Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Mikenz...
Uradio sam clean install i podesio tel kao nov - baterija je opet jeziva . Mogu li negde u NS , u ovlašćenom servisu da proverim stanje istog dana pošto mi se ne šalje za Bg ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne u naredne dve nedelje. Kolega je na odmoru. Samo BG.
 
Javiš mi kad se vrati ? Da ne idem u iStyle bzvz ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Može ali sam u gužvi velikoj pa ne mogu da postignem.
 
Esss , u gužvi da pogledaš a nisi za chat ...
Pomozi zemljacima koje je napustila sreća ... Koji broj da ti pošaljem ? [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi. Imam SE, uzet u telenoru u decembru 2017. Planiram da ga nosim na reklamaciju, jer je poceo stvarno jako da se greje, posle neke normalne upotrebe. Stvarno se nikada nije grejao, cak ni proslo leto, a i na moru sam bio.
E sad, kad budem odneo telefon, jel treba da vratim na fabricka podesavanja, znaci da telefon bude cist ili? Hvala.
 
Da li imaš neki problem sa telefonom?
 
Treba da otkljucas telefon, to jest skineš sve vidove zaštite i iskljucis find my iphone. Ne trebas nista brisati. Mozes eventualno sacuvati podatke sa telefona ako se reklamacija uvazi. Sad , pitanje je da li je grejanje uopste neki problem koji bi mogao da reklamiraš. Greje se i moj iphone 8 plus a i Xr ponekad. Meni to ne smeta niti mi je čudno. Treba shvatiti da ipak postoji u telefonu jedan sklop koji neprestano radi i da je grejanje normalna stvar.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jasno mi je da postoji sklop koji se greje. Primetio sam to samo iz razloga sto se vise od godinu i po to nije desavalo, zbog toga sam mislio da odnesem, kad je vec pod garancijom da proverim.
@mikenziyu U principu, kada se zagreje, neke dodire po ekranu ne registruje. I baterija pocne da curi, ali to je mi je logicno od toplote.
 
Imam problem sa jednim 6s, dobili smo stari uredjaj na poslu, pokusavam da ga osposobim i vidim da je resetovan (znam da je zakljucan na O2 mrezu), admin u UK ga je resetovao i skinuo icloud i sve ali ja sada ne uspevam uopste da ga podesim, ne mogu da prodjem korak posle odabira wifi mreze. Javlja mi error Activation Error: please restore and update to the latest iOS and attempt activation again.

To ne mogu da uradim jer ide od nule setup, preko itunes prepozna da mu trea najnoviji iOS ali prekine download uz gresku err= -3253

Zna li neko kako ovo mogu da resim?
 
Ubaci ga u Recovery ili DFU mod i probaj update. Ako neće pokvaren je.
 
Mikenzi, koja je okvirna cena zamene baterije za mb pro 15” mid 2014?
 
38690 RSD je tačna cena. Baterija je deo Too Case-a i menja se i tastatura, Trackpad, zvučnici (u nekim modelima).
 
Da li u iStyle-u vazi garancija na HomePod?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne. Sve dok ne krene prodaja nemamo ni mogućnost servisa.
 
Ima li naznaka da ce ga biti uskoro?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne.
 
jer neko imao ovaj slucaj izgleda je na iphone se uzet u vipu poceo da se odlepljuje ekran posto vidim da se klima displej sa 1 strane pa me interesuje jer to spada u garanciju trebalo bi da ima jos 1 mesec internacionalne i jos 12 meseci u vipu
Pozdrav


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji je telefon u pitanju?
 
Možda je baterija naduvena ako je telefon dugo stajao jer se SE ne prodaje već duže vreme. Ekran nije tu zalepljen i retko izlazi iz ležišta. Donesi u servis da pogledamo.
 
Menjao sam danas bateriju u IStyle Novi Sad . Devojka koja radi i serviser B. -preljubazni! Nisam ni mislio da je danas zamenim , kad se pojavi serviser : imamo baterje na lageru , možete doći za sat ako želite . VRH , davno nisam bio toliko zadovoljan uslugom !


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zamenio sam 1 bateriju u iStyle i 1 u Macoli za iPh 6s i sad sam uzeo bateriju za moju iPh 7 u iStyle. 10x bolja usluga u iStyle, ove, ako jos postoje, sumnjicim da su mi fejk bateriju ugradili bili xD Posto mi nije izdrzala bila ni 5 mjeseci vec krenula da gubi napon...

Elem na iPh7 koji sam od sestre privremeni uzeo, dok iduce godine ne izdaju “gvozden nestakleni telefon”, 940 ciklusa punjenja xD Koja razlika sa novom bat bokte. Na tih 940 ciklusa za 2 i po godine, 82% health.
Kako racunaju ciklus, do vrha kad se napu i ili ako se samo punjac prikljuci?
 
Ciklus se računa punjenje koje u zbiru daje 100%, nevažno iz koliko puta. Ako danas puniš 50% sutra, 30, pa još 20% treći dan to će biti jedan ciklus.
Što se tiče baterije sumnjam da su ti ugradili kopiju jer nemaju razloga da to rade kada su imali originale po dobroj ceni, a i nije vredno da rizikuju posao i licencu zbog jedne baterije.
 
Ciklus se računa punjenje koje u zbiru daje 100%, nevažno iz koliko puta. Ako danas puniš 50% sutra, 30, pa još 20% treći dan to će biti jedan ciklus.
Što se tiče baterije sumnjam da su ti ugradili kopiju jer nemaju razloga da to rade kada su imali originale po dobroj ceni, a i nije vredno da rizikuju posao i licencu zbog jedne baterije.

Zahvaljujem... A da li je moguće da je bila defektna?

Anyways, kako je dobrooo imat novu bateriju :D
 
Poslednja izmena:
Zdravo, jedno pitanje.. Iphone 7 128gb, odjednom kao da je mikrofon prestao da radi?! Aplikacije mi ne dozvoljavaju sa snimim glasovnu poruku, odmah prekidaju snimanje, voice memo ne reaguje kad pritisnem record dugme, kad hocu da obavim normalan poziv, speaker opcija je zatamnjena i ne cujem dial tone a osobi s druge strane zvoni telefon, kad hocu da snimim video, nema zvuka itd itd...Zvuk normalno radi osim sto npr telefon ne reaguje ni kad ubacim slusalice u lightning port, vec npr nastavlja da pusta muziku preko zvucnika a ni poziv ne mogu da obavim preko slusalica.
jel moguce da je mikrofon odjednom prestao da radi ili sta vec? Probao sam novi software, clean install, vratio backup i sve isto..
Hvala unapred!
 
Poslednja izmena:
Moguće je, to je boljka kod tog modela :(
 
Nazad
Vrh Dno