Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

To jos nisam probao sa 50% baterije. Koji vam je zadnji telenor carrier?
 
Tu verziju imam i ja
 
Ja sam na iPhone 7 imao ove probleme prosle nedelje u roamingu sam bio... I akao me telefon celo vreme. Sve ispravno, vadio karticu, restartovao telefon i gubio sam signal. Sreca pa sam zamenio telefon na vreme, pretpostavljam da je ovo problem do iOS 12.
 
Da li ovo generalno može biti do operatera? Da li je neko na m:ts ili vip mrezi imao ovakav problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Obzirom da na apple supportu postoji dosta slucajeva, i generalno na internetu, ne verujem da je do operatera. Ali interesantno je to sto je pocelo da se desava od pre 2-3 nedelje, nakon IOS 12 update-a. Ako je do IOS-a, onda ni 12.01 nije resio problem jer cini mi se @njikolaj ima problem na 12.01.
 
Nema povećanih žalbi na ovaj kvar koji nije nepoznat i dešava se od pojave iPhone tako da ne bih prodavao previše pažnje tome. Desio se kvar i kvarovi se generalno često prikazuju u toku ili nakon update-a sistema jer se i firmware update-uje takođe i u slučaju problematičnu komponente prijavljuje se greška.
 
Ok. Carrier je i meni 33.0. Inace je tel
Iz VIP-a. Nista, slanje istyle-u, pa idemo dalje. :)
 
Cao, sinoc mi se polomio ekran na iPhone 8. Na slici se vidi kako izgleda. Citao sam onaj blog i tamo pise da bih mozda mogao zamenim ekran posto je telefon u garanciji jos uvek ali da se to ne radi kod nas. Da li se nesto promenilo ili je i dalje isto stanje? Da li bi mi promenili ekran ako bih telefon odneo u Apple Store i koliko to traje?

IMG-2038.jpg
 
To ne može da prođe u garanciji jer je vidljiva tačka udara. E sada, ako odneseš u Apple Store sve je moguće jer su i oni svemogući :)
 
Tako nesto sam i ocekivao. Da li se zna cena promene ekrana u iStyle-u posto vidim da ce i iStyle da krene da menja? Da li mi u tom slucaju i dalje vazi garancija?
 
Cena će se znati u toku sledeće nedelje nadam se. Iako bi zvanično mogli da krenemo sa zamenom u ponedeljka to neće biti moguće jer ekrani neće stići. Garancija naravno ostaje.
 
Vrlo je bitno napomenuti da garancija neće važiti u slučaju da menja ekran zamenskim kineskim kod neovlašćenih servisa


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa normalno da nece vaziti kada je nesto menjano u neovlascenom servisu...
 
Šta bi ovo moglo biti? Spam ili nesto drugo?
1ea53772a7e274d1d925752b1cf934c6.jpg
316f91b76818736008da67ef1ec45a7f.jpg


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Jesam, sa iStyle, rekoh samo da proverim da nije nešto sumnjivo pa da onda otvaram link.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ej, samo najbolje hoću da vidim i na kraju komentar obavezno upiši :)
 
Naravno da će biti sve najbolje ;) Kako i ne bi kada ste svaki put izašli u susret kada je trebalo.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Kako ja ne dobih tu anketu posle servisa u iStyle?
 
Nasumično se šalje. Od ukupnog broja ljudi mislim da samo 20% random korisnika dobije anketu. Ali ako si nezadovoljan nečim slobodno možeš da meni da pišeš javno na forumu, privatno porukama, takođe ako si i zadovoljan.
 
Ja sam dobio po drugi put. Mislim oba puta kada sam radio servis. Kada sam otvorio anketu setio sam se da sam vec jednom radio takvu istu. I naravno oba puta je bilo sve najbolje o iStyle-u ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako se oceni dobro, jel se dobije neka čokolada? :D
 
Dobije se, stave je odma pored SIM modula u telefonu nakon sledece intervencije :). Bitno da imamo dobar servis i uslugu, a cokolada manje vise.
 
Tamo u iStyle-u vole samo milku sa lesnicima, to znam provereno, podiže raspoloženje :) profesionalnost na nivou, zajedno sa ProMobi-ijem (Samsung), jedina dva servisa gde može da se nosi telefon iPhone, odnosno Samsung.
 
Do kada se može zameniti baterija po nižoj ceni i koji su sve uređaji obuhvaćeni?
 
Nazad
Vrh Dno