»RSS Benchmark sajt

Strana 77 od 83 PrvaPrva ... 2767737475767778798081 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 1.141 do 1.155 od ukupno 1245

Tema: iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Member Avatar korisnika mikenziyu
        Na forumu od
        Mar 2015
        Poruka
        834
      2. Moja mašina
        • LAP: MacBook Pro (15-inch, 2016)
      3. Moraš da ga aktiviraš i onda proveriš na istom linku da li se aktivirala garancija. Ako jeste ne treba ti ništa od papira. Ako nije treba ti originalni račun autorizovanog prodavca
        Service Manager @ iStyle Service
        Apple Authorized Service Provider

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2016
        Poruka
        24
      5. Moja mašina
        • CPU: Intel Core I5 3570K
        • MoBo: Z77X-D3H
        • RAM: 16 GB
        • VGA: ASUS Cerberus GTX1050TI
        • MON: DELL U2312HM
        • HDD: Intel SSD
        • Case: Thermaltake
        • SND: Altec Lansing
        • TV: Samsung 40J6272
        • INET: Kablovska
      6. Hvala na informaciji, ali nisam siguran da sam bas razumeo.Iz kog razloga se ista ne bi akktivirala?Koja je to stavka od one tri kada se ukuca imei?

Member
        Na forumu od
        Feb 2016
        Poruka
        576
        Garancija ti vazi od datuma koji ti pise na strani koju dobijes kad ukucas serial telefona.

Verovatnoca da se ne aktivira garancija je minimalna ali ipak postoji i zato je tako i napisano. U tim slucajevima je bitan racun, online ili fiskalni ako je neko kupio u prodavnici.
        Nemas razloga da brines i imas najregularnije garanciju koja ti vazi u Srbiji i ostavrujes je u ovlascenom serisu.

Na forumu od
        Mar 2015
        Poruka
        834
      9. Moja mašina
      10. iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Ova tema je iPhone Autorizovani Servis i u skladu sa tim dobijaš i odgovore. S obzirom da očigledno ne kupuješ telefon kod autorizovanih prodavaca moraš prihvatiti određeni rizik bez obzira da li je on mali ili veliki.
        Što se tiče garancije pravila su oduvek bila jasna. Garancija kreće od datuma kupovine. Apple nikada nigde nije naznačio drugačije.
        Da, Apple korisnici imaju tu sreću da se garancija samostalno aktivira u sistemu onog trenutka kada se aktivira i telefon ali to nigde nije pisano pravilo i takav odgovor ne možeš dobiti od mene nikada.
        Ja ti samo mogu napisati koje su ti opcije ali nikada ne mogu napisati 'ma kupi imaš garanciju bez problema, ne treba ti ništa' jer znam da to nije tačno, ni zvanično, a i imam određenu odgovornost kada pružamo informacije za razliku od drugih članova foruma.
        Menjao mikenziyu : 03.06.2018. u 09:15

Member
        Na forumu od
        Feb 2016
        Poruka
        576
        Citat Citiram korisnika: iOS Pogledaj poruku
        Nemas razloga da brines i imas najregularnije garanciju koja ti vazi u Srbiji i ostavrujes je u ovlascenom serisu.

Ovaj deo odgovora se odnosio na univerzalno postojanje jednogodisnje garancije, da ne bude zabune

Tvoj odgovor za garanciju, i pocetak njenog trajanja, je vise nego precizan i jedini zvanicni koji postoji kod Apple-a a drugi padez je sto je vecina u ovoj zemlji navikla da se to poklapa, u najvecem broju slucajeva, sa trenutkom aktivacije telefona

Uvek je racun onaj deo koji je validan i mnogo znaci ako se ne poklapaju vreme trajanja garancije prema Apple bazi podataka sa datumom aktivacije Apple uredjaja. Ovo je mozda izrazenije kod racunara ali se desavalo i kod telefona i drugih uredjaja.

Racun ima i mnogo vazan deo koji se tice dokaza da je vas uredjaj a imate problem sa zaboravljenom sifrom za iCloud zakljucane uredjaje.

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2016
        Poruka
        24
      13. Moja mašina
        • CPU: Intel Core I5 3570K
        • MoBo: Z77X-D3H
        • RAM: 16 GB
        • VGA: ASUS Cerberus GTX1050TI
        • MON: DELL U2312HM
        • HDD: Intel SSD
        • Case: Thermaltake
        • SND: Altec Lansing
        • TV: Samsung 40J6272
      14. Hvala na odgovoru.Telefon je kupljen u apple storu, kako mislis da nije za ovu temu?

Member
        Na forumu od
        Feb 2016
        Poruka
        576
        Onda tek nemas sta da brines i razmisljas, aktviraj telefon i pogledaj na pomenutoj strani garanciju a, u slucaju nepoklapanja, uvek imas i dokaz o kupovini

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2013
        Poruka
        111
        @mikenziyu jedno pitanje - pošto i ovaj moj zamenski telefon (6S) ima mrtve pixele, a nemam vise godinu dana garancije , sta je moguce uraditi po tom pitanju kod vas? Zamena telefona uz doplatu ili kako? Pitam cisto informativno. Hvala

Sent from my iPhone using Tapatalk

Na forumu od
        Mar 2015
        Poruka
        834
      18. Moja mašina
      19. Pa kod nas može samo doplata za zamenu telefona, u inostranstvu možeš da menjaš ekran. Cena za zamenu je 56290 mislim. Lakše ti je da se praviš da ih ne vidiš
        Pošalji mi serijski, da proverim garanciju za svaki slučaj.

