Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Koji je to sok sa lešnicima [emoji38]

s10e on Tapatalk pro
 
@Mikenziyu
Jos samo da sam tu negde usput.. doneo bi ti. :D

I ja bi voleo da znam koji je to sok od lesnika?:d
 
Poslednja izmena:
Ali blizu si meni pa može to pivo :p
[Off spam]

s10e on Tapatalk pro
 
Imam mali problem sa iphone 7+. Zvuk u slusalici se cuje dosta tiho, cak i kada pojacam do kraja. Izgleda da je potrebno ciscenje i interesuje me da li telefon mogu poslati u ovlaceni Apple servis jer je jos 2 meseca u garanciji ?
Nisam prvi vlasnik telefona, da li je potreban neki dokaz o kupovini ili je dovoljno da se uz telefon posalje originalna kutija i oprema ?

Hvala unapred

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Čišćenje će se naplaćivati bez obzira što je uređaj u garanciji jer ako je zaprljan to nije fabrički defekt.
 
Pitanje za @mikenziyu. Prijatelj ima iphone 8 plus. Poceo je telefon da mu resetuje, znaci pojavi se logo od apple pa nestane, pa se opet pojavi i tako u nedogled. Pogledao sam na netu i kazu da to moze da resi reset&restore sto sam i uradio preko itunes. Posle nadogradnje softera usao sam u telefon normalno, uneo podatke od naloga. Sve je bilo ok do momenta kada pise sa ce potrajati koji minut zavrsavanje postavke telefona, dok sam to cekao telefon se ugasio sam od sebe. Kada sam ga ponovo upalio opet je poceo restartovanje. Da li ima nacin da ovo sam resim ili da se telefon posalje kod vas u servis. Hvala unapred.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Radio si update ili restore?
 
^ restore and update.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Idi u Settings > Privacy > Analytics > Analytics Data i proveri da li imaš log fajlove koji kreću sa Panic ako telefon dozvoljava uopšte.
 
^ ne moze se uci u telefon, posle pokusaja logovanja telefon se ugasio i poceo restartovanje.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
U garanciji?
 
^ nije, mislim da je najbolje da ga posalje kod vas u servis.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Neka pošalje. Javi broj reklamacije
 
Hocu, hvala ti unapred. Poslacu ti na pm.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Imam mali problem sa iphone 7+. Zvuk u slusalici se cuje dosta tiho, cak i kada pojacam do kraja. Izgleda da je potrebno ciscenje i interesuje me da li telefon mogu poslati u ovlaceni Apple servis jer je jos 2 meseca u garanciji ?
Nisam prvi vlasnik telefona, da li je potreban neki dokaz o kupovini ili je dovoljno da se uz telefon posalje originalna kutija i oprema ?

Hvala unapred

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Da li si otklonio ovaj nedostatak?
I meni se od skora zvuk u slušalici čuje 50% slabije, a ne deluje mi da je zaprljan


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nikako to da radiš. Pa naravno da se reši problem kada probiješ iglom mrežu. Zašto, pa zato što je mreža zaprljana i mora da se očisti. Bušenjem rupe u mrežici samo omogućavaš da se problem uveća jer će prašina sada moći da prodre dublje u unutrašnjost telefona.
 
@mikenziyu

Jel vazi jos onaj program za besplatnu zamenu iphone 6s baterije? Telefon je uzet u telenoru pre nesto manje od 4 godine. Ako ne podleze, jel redovna cena i dalje 6100 sa snizenjem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Program zamene traje tri godine od datuma kupovne. Aktuelan je i daje ali je u praksi nemoguće da imaš takav telefon. Cena je 6090
 
Program zamene traje tri godine od datuma kupovne. Aktuelan je i daje ali je u praksi nemoguće da imaš takav telefon. Cena je 6090

Na sajtu istyle pise da pri zameni baterije je obavezna dijagnostika , da li je to istina ? I da li i dijagn ulazi u cenu ili se posebno i to placa ? Konkretno pitam za ip 7


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Možda nije pitanje za ovu temu ali treba mi informacija vezano za punjenje telefon. Dobio sam uz laptop huawei punjač snage 65w. Da li bih mogao da kupim USB-C original kabal za punjenje i da taj adapter koristim kao brzi punjač? Posedujem iPhone X.
 
Možda nije pitanje za ovu temu ali treba mi informacija vezano za punjenje telefon. Dobio sam uz laptop huawei punjač snage 65w. Da li bih mogao da kupim USB-C original kabal za punjenje i da taj adapter koristim kao brzi punjač? Posedujem iPhone X.

Pa možeš. Ja koristim Apple punjač za računar od 87w i USB-C na Lightning kabl.

Na sajtu istyle pise da pri zameni baterije je obavezna dijagnostika , da li je to istina ? I da li i dijagn ulazi u cenu ili se posebno i to placa ? Konkretno pitam za ip 7

Dijagnostika je obavezna i ne naplaćuje se ako korisnik pristaje na predloženo rešenje.
 
Poslednja izmena:
Skroluješ malo dole i stisneš na "zamena van garancije".
 
ne znam da li je bilo, ali bi mi trebala nova baterija za ipad pro 10.5.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Gledam oglase, i vidim da ima neki 11 pro dual sim (iz kine, hong konga?), cini mi se da je pisano ovde da garancija ne vazi u Srbiji? Da li se dobro secam?
 
Garancija ne važi nigde osim u Kini, Hong Kongu i Makau
 
Nazad
Vrh Dno