Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Najbolja usluga definitivno u iStyle Service.
 
Razmisljam se da kupim ipad pro u inostranstvu i dokupim apple care+ (jer ne volim maske, a i plasim se problema sa krivljenjem tableta).
Da li radite popravke iPad pro 11 ?
 
iPad (bilo koji model) se ne popravlja. Uvek se menja za identičan model bez obzira šta je kvar ili oštećenje. Savetujem Apple Care + uvek.
 
Hvala na odgovoru. Prilicno sam nespretan, tako da sam siguran da mi je Care+ neophodan.
Ako ne gresim, moze da se aktivira do 60 dana od trenutka kupovine.
To znaci da Care+ pokriva i tih prvih 60 dana :) ?
 
Ako ga nemaš onda ne pokriva. Postoji period za koji možeš da se predomisliš i kupiš ga ako nisi odmah prilikom kupovine uređaja.
 
Ako ga nisi kupio, ne pokriva. To je od datuma kad ga kupis.
 
Pokriva ostecenja od dana kada ga kupiš i imaš 60 dana da kupiš apple care od datuma kupovine. To je to. Apple radi dijagnostiku uredjaja online pre kupovine.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta smo bese rekli za Apple watch, ne moze da se reklamira kod nas, u garanciji? Series 4, otisao mic i brljave senzori za activity. Restore nije pomogao.

Hvala.
 
Da li servis radi subotom? Vidim na google-u, stoji da radi, ali kad odem da zakazem termin, nemam subotu u ponudi. Imao sam skoro problem sa usb prikljuckom. (nije hteo da se puni zbog prljavstvine). A sad mi se nesto slicno dogadja sa slusalicama.
Upao je u headphone mode. Jednom sam to resio, tako sto sam vatom malo obrisao ulaz. A sad to ne pomaze.


Evo sad videh na sajtu, da radi od pon do petka. *bmti google.:mad:



EDIT 2: proradilo sad sve kako treba. :)
 
Poslednja izmena:
Ne radi. Gde na Google-u prikazuje pogrešno vreme?
 
https://g.co/kgs/7Ph9Fb

af1eef0941189a265e30f5295f9a6c48.jpg





Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa to je radno vreme radnje. Servis ima kraće radno vreme.
 
Moji klinci koriste iPhone 5. Stari su već dosta, ali njima služe. Klinci k'o klinci ispali su im par puta (ili više pari puta) pa su se ekrani odlepili od kućišta. Telefoni normalno rade, touch radi, sve samo postoji zazor između ekrana i kućišta. Da li to može da se zalepi i čisto okvirno koliko bi mogli da košta?
 
To rade neovlašćeni servisi. Možda mora da se zameni ram ekrana i malo ispravi kućište.
 
Da li je u slucaju kvara u iStyle moguce zameniti telefon koji je kupljen van Evrope? Tipa Azija, Australija. U pitanju je Dual sim model.

Ako ne moze, koji je najblizi App store koji moze da odradi zamenu? Hvala
 
Poslednja izmena:
Ne može. Dual SIM (fizički dva sima) prave se samo za težište Kine, Hong Kong i Makaa i mogu se reklamirati samo u tim zemljama.
 
eSIM je standard koji Apple gura, ne dual SIM.
 
Da li se na osnovu IMEI/Serijskog broja negde moze proveriti da li je baterija zamenjena u ovlascenom servisu (iStyle/Macola)?
 
Uglavnom svi koji smo menjali batt u istyle imamo mejlove sa potvrdom..
 
Ovako to izgleda. Inače sve pohvale za iStyle. A realno da nije bilo foruma verovatno ne bih ni zamenio bateriju, tako da hvala i vama svima na ovom delu foruma :D
 

Prilozi

  • baterija.jpeg
    baterija.jpeg
    138.7 KB · Pregleda: 174
Naravno da mogu!
 
Sto se tiče eSim-a mislim da je veoma vazno naglasiti da svaki iPhone, tj Iphone Xs, Xs max i Xr imaju eSim, medjutim to nikako nije isto kao i fizicki dual sim i to treba razjasniti kako ljudi ne bi imali zabluda. eSim je elektronski Sim i moze biti od koristi kada odete na put u zemlju u koju postoji eSim pa iskoristite tu mogucnost. Zasigurno nece doci kod nas u bliskoj buducnosti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možda Hrvati ali nisam siguran.
 
Ima Hrvatska, mislim A1 da beše

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno