servisu..i da zanemarim onu sistemsku poruku da je verovatno greska.
Pitao sam jel mogu ja od servisa da dobijem neku informaciju..zvao ih i dobio isto..telefon je jos na servisu, zanemarite tu sistemsku vipovu poruku.

E sad sto se tice ovog sto pise na statusu servisa Izgreban ekran, maska i poledjina.
U slucaju da stvarno ima ogrebotine na ekranu trazicu novi telefon jer je to onda osteceno u transportu. Ja ostecenja osim te male linije (sto i pise na izvestaju) pozadi gore desno..sto sam i slikao..nisam imao.
Videcemo kad me pozovu :) al za sad..bar da ga poprave :D
 
A krastavac nemam trenutno pc nisam u srb. Uradio sam facrory reset imao slobodno oko 3gb. Ali opet ništa ne izbacuje.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
Ne moze bez pc.Morao bi da promenis softver na drugi region da bi ti izbacio Ota,ali da bi promenio treba ti pc.

Huawei P9 lite white
 
Moras da proveris u Xperiafirm za koji je dostupan 6.0 ,ali ja mislim da je za CE1 sigurno dostupan(Central Europe).Treba bi ti pc i flashtool da to odradis.

Huawei P9 lite white
 
Stigao telefon pre 2 dana .. dzabe sam se nasekirao :D
Kazu zanemarite sms dzabe da se nerviram danima :D
Zamenjen zvucnik, softwer .. bez novih ostecenja..zadovoljan sam :)
 
Pozdrav drugari,ja sam novi clan,obzirom da sam pretrazivao i nisam nasao temu o M5 odlucio sam se ovde da vas pitam,a i ne znam pravila otvaranja tema,pa rekoh bolje da ne cackam,evo o cemu se radi naime.Nekada kada zavrsis razgovor(po nekad) telefonu se ne pali ekran,tacnije proximiti senzor ne uspe da ga probudi,to sam primetio,proveravao sam senzor i odlicno radi,znaci nije do njega verovatno je softverski,ima li ko jos ovaj problem,i zna li kako da se resi,iz mts je telefon i na 6.0 poslednji ubdejt.Hvala
 
Danas je telefon povukao apdejt i instalirao mi Amazon shopping app, instaliran kao sistemska aplikacija, nema mogućnost da se ukloni, samo onemogući...... Inače telefon je kupljen u Telenoru.
 
Sutra idem da pogledam m4 aqua i možda kupim. Pa vas, korisnike istog, pitam na šta sve da obratim pažnju?
 
Mora li bas M4A? Sa koliko para raspolazes?

Pre bih kupio polovan Z2/Z3 nego nov M4A, takodje i neki od ''best-buy kineza'' pre M4A.
 
Ne mora m4. Oko 100€ bih dao koliko ovaj traži. Otvoren sam za predloge i tih best buy kineza.
 
Moja greska, razumeo sam da kupujes nov M4A, u tom slucaju bi kupovina polovnog Z2/Z3 bila mnogo bolje resenje.

Ovako za 100e.. stvarno ne znam. M4A je tek prosecan telefon sa manama koje su pomenute u ovoj temi a imas ih i po netu. Verovatno vredi 100e ali moguce da postoji neki bolji ''kinez'' za 120e npr, nisam bas pratio ponudu.

A provera je standardna - da li je ekran ispravan/staklo ocuvano, da li kamera radi kako treba (blic, fokusiranje, snimanje videa) kao i sam telefon (da ne laguje, ne zakucava), zvucnici/slusalica, 3.5mm dzek i slicno.
 
Uhvatio me grip, pa neću ići po m4. Iskoristiću bolovanje da još razmislim.
 
Malo je ''nezahvalan'' budzet za preporuke.. a i ko zna u kakvom stanju su polovni telefoni od 100e mada ti imas opciju provere pre kupovine.

Video sam po oglasima P9 Lite (6 meseci star, domaca garancija jos 18 meseci) za 150e, mislim da je bolje da skupis jos tih 50e vise u odnosu na M4A, P9L je bolji i noviji od M4A.
 
Poslednja izmena:
Ja ga imam od novembra 2015. godine, mogu da kažem da je super telefon, nikakvih problema nisam imao, pogotovo od kad je dobio android 6.0, radi kao sat. Jedina mana je mala interna memorija, da su stavili bar 16gb, bio bi savršen.
 
Imam M4 aqua oko godinu dana i kunem ga non stop, alkatel idol koji sam imao pre njega je bolje radio čini mi se. Danas je kamera prestala da radi. Izbacuje poruku kao na slici u prilogu. Restartovao sam ga nekoliko puta, vadio sd i sim karticu ne pomaže. Da li je neko imao sličan problem?
09045411a1e6fcb17ddf42958fb4771d.jpg


Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Nisam imao ovakav problem, kod mene radi perfektno, ne želim da ispadne da hvalim Sony, ali stvarno radi odlično. Reci mi koja ti je verzija androida? Kada otvoriš podešavanje, pa dijagnostika, da li imaš tu neko upozorenje?
 
Adoptable storage sam uradio u novembru. Telefon je koristio oko 2 gb na njemu, što za sistem, što za nekih 7-8 aplikacija. Fotke, muzika (podcast)... Sve je šljakalo do danas dok aplikacije koje su bile na kartici nisu nestale, ali više i ne mogu da ih instaliram. Još par bagova sa dozvolama za pisanje /brisanje (aplikacija za slikanje ne može da mi sačuva fotke...). Moraću sve ispočetka, samo što ću sad karticu da stavim na 4GB, prvi put sam se nerealno ponašao da će brdo stvari da prebaci na karticu. Pomaže malo, ali ipak mislim da ću samo zbog ovoga (i kilavog GPS-a) da zamenim telefon. Ovo mi je drugi Sony i mislim da neću da ga kupim nikad više.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Je l' neko menjao punjač? Posle 1,5g je počeo da gubi kontakt i to baš pri uticnici, a usb radi normalno..iznervirao sam se jer uvek pazim na sve i nikad ne cupam iz utičnice il slično al sta je tu je. Zanima me sa čime da ga zamenim i bilo bi dobro za neku preporuku radnje za Bg? Je l' postoji negde original? Naravno ako je neko upućen može i preporuka za drugo..sto jeftinije to bolje
 
Nazad
Vrh Dno