Member
        Na forumu od
        Mar 2013
        Poruka
        605
      21. Moja mašina
        • LAP: Lenovo G50-30, MacBook Pro Mid 2010, MacBook Air 2017
      22. Ako nesto mrzim to je kad neko daje pogresne informacije i kada me neko pravi budalom. Po ne znam koji put sam se uverio zasto ne treba da idem u istyle (a ipak uvek idem) i zasto je Macola svetlosnim godinama udaljena od njih po pitanju usluge. (necu sada pisati od drugim slucajevima kad su naplacivali usluge skuplje i bili katastrofalno neprofesionalni u istyle)

Prvo sam pozvao Macolu i pitao da li priznaju apple care plus, ne priznaju ali decko me lepo uputi na apple store koji od skora ima i u Becu, da ne moram u Minhen i gde moze brzo da se zavrsi zamena ekrana/telefona. Ne bih ni pokusavao da zovem istyle da ovde nije pisano kako priznaju apple care plus i kako mogu da zamenim telefon?!
        Pozovem ja kol centar da proverim, prvo devojka ne zna da li to rade, na kraju kaze moram da platim zaenu ekrana, onda mora da proveri u stvari i kao da ne morate da placate zamenu (osim onog ucesca). Hoceste Usce ili Terazije, ja rekoh nisam znao da moze na Terazijama, kao preko neta zakazes termin i zavrsis sve sa serviserom. Ja se odusevio, pitam mogu tamo sve da zavrsim kaze ona da.

Dolazim na Terazije, gde lik posle druge recenice kaze da moze da se desi da mi naplate oko 150 evra zamenu, ja reko kakvo placanje kada imam takvu garanciju, on moze da se desi ja ne tvrdim da ce biti naplaceno. Posle toga kaze jedina pogodnost Terazija je sto dijagnostika bude gotova do kraja dana a u Uscu "ko zna koliko dana mozes da cekas". Ok, i sta kad se zavrsi dijagnostika, kao za 10ak radnih dana poslace zamenski telefon ako odobre. A sta da *mjau**mjau**mjau* radim bez telefona toliko, imaju ponudu za 200 dinara po danu da iznajmim od njih zamenski telefon. Potpuno gubljenje vremena, komentarisem kako ne mogu da verujem da jedno pricaju preko telefona a drugo u servisu, gde me lik podrugljivo pita nekoliko puta a sta si mislio da cemo da ti damo nov telefon odmah?!? I kako sam ja sad sa serviserom i njega ne interesuje sta je neko rekao preko kol centra njihovog kao da rade za 4 razlicite firme. Umesto da su lepo rekli telefon se ceka i da su oni kurirska sluzba koja svakako salje u apple store.

Member Avatar korisnika bobanbg9
        Na forumu od
        Sep 2015
        Poruka
        174
        Da si vratio dve tri strane nazad ili deset, pedeset procitao bi i video da SVI cekaju na zamenu 7-10 dana pa i ko ima apple care. Oni su reseler a ne store i normalno da rade po drugacijem programu od apple stora gde sve dobijes ODMAH(vidim da ti je to bitno) I mislim da nije naplaceno ni onih 29$ za zamenu u istly- u kad se menja u apple care-u. O istyl-u imam samo reci u superlativu i naravno da nisu duzni da ti daju zamenski telefon. Ne oni nego ni jedan reseler jer nisi uzeo telefon preko mobilnog operatera gde mozes da zahtevas zamenski telefon i gde ces ga dobiti. A o toj macoli imas temu gde su decku ostetili ekran pa mu zamenili i rekli mu evo popravili smo vam. Kad je on rekao da zna da oni ne menjaju zvanicno ekrane i ko zna sta su zbudzili i da ce pisati appl-u odmah su promenili plocu i dali mu nov telefon. Ne branim ni jedne ni druge bas me briga nego ti govorim iz licnog iskustva.

Member Avatar korisnika alenco
        Na forumu od
        Nov 2012
        Poruka
        164
        I ja sam bio čuo sve najgore o ISTYLE ali kad mi je baterija na 7 plus poludela i praznila se skroz za dva sata zamenili su mi i nisu naplatili iako je istekla jednogodišnja apple garancija.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Mar 2013
        Poruka
        605
      26. Moja mašina
        • LAP: Lenovo G50-30, MacBook Pro Mid 2010, MacBook Air 2017
      27. Ja pricam zvanicno kakvu sam dobio info iz njihovog kol centra ne sta citam na forumu. Naravno da mi je bitno da dobijem odmah ono sto dodatno platim, ne znam zasto ti je to cudno.
        Drago mi je da imas samo reci hvale za njih, ja nisam imao takav slucaj nikad.

Member Avatar korisnika Newmultifail
        Na forumu od
        May 2014
        Poruka
        323
      29. Moja mašina
        • CPU: i7 4790K @ 4500Mhz Noctua NH-D15
        • MoBo: Asus ROG MAXIMUS VII HERO
        • RAM: 16gb Kingston HyperX fury 1866Mhz
        • VGA: Palit GTX980 Super JetStream
        • MON: Dell U2414H
        • HDD: Samsung 850 Pro 256GB WD Red 1TB
        • OPT: LG DVD RW
        • Case: NZXT Source 530 Super Flower Leadex Gold 750W
        • SND: Asus ROG Xonar Phoebus PreSonus HD7
        • LAP: MacBook Pro Retina
        • Ostalo: Razer Blackwidow Ultimate 2014 Steelseries Rival
      30. @mikenziyu
        Kupio prije mjesec dana iphone 8 i prije par dana primjetim mrtav piksel, sta mi je ciniti?

Na forumu od
        Mar 2015
        Poruka
        834
      32. Moja mašina
      33. Možeš da menjaš telefon odmah ili da čekaš do pred kraj garancije pa da ga menjaš tada. Na tebi je da li ti mnogo smeta ili ne.

Strana 77 od 83 PrvaPrva ... 2767737475767778798081 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •