Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Napraviću. Ne mogu sve da stignem. Kraj godine je, treba sve pozavršavati.
 
Meni je zamenjena baterija od pre 8 meseci otisla totalno u out Totalno netacno prikazuje punjenje i sl. A mislim da je moguce i do loseg lighting porta koji se bas ostetio (cistio sam ga al dzaba)...
Miki, koliko kosta zamena lighting porta na 6s i zamena baterije?
 
Jel baterija nema neku garanciju tipa godinu dana, 6 meseci ili tako nesto? Nemoguce da je normalno da ti posle 8m ode baterija i da sad placas zamenu

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
Da li sustanje prilikom snimanja podleze ovoj internacionalnoj garanciji ili ne? Evo sad uzmem da snimam sa terase u 4 nocu, nema niti jedan sum da se cuje a ono susti kao da je oko njega ne znam ni ja sta..
 
Meni je zamenjena baterija od pre 8 meseci otisla totalno u out Totalno netacno prikazuje punjenje i sl. A mislim da je moguce i do loseg lighting porta koji se bas ostetio (cistio sam ga al dzaba)...
Miki, koliko kosta zamena lighting porta na 6s i zamena baterije?

Gde si menjao bateriju?

Da li sustanje prilikom snimanja podleze ovoj internacionalnoj garanciji ili ne? Evo sad uzmem da snimam sa terase u 4 nocu, nema niti jedan sum da se cuje a ono susti kao da je oko njega ne znam ni ja sta..

Uglavnom problem bude sa mikrofonom i ako testovi to i prikažu menja se telefon.
 
Gde si menjao bateriju?



Uglavnom problem bude sa mikrofonom i ako testovi to i prikažu menja se telefon.

Kod vas na Uscu... Pocetak maja ili kraj aprila.

Pa poceo je da me zeza lighting ulaz pre jedno mesec dana :D... A baterija malo ranije, tj. od update na iOS 11 ili jednog od njih... Nije naglo... Ne znam ni sam :/ Al sam siguran da je radila ok bas negde do updeta... Ranije sam mislio da sam paranoican al sad sam se uverio da ne radi kako treba.

Spusti ae naglo od 100% do 1% i tih 1% mi moze 2 sata da drzi...

Moze biti da ima veze s ostecenjem lighting porta al i ne mora, posto uglavnom ne diram telefon dok se puni nikako, a mozda se jednostavno desilo istovremeno. U svakom slucaju donecu telefon posle Bozica da vidite Miki =] Tacno me telefon koji je savrseno radio primorava da razmisljam o novom -_-

Kad dodjem nemojte da mislite da sam Stevo Zigon iz Prica iz radionice, videcete sami da nesto nije u redu :D
 
Poslednja izmena:
Donesi da pogledamo. Niko se do sada nije žalio na zamenjenu bateriju.
 
Pozdrav svima,imam problem na mom bulvalno nekoriscenom Iphone-u X.
Juce je aktiviran,radio sve normalno do danas.Touch screen je prestao da reaguje,pokusao sam ga hard resetovati 20 puta,i dalje ne radi.Citao sam na internetu da dosta ljudi ima ovakav problem,i da su samo isli do Apple-a po novi,posto se ispostavilo da je defekt i da se ne moze popraviti telefon.
Sutra cu otici do Istyle-a da vidim da li se nesto moze uraditi,stvarno je zalosno kad covek da ovolike pare na uredjaj koji prestane da radi posle dan.
Telefon je inace uzet u radnji u Beogradu
 
Da li zaista misliš da je moguće da se nešto proizvodi u desetinama miliona primaraka i da pritom svaki bude savršen? Ako si kupio u zvaničnoj prodavnici sa računom dobićeš novi, ako nisi dobićeš zamenski u ovlašćenom servisu i uživaj
 
Za te pare ima da radi !!!
 
Maran se sloziti ali oni placaju i kontrolu tog zavrsnog proizvoda... nekad davno je rekao Stiv... da apple ne prodaje s#it
 
Ljudi, automobili koštaju 15.000 i više evra, pa se dešava da pukne motor posle nekoliko hiljada pređenih kilometara.
 
