Šta je novo?

Nokia E72

nesa07

Slavan
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruke
3,170
Poena
260
Da li je neko imao problem sa ovim telefonom da mu je tastatura otvrdnula da jednostavno tasteri skoro nemogu da se pritisnu. Da li je ovo neko popravljao, da li su propali samo gumeni tasteri ispod tastature ili treba da se menja cela tastaura?
 
"Možda" je vreme sa mali servis... Šalim se...
Vidi na
Potrebno je očistit pozadinu tastature i beli deo na koji naleže... Četkica za zube i alkohol za tastaturu... Beli deo prebriši krpom i alkoholom...
 
Hvala druze, ali da li je moguce da je do toga jer sam dobio informaciju da moze tastatura da propadne mislim na taj gumeni deo, kazu da moze da izgori. Neznam koliko je to tacno?
 
Naravno da može biti neki drugi uzrok, samo dok ne otvoriš nećeš znati... Možda je prosto prljava...
 
Da li je neko imao pomenuti problem s'početka teme, rasturim fon (više puta), očistim tastaturu ali nikako da mi svi tasteri (osim kursora koji je nezavisan) dobiju normalan hod kakav treba da bude, znači da ima dubinu a ne da bude tvrd, nekad dva tastera ostanu tvrda, nekad više nekad manje, ali nikako sve da legne kako treba, gde grešim, može li mi neko objasniti?
 
Rešio sam problem.
 
Poslednja izmena:
Da li je neki zaljubljenik u E72 imao prilike da sam menja kućište na istom?
Zamenio sam ali mi se desilo da zvučnik zvona ima distorziju neznam kako da to rešim?
 
moguce da ti nije nalegao lepo kontakt od zvucnika.Ja sam jedan stari alcatel popravljao i nije mi radio mikrofon jer nije nalegao kontakt ali sam skapirao sta moze biti i sad radi sve.
 
Malo sam bocnuo zvučnik, ali nije to toliki problem, otišla je ploča, tako da ..... hvala gicko na odgooru.
 
Nazad
Vrh Dno