Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

planiram sutra da uzmem iphone se u nekoj radnji..kaze da je vakum pakovanje, zanima me ako je mrtav pixel ili neka dr anomalija, jel imam prava u istyle da zamenim za nov ?
naravno u prvih godinu dana ?
 
Pitao si vec na drugom forumu i dobio si odgovor. Garancija ti normalno vazi i dobices nov ukoliko ima bilo kakvu anomaliju u prvoh 12 meseci.
 
To nije tacna informacija - dobice nov ili refurbished - to niko ne zna koji je od ta dva. To sto u iStyle(i bese Macoli?) ti vazi je Apple garancija i kod nje je to pravilo da se dobija takav uredjaj. Ako hoces nov da dobijes, lepo kupi legalno u iStyle, Macoli, Gigatron, Telenor, VIP, gde god, i onda si lepo zasticen zakonom o zastiti potrosaca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posto kupuje telefon sa godinu dana garancije dali smo mu informaciju za koju je pitao. Da je pitao hoce da kupi u tim radnjama koje si naveo dobio bi drugacihi odgovor. Posto po applom programu zamene dobice refurbished ili koj vec (to je sad lako proveriti koj ce dobiti “prvo slovo model number
"F": refurbished unit
"M": retail unit
"N": replacement unit
"P": personalized (engraved) unit) Garancija mu se nastavlja ili mu se produzava do tri meseca ukoliko je manje od tri meseca ostalo do isteka iste.
 
Ovo je tema za Autorizovani Servis. Ovo što si napisao ne može se nikako potvrditi kao tačno i zvanično osim ako Apple ne potvrdi, što se nikada neće dogoditi.
 
zvao sam istyle i rekli su da menjaju za nov ako ima bilo koju anomaliju SAMO AKO je pod serial number, momenat dospeca u radnju u roku od godinu dana, ne momenat kupovine, nego momenat kada ga je radnja kupila.
 
Ništa nisi dobro razumeo. Zvanično garancija teče od datuma kupovine iskazano na računu Autorizovanog prodavca. S obzirom da ti ne planiraš da kupuješ legalno najavljen iPhone ako sam dobro razumeo, bilo koji račun ili garantni list koji dobiješ neće biti validan u ovlašćenom servisu. Preostaje je ti samo garancija proizvođača koja se može ali i ne mora aktivirati prilikom aktivacije telefona. Da li se garancija proizvođača aktivirala možeš proveriti par sati nakon aktivacije telefona na linku:

https://checkcoverage.apple.com
 
Baš tako kako sam napisao. Može ali i ne mora. Uglavnom se aktivira ali nekada ne pa ti u tom slučaju treba originalni račun Autorizovanog prodavca, što ti nećeš imati.
 
Upises imei na sajtu za proveru joj ti je ostavio mikenzi i ako pise aktiviran tad i tad ti ga ne kupujes. Ukoliko nije aktiviran ti kupi i uzivaj
 
Upises imei na sajtu za proveru joj ti je ostavio mikenzi i ako pise aktiviran tad i tad ti ga ne kupujes. Ukoliko nije aktiviran ti kupi i uzivaj

Problem je i dalje u tome što saznaješ da li je garancija aktivirana tek nakon kupovine i aktivacije telefona.
 
kako kada imam imei broj i kaze da nije aktiviran i u vakum pakovanju je
 
Sve pohvale za ekipu :) sta reci :) ja sam zadovoljan uslugom @mikenzi hvala na svim informacijama koje si mi dao. Zavrsili smo sve i fino se ispricali Nikola i ja:)
 
Poslednja izmena:
Mislim da ga zanima kao i sve nas, od čega zavisi da li će se aktivirati garancija ili neće?
 
Od Apple Servera, starosti telefona u smislu kada je legalno distribuiran i ko zna još od čega.
 
Grejanje na električni kotao - znam da nije tema za forum ali mi treba informacija

evo ga
788c5caf323872b066d975b8b5df6967.jpg
 
Poslednja izmena:
Eto. Sve ok.
 
Posto kupuje telefon sa godinu dana garancije dali smo mu informaciju za koju je pitao. Da je pitao hoce da kupi u tim radnjama koje si naveo dobio bi drugacihi odgovor. Posto po applom programu zamene dobice refurbished ili koj vec (to je sad lako proveriti koj ce dobiti “prvo slovo model number
"F": refurbished unit
"M": retail unit
"N": replacement unit
"P": personalized (engraved) unit) Garancija mu se nastavlja ili mu se produzava do tri meseca ukoliko je manje od tri meseca ostalo do isteka iste.

Da li negde na kutiji piše ova oznaka? Na kutiji se vidi Part No, Serial No i IMEI.
 
pitanje za @mikenziyu
ip 6, prvo se pre par dana pojavila ova da kazemo zamucenje coska na prvoj slici a danas se pojavila i ova roze strafta. pretpoatavljam da displej mora da se menja? koliko ta divota kosta?
viber image 1.jpg
viber image 2.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja sam svojevremeno nosio svoju šesticu u servis zbog toga zamućenja u uglu. Dobio sam odgovor da je u pitanju "kozmetička stvar koja ne utiče na korisničko iskustvo" [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Može da se reklamira. U garanciji?
 
ne ne, 3 god.
 
Meni su za isti problem sa flekom u levom gornjem cosku na iphone 6s, u mts-u, dali nov telefon sa novih 2god garancije.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pitanje za iStyle servis, 5S reklamiran kod vas zbog problema sa punjenjem/baterijom i dobijen je novi uredjaj. Sada je iz cista mira.na njemu otkazao Touch ID, ne moze da se aktivira i izbacuje gresku posle svakog hard reseta. 11.3, proban restore ali i dalje problem. Opet mora da se ceka 10 dana za novi zamenski ili postoji jos neka opcija, osim zamene uredjaja do isteka garancije? Hvala.
 
Imas srece Sto je pod garancijom :) cuti cekaces 10dana ali dobices nov tel :)
 
Kvar sa Touch ID senzorom isključivo se rešava zamenom telefona. Uradio si reinstalaciju?
 
Nazad
Vrh Dno