Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Oba ishoda su moguća. Nekada zamena kamere ne rešava problem.
 
  • Like
Reagovanja: M J
@Difermo

gde si kupio Iphone7?

Otkud ti to da imam iphone 7 ? XD.. Imao sam prilike da koristim ali nemam IP7
Nemam nijedan ali definitivno prelazim na iphone cim mi istekne ugovor. Iako neki androidi definitivno imaju bolju kameru, bateriju, lepsi po dizajnu, meni je postala vaznija podrska. Necu da mi posle godinu dana prestane podrska za telefon i softver zakuje na toj verziji, jer tamo ne koga smara ili im je to taktika. Tako da sada pratim iphone sekciju i informisem se :)...
 
iphone 6
Zalio sam telefon rakijom, i od tada mi ne radi volume +, ne smeta mi previše. U međuvremenu sam primetio neverovatno mnogo logova u Analytics Data, nesto tipa stacks-2017......ips , kada se otvori pod ''reason '' stoji trigger: Menu +Volume UP. Za par dana nakupi se brdo, kao da na svaki minut loguje i cini mi se stalno isto, jel moze nekako da se ubije ovo logovanje, mnogo prostora zauzima ili mora da se rešava problem sa dugmetom da bi prestalo?
 
Ne mozes da 'ubijes' kreiranje log fajlova i takodje oni zauzimaju beznacajnu kolicinu memorije.
 
Ok. Prilikom synca sa itunes-om kopirao je neko vreme diagnostic data, ucinilo mi se da oslobodio malo memorije na fonu, a folder na kompu je imao oko 2gb


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam 5S nekoliko nedelja. Kupljen je u Norveškoj početkom godine, uzeo sam ga od druga. To mi je prvi iphone i bio sam baš zadovoljan svime. Sve do pre 10ak minuta. :D Kao da je crko, ne reaguje uopšte. Totalno crnilo. Nešto se dešava jer je vruć a nisam ga maltene ni koristio od jutros. Ništa se ne dešava ni kad ga bocnem na punjač. Šta mi je činiti?
 
probaj za pocetak hard reset (home + power dugme drzis zajedno dok se nesto ne desi) :)
 
Hvala. Uključio se kao normalno. Baterija je spala sa 99% na 75% za ovih pola sata dok je bio zaglupljen. Baš me iznenadio onako sam od sebe.
 
To mi liči na onaj bug na touchID dugmetu. Ako je vruće u donjem delu oko dugmeta, onda je to to. Desilo se meni na 6s. Jednom samo za godinu dana. Nije hardverski problem, nego touchID uđe u neograničen loop.
 
Da. Počelo je prvo da se greje u predelu dugmeta da bi ubrzo prešlo na ceo telefon. Ok, nije strašno ako se ne javlja često.
 
Ajd' izvinjavam se što nisam baš skroz u pravoj temi (nisam u Srbiji :p) al' se nadam da ćete mi pomoći.
Kupljen SE pre nedelju dana, žena koristila, običan user, telefon, viber, whatsapp i internet. Danas prilikom surfa joj krene error "a problem occured while visiting this page so it was reloaded" i počinje samo da reloaduje iznova i iznova, bez stvarnog učitavanja. I tako za svaki sajt. Restart telefona ne vodi ničemu, samo se restartuje ali onda ne može da otvori ni jednu jedinu app, čim klikneš krene da otvara i izbaci na Home Screen. Odrađen Hard reset i onda telefon radi normalno... 2-3 sata... I posle opet. Evo sad već treći hard reset urađen, pa da pitam šta mi je činiti, reklamirati, bekapovati ili nešto treće?
Mislim da je 10.3.1. u pitanju. Hvala unapred
 
Prvo reinstalacija sistema na poslednju aktuelnu verziju pa test bez vraćanja backup-a. Ako radi sve kako treba vrati Backup
 
Jel se to desava samo kada je prikacen na wifi,ili i na cellular? Ako se to desava samo kada surfuje,probaj da resetujes "network settings" za pocetak,to je jedino sto mi pada na pamet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na oba Wi-fi & Cell. Ne verujem da je do networka jer, rekoh, posle restarta ne radi ni jedna app.

Hvala Mikenziyu, pokušaću
 
Ili samo Update prvo. To je najlakše. Ali Backup pre toga obavezno!
 
Ja samo da se javim, otkad sam ostavio ovde post tj. Od poslednjeg hard reseta, fon radi normalno. Zapravo sam pogresio jer je vec bio na 10.3.2., al opet kazem, za sad je sve ok
 
Drustvo pozdrav. Imam problem sa iphone 5s uredjajem. Zaboravljena sifra za store, ne mogu nikako da vratim. Uredjaj je pod garancijom, kupljen u mts sa svim papirima.
Gde mogu odneti ali da brzo srede da ne cekam po mesec dana i da li uopste moze da se resi?
Ugovor i sve je na moje ime.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
99.99% sam siguran da ako imas dokaz o kupovini mozes da resis. Mislim da je bilo vec to pitanje negde, a mikenzi je na godisnjem, tako da verujem da nece obilaziti forum. Pretrazi malo forum naci ces 100%


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sada sam zvao istyle, nemaju pojma :D Pogledacu i prelistacu ceo forum veceras, nemoguce da ne mogu povratiti nalog na svom telefonu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Izvinjavam se na duplom. Pronasao sam recovery mail i povratio sifru.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
ne znam gde da postavim, pa evo ovde, drugarici su nakon reklamacije telefona u mts, koji je u prvoj godini garancije, kako reklamacija nije prihvacena jer ne mogu da nadju kvar, inace telefon ne moze da se upali, niti moze da se uradi DFU mode
 
Nosi direktno u istyle posto je u prvoj godini garancije..Ne treba ti nista sem telefona..
 
Ne razumem samo kako je prihvatila povracaj telefona sa reklamacije - pa valjda krenes da upalis telefon pre nego sto odes da proveris jel radi - ako ne radi ne prihvatas telefon vec ih teras da to rese ili zoves inspekciju. Elem kvar zvuci kao da je neki chip sj*. Tako se npr. desava kada je los kontakt chipa sa logic board.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne nije još bila rek'o sam joj da sačeka mene da odem sutra sa njom to su joj samo poslali poruku
Edit razmišljam se da uzmem tel i odem u istyle direktno kad već mogu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zasto lepo ne napraviti haos i traziti novi ako su probili rok? :)
U istyle se primenjuje apple garancija - dakle dobijas tipa refurbished a ne novi telefon cesto i to je dobra volja apple.
Tamo gde ti je racun, ako je crkao telefon mogu samo novi vakuum da ti daju po zakonskoj garanciji :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stim sto nije prošao rok, jedva nedelju dana kako ne telefon predat na reklamaciju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zasto lepo ne napraviti haos i traziti novi ako su probili rok? :)
U istyle se primenjuje apple garancija - dakle dobijas tipa refurbished a ne novi telefon cesto i to je dobra volja apple.
Tamo gde ti je racun, ako je crkao telefon mogu samo novi vakuum da ti daju po zakonskoj garanciji :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nije tacno, meni su i mts-u tri puta menjali seticu i sva tri puta sam dobio zamenski, nama vakuuma. Neki su uspeli da dobiju vakuum ali su retki.
 
I u drugoj godini garancije može da se ode. Direktno u iStyle,cak iako nisi potpisnik ugovora. Makar je moglo pre godinu dana.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Više ne može
 
Nazad
Vrh Dno