Problem je što ta opravdanja i analogije važe samo za Apple...za apple se nađe hiljadu opravdanja i razumevanja... Prošetajte malo po temama za druge telefone pa sa vidite tu buku i bes... Nikad više, smeće od firme, bla bla...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Tu bar gresis za neke stvari. Evo npr. konkretno ja znam iz okruzenja mog da skoro svako ko je imao LG ili Xiaomi nesto je crklo za godinu-godinu i po... Ok, to je mali uzorak, ali bas ne verujem u takve slucajnosti...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi, automobili koštaju 15.000 i više evra, pa se dešava da pukne motor posle nekoliko hiljada pređenih kilometara.

Sta par hiljada meni eksplodirao motor posle 600km pre desetak god [emoji23]. Doduse kostao je manje od 15k, pezo 206 je u pitanju.
 
Takve stvari se dešavaju i dešavaće se. Od fabrike u Kini do Srbije promeni se nekoliko aviona, kamiona, predje se desetine hiljada kilometara. Za 7 godina koliko radim u iStyle-u iz kutije mrtve uredjaje video sam nekoliko puta samo. Računar samo jedan, to se dobro sećam, 17-ica MacBook Pro, korisnik tražio da odmah ugradimo 2x8gb RAM. Mi je otpakovali, mrtva. iPad, korisnik tražio da sa starog prebacimo na novi podatke i posaljemo kurirskom sluzbom. Uzmemo iPad iz radnje, mrtav. Telefone iskreno iz kutije mrtve nisam video ali smo imali 5-6 komada sa nekim defektom i u svim tim situacijama korisniku odmah dajemo novi nakon sto Servis samo potvrdi kvar.
 
Znaci najbolje da se telefon odmah u radnji proba i ako ima neku manu odmah ide zamena za glanc novi nema zameskog modela?
 
U princupu da ali vecina tih fabrickih defekata ne primeti se odmah. Recimo mrtvi pikseli, los zvuk prilikom razgovora...
 
Evo drug kupio sestri iP SE 32gb, novo, neotvoreno pakovanje, radio lepo 10tak dana i poceo da zeza, sam od sebe se restartuje, ugasi...
Odnet tel u iStyle, posle 7. dana dobio nov.
Desava se da i nove stvari iz kutije znaju da ne rade, ili da vrlo brzo pokazuju neispravnost.
 
Da li je normalno da blic na kameri ne radi vec na nekih 6-7 stepeni napolju? Na flashlight je sve ok..
 
@Mikenziyu koliko sada ispadne cena zamene baterije za iphone6?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Da li je normalno da blic na kameri ne radi vec na nekih 6-7 stepeni napolju? Na flashlight je sve ok..

Nije NORMALNO! Proveri da li ti je ugašen blic, ako nije ugašen, a ne radi kada zelis slikati u mraku, onda pravac servis... imaj na umu da u “automatic” modu , kamera na osnovu količine svetlosti procenjuje da li ce upaliti blic ili ne, mada računam da ti je to već jasno..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma probao sam sve moguce varijante i nece.. Cim udje par minuta u toplo sve je ok.. inace kad slikam i gledam u blic vidi se malo jedva primetno svetlo koje valjda treba predatavljati blic i to je to..
 
Nešto se dešava s blicem sto nije uobičajeno. Moraš u servis


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Donosim vam sjutra 6s, stalna mušterija :D Lighting connector i (duša me boli) već zamenjena baterija... Mislim i da se zvučnik čudno ponaša al to mi nije neophodno =(
 
Znači sve [emoji4]
 
Je l se uređaju mogu preuzimati do radnog vremena prodavnice, ili servisa?
 
Servisa. Od 10 do 18h radnim danima. Osim ako nisi kupio u iStyle-u. Tada zakonski možeš u radnom vremenu radnje.
 
Nazad
Vrh Dno