Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Pa zbog zastitnog stakla se i zapusi mrezica na zvucniku,namasti se od prstiju pa svi brisu o pantalone majicu etc

Pa i uvo ti se naslanja na zvucnik, prstima isto cesto predjes preko zvucnika ili kao sto se meni desilo sa iP6 - kapljica ti sleti pravo na njega...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Od kapljice vode tesko.generalno se vise prljaju mrezice na telefonima sa zastitnim staklom,ne samo apple telefoni.iz iskustva govorim.elem,stara cestkica za zube,malo izopropila na cetkicu i trljanje.umerno sa alkoholom da ne udje visak u backlight-mogu ostati fleke u displeju
 
Rodjaka u Svajcarskoj olupala ip7 oni joj zamenili kompletan telefon e sada je razbila displej, da li joj opet menjaju posto nije istekla druga godina garan. ili imas pravo samo jednom za zamenu telefona...ili kako to vec ide?
 
Meni zamenjen jednom 7, na prvom se nenormalno praznila baterija. Drugi dobijeni sada neće da se upali posle 3 meseca? Šta se dešava sa iP? Drastično je opao kvalitet.
 
Meni se to desavalo na iphonima uzetim od operatera


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To nema pravila. Nema veze ima da li su sa operatera ili ne. Pogtovo zamenski koji se dobiju u Apple, ti bi kao trebalo da su sa izvora od Apple, i? Nisu pravljeni na buvljaku u Pančevu *mjau**mjau**mjau*.
 
Koji god sam uzeo kod operatera desilo se nešto. Tako da... Nikad više...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@mikenziyu

Koja je procedura za zamenu uređaja nakon prihvaćene reklamacije? Dobio sam obaveštenje da se novi uređaj čeka okvirno 10 dana (danas je deveti), pa me zanima koja je procedura pošto vidim na sajtu da ga ima na stanju, a računajući čekanje na dijagnostiku, bez uređanja sam već dve nedelje. Da li reklamirani uređaj šaljete Apple-u, pa čekate od njih da Vam pošalju novi ili je neka druga procedura?
 
Gde si video da ima na stanju? Misliš na prodavnicu? Pa ne izdajemo mi retail telefone za zamenu sa maloprodajnog lagera. To nije moguće. Poručuju se i stižu iz Holandije. Okvirni rok je 10 dana. Može biti duže, a i kraće. Zato je rok okvirni. U svakom slučaju nemamo uticaj na to kada će stići. Vreme je odmora, sve ide sporije.
 
Mozda je off mali, ali zna li neko da li iStyle radi popravku iPod Shuffle 4th uredjaja ili ako znate ko bi to radio? Dugme play se glavi malo, a i bateriju bih menjao.
 
Gde si video da ima na stanju? Misliš na prodavnicu? Pa ne izdajemo mi retail telefone za zamenu sa maloprodajnog lagera. To nije moguće. Poručuju se i stižu iz Holandije. Okvirni rok je 10 dana. Može biti duže, a i kraće. Zato je rok okvirni. U svakom slučaju nemamo uticaj na to kada će stići. Vreme je odmora, sve ide sporije.

Hvala na odgovoru. :)

Dap, video sam na sajtu da ga ima na stanju u prodavnici, ali nisam bio siguran kakva je procedura pa sam hteo da proverim da li izdajete te uređaje ili se naručuju novi.

Čisto informativno - šta se dešava sa reklamiranim uređajem? U mom slučaju nekorišćeni iPad Pro sa tamnom flekom na ekranu. Šalje se Apple-u, pa mu oni zamene ekran i vrate ga u prodaju kao refurb?
 
Moguće. Ne vidim ekonomski razlog da ga recikliraju kad mogu samo ekran da zamene i serijske i imei brojeve.
 
Da li ovom slučaju dobija nov u vakum pakovanju?
 
Ne. Nikada se ne dobija u vakum pakovanju novi uređaj.

Mozda je off mali, ali zna li neko da li iStyle radi popravku iPod Shuffle 4th uredjaja ili ako znate ko bi to radio? Dugme play se glavi malo, a i bateriju bih menjao.

Ne. iPod je uređaj koji se ne popravlja. Ne može ni da se otvori. Kada se pokvari kupiš drugi.
 
