Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

ne znam da li je bilo, ali bi mi trebala nova baterija za ipad pro 10.5.


Sent from my iPad using Tapatalk

iPad je uređaj koji se ne popravlja niti Apple proizvodi delove. U slučaju da dijagnostika prikaže problem sa baterijom menja se uređaj za identičan model po ceni od 25-26 hiljada.
 
iPad je uređaj koji se ne popravlja niti Apple proizvodi delove. U slučaju da dijagnostika prikaže problem sa baterijom menja se uređaj za identičan model po ceni od 25-26 hiljada.

Hvala na odgovoru, sada i ja vidim da za $99 u USA daju nov ili refurbished uredjaj a ne novu bateriju. Samo mi je tih 25-26 hiljada nesto mnogo, u USA je 99 dolara, na zapadu oko 100 evra, zavisi od zemlje. Zar je moguce da je kod nas toliko skuplje?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Zar je moguće da ljudi i dalje porede USA i Ameriku? [emoji16]
 
Zar je moguće da ljudi i dalje porede USA i Ameriku? [emoji16]
Poredio sam USA i z. Evropu, ali nije bitno, uglavnom imam informaciju i hvala na tome. Pozdrav i sve najbolje.

Gesendet von meinem SM-N960F mit Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Iphone 11 Pro Max, posle nepunih 12 meseci od aktivacije battery health pao na 88%. Nemam vidljivih anomalija u koriscenu osim sto mi je SOT oslabio u proseku za 2h. Pod garancijom je od 2 godine (VIP), da li mogu da ga donesem na reklamaciju/ proveru?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Možeš da odneseš ali kapacitet baterije nikada nije pokriven garancijom i u rangu je normalnog trošenja baterije od 1% mesečno.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pitanje za mikenziyu, ukoliko se kupi telefon sa oglasa od operatera sa garancijom od 2 godine, da li se i u drugoj godini moze doneti telefon u istyle ili mora kod operatera u poslovnicu pa oni vama prosledjuju? Pitam jer ne bih bio nosilac ugovora pa bih i mogao da predam telefon kod operatera ali ne bih mogao da ga podignem ako se daje zamena bez nosioca ugovora.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
To je vec jednom objasnio, cini mi se. U sustini, ako je telefon pod garancijom, oni ne traze ni na koga je ni sta je nego ga popravljaju sto je odlicna stvar.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To takodje vazi i ako je kupljeno u Giga*ronu ili Tehnom*niji pretpostavljam?
 
Da, važi za sve Autorizovane prodavce.
 
Ima li vesti vezano za Airpods Pro program servisa?
 
Već je objavljeno na forumu.
 
Nisam zapazio da je vec objasnjeno, ali svakako odlicno, hvala

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li to za slabljenje baterije tako izrazeno samo kod iphone da tako brzo pada kapacitet?

Poslato sa CLT-L09 pomoću Tapatoka
 
Da, jeste, jer jedino iphone ima pokazatelj stanja baterije [emoji3] Ako se sprdaš onda je ok, ali ako stvarno misliš da samo kod iPhona opada kapacitet baterije onda treba pročitati bar osnovne stvari o baterijama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gde je trenutno najpovoljnija zamena baterija za iPhone? Treba mi za 7 Plus
 
Originalna baterija u iStyle servisu je 6090 RSD.
 
Mikenzi - obratio sam ti se pre par nedelja, drugarici se ne puni Macbook Pro (Late 2016, 13 inch, MLL42ZE/A). Kupila je nov kabl i novi adapter, ali ne daje znakove zivota ni nakon sat vremena (pokusaja) punjenja. Pretpostavljam da ces reci, donesi na dijagnostiku, ali da li imas neku ideju sta moze biti (i koliko je strasno).
 
Od mnogo strašno (ploča) do možda 'glupost'.

Ali ako se računar ne uključuje mora definitivno doći na dijagnostiku
 
Ok, mozemo ostaviti u Ns, jel da?
 
Iphone 11 pro 256,kupio ga pre par dana neotpakovanog, kupljen od lika sto ga je uzeo u VIP-u.
Povukao 14.2 update i poludeo touch. Brlja, kuca sam, zagreva, alsolutno neupotrebljiv.
Probao, restore pa ponovo nov 14.2,par minuta deluje ok, ne stugnem ni zavrsiti konfigurisanje, opet poludi.
Sta mi je ciniti, gde da ga nosim, s obzirom da nisam ja na garanciji.
 
Imas li zastitno staklo na ekranu? Ako imas probaj da skineš mozda je to problem. Ne moras biti ti vlasnik, cak ti nista ne treba dok je u prvoj godini apple garancije. Moja preporuka za servis iStyle.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nemam staklo, tek porucio whitestone, ubacio ga u neku jeftinu silikonsku, cisto da ne bude golja.
Sad cu da okrenem servis ako rade subotom
 
Izvadi iz silikona pa probaj


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne radimo :)

Zakažeš termin i doneseš, to je to.
 
Pozdrav
Zakazao, odneo, ostavio aparat, danas 4ti dan, niko nista ne javlja, udjem online proveru, pise:ceka se odgovor korisnika?
Gde? Kako? Nit ko zvao, nit stigao mail?
 
Pozdrav
Zakazao, odneo, ostavio aparat, danas 4ti dan, niko nista ne javlja, udjem online proveru, pise:ceka se odgovor korisnika?
Gde? Kako? Nit ko zvao, nit stigao mail?

Proveri mail na reklamacionom da li je dobro upisan. Mail se šalje automatski iz našeg sistema.
I pošalji mi broj reklamacije.
 
Poslednja izmena:
Stari Ipad Air. Napuklo staklo ispod kamere - bukvalno jedna linija koja se oseća pod prstom. Ekran, kamera, touch, sve radi, ali bih zamenio samo staklo jer me nervira.
Gde da ga odnesem i koliko će da me košta?
 
Mislim da na ipad ne menjaju staklo, samo ceo uredjaj
 
Nazad
Vrh Dno