Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Upravo radim reinstalaciju 11.3...
 
Nista, i dalje greska za Touch ID. Ok, dolazim onda po SE :)
 
Onda nema svrhe da ga menja.
Možda si mislio na identičan model?
 
Pozdrav svima imam problem sa 6s kupljen u Dec 2017 nov.Problem je taj da mi se cesto desava(Bilo gde u BG-u) da mi izgubi signal i pise No Service po par minuta problem imam od kada sam uzeo telefon(ios 10.3.2 sad 11.3.1).Ima li resenja za ovo?
 
Prvo menjaj sim karticu
 
Ukupno 3 kartice promenio nevezano za problem a isti se i dalje desava,u pitanju je MTS mreza.
 
Pojavila mi se zuta mrlja na ekranu, SE je u pitanju.

Vec sam dobijao nove uredjaje u zamenu za isti problem, 5s je bio tada ali mr zanima, da li se gledaju ostecenja prilikom dijagnostike tj. da li se ona uzimaju u obzir kod ovakvih slucajeva? 5s je bio bez tackice a sadanji SE ima jedan oziljak :)
U Mts je garancija ali pitam ovako, kako vi u istyle postupate?
 
Mi ovo ni ne gledamo.
 
Hvala mikenzi. Nadam se da ce da prodje tako i u mts
 
Samo da razjasnim, da li u istyle servis mogu da donesem telefon kupljen u mts-u, ali čiji se ugovor ne vodi na moje ime?
 
Mozes ako je pod apple garancijom


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U iStyle možeš da doneseš iPhone kupljen bilo gde u svetu u prvoj godini garancije uključujući i MTS
 
To sam pretpostavljao, ali šta se dogadja u 2. godini garantnog roka?

Znam da npr. za samsung možeš direktno u promobi da nosiš, u toku čitave 2 god.
 
U drugoj godini nosis u MTS, za reklamaciju.
 
Toga sam se i plašio, hvala.

Znači da kupovina telefona uzetog kod operatera, preko oglasa, nema nikakvu prednost u odnosu na ove "švercovane" iz EU, jer imaš samo godinu full garancije, a posle moras da se oslanjaš na dobru volju čoveka na koga se vodi ugovor..
 
... ако ниси урадио овлашћење и оверио код нотара. Ако јеси, можеш како хоћеш.
 
Nisam znao gde da postavim pitanje, imam apple care plus garanciju kad sam kupio zeni tel u Americi, i pre dva dana slupamo ekran, da l je neko imao takav slucaj, kakva je procedura zamene u Apple servisu? Znam da je Nemacka bila najbliza sad rade i u Austriji.
 
Slobodno nosi u istyle menjaju ja mislim ceo telefon posto jos ne menjaju display. Apple care + vazi normalno i u Srbiji.
 
[emoji1303]
 
Menja se telefon.
 
Sta treba od papira? Je l mozes malo detaljniji da budes sa tim menja se telefon, dobija se nov, refabrikovan, kako ide dalje sa garancijom posle toga?

Hvala
 
Ne treba ti nista od papira, po s/n ti sve resavaju. To ne zna niko da ti kaze kakav se dobija. U vakumu ga sigurno neces dobiti. Dobijas isti ko sto bi dobio u apple store da ai menjao.
 
Pozdrav, intersuje me da li telefon koji je kupljen online u usa moze da ostvari jednogodisnju garanciju u istyle.Kao dokaz imam printscreen sa apple stora gde se vidi serijski broj telefona i ime i prezime kupca.Da li je to validno umesto papirnog racuna?
 
Ne treba vam nikakav racun niti bilo kakav papir kao dokaz za kupovonu. Sve imaju u sistemu kad ste kupili sta ste kupili, sta je menjano(ako je menjano nesto u ovlascenom servisu). Jedino sto vam je potrebno jeste da vam je telefon u jednogodidnjoj apple garanciji i to je to.
 
Proverio sam, telefon jos nije aktiviran.Interesuje me iz razloga ako budem imao potrebu za reklamaciju na koji nacin mogu da je ostvarim u istyle?
 
Nazad
Vrh Dno