@mikenziyu mozda mozes da mi das neki savet za pomalo specificnu situaciju.
Naime, mladja zenska osoba iz okruzenja je napravila *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* sa svojim 5s. Pokusao sam da resim problem, ali nisam uspeo, naravno shvatio sam sta je u pitanju.

Nekoliko puta je ukucala pogresnu sifru za icloud, i telefon se prakticno zakljucao.

Telefon trenutno radi normalno, uredno moze da se koristi, ali se ne moze vratiti na fabricka podesavanja niti pristupiti App Storeu.

Dalje, pokusao sam reset sifre na mail, ali ni to ne dozvoljava, jer je nalog zakljucan (imam uredno pristup tom mailu).

Dalje, ima fora za reset sifre na broj telefona, ali ne lezi vraze, i to sam pokusao ali ne stize verifikacioni code na sms.

Da stvari budu gore, shvatio sam zasto se to desava, osoba je prilikom pravljenja icloud naloga greskom stavila pozivni broj 2x, dakle ispada da je format telefonskog broja +381 381 63 xxx xxx.

U medjuvremenu nakacim taj telefon na MacBook i preko itunesa nadjem opciju da resetujem broj telefona koji je povezan sa nalogom (ima nesto tipa "cant access registered phone number" pa onda "change phone number"), ali ovo jednostavno NE funkcionise.

Izgleda da iako postoji ta opcija, sistem i dalje salje verifikaciju na stari broj telefona koji sam jasno naznacio da ne moze da mu se pristupi.

Ima li leka ovome?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala, pokusacu da ih pozovem za pocetak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne. Nikada se ne dobija u vakum pakovanju novi uređaj.



Ne. iPod je uređaj koji se ne popravlja. Ne može ni da se otvori. Kada se pokvari kupiš drugi.

Bih da ima da se kupi novi. iPod Touch me ne zanima, samo Shuffle.
 
Nije do zvezda, uradiš jedan korak pa dobiješ poruku da je pokrenut account recovery i da ćeš naredni korak moći da uradiš za 24-48-72 sati (kako kad) i tako par krugova dok se ne iscrpe sve opcije, pa onda oni proveravaju kod sebe zašto ne može, pa eskaliraju interno... Isteraćeš svoje, samo strpljivo :)
 
Pronašao sam apple watch serije 3. Koliko sam uspeo da vidim zaključan je pinom i na nemačkom je jeziku.

Da li postoji način da kontaktiram vlasnika sata? Preko serijskog broja ili slično?

Sent from my Nexus 5X
 
Koliko kosta zamena kamere za iPh 6s u iStyle? Koliko li sam ja puta ovaj telefon kod vas donosio
 
Uh. Recimo oko 9000 RSD. Šta ti je sa kamerom?
 
Pozdrav ljudi!

Ispao mi je iPhone SE pre neki dan, a kao posledica toga je nagnjecenje kucista kod On/Off dugmeta i odvajanje displeja (nekih milimetar dva od kucista). Displeju nije nista tj nema fizicko ostecenje, ali radi doslovno jedna polovina ekrana na dodir (desna) + ima vertikalne linije raznih boja. Telefon je pod garancijom, da li mu ima spasa i koje opcije preporučujete?

Hvala!!
 
Uh. Recimo oko 9000 RSD. Šta ti je sa kamerom?
Sad gledam na you tube. Naprslo staklo :( To je odvojeno od kamere.. Telefon je i dalje savrseno funkcionalan. Kamera radi normalno. Al ako odlucim da ga dam nekom u familiji mora kamera bit ispravna =]

Koliko kosta zamena tog zastitnog stakla?

Nosio sam tel bez maske 2.5 godine, i potpuno je kuciste visestruko ogrebano od kljuceva, za ne poverovati koliko. A sto se zadnjeg stakla tice, verovatno mi je nezgodni palo.
 
Poslednja izmena:
Ne radimo mi to jer nije deo zvanične procedure. Odneseš u neki bolji servis da ti zamene staklo.
 
Plaća se zamena telefona. Staklo je deo kućišta, a kućište se ne proizvodi kao rezervni deo. Ne sviđa se ni meni ova procedura ali mislim da Apple ne može preuzeti sve zasluge za ovo jer ne verujem da ni drugi brendovi rade zamenu.
 
Nazad
Vrh Dno