Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

Samo da javim da su zeni nekim cudom jutros proradili iMessage i Face Time, tj aktivirali su se, tako da ostaje jos misterija nepostojecih notifikacija :)

Hm, provericu, ako nije proradilo definitivno cemo morati da pisemo supportu. Da li ste nesto specijalno radili u medjuvremenu ili samo od sebe?
 
Hvala :D



Zapravo nismo, jer nismo ni znali vise sta da radimo :) Jutros je samo rekla da joj je proradilo samo od sebe.

E bas svasta, sada sam se setio da smo u medjuvremenu koristili i iPhone5 na njenom nalogu i na njemu sve radi, sve vreme. Sada smo obrisali i vratili na factory taj telefon i odjednom je proradio iPhone 6.... Nista mi nije jasno, da li postoji ogranicenje uredjaja po nalogu ili nesto slicno? Na tom nalogu je i jedan ipad te je ukupno bilo 3 uredjaja i kompjuter.
 
E bas svasta, sada sam se setio da smo u medjuvremenu koristili i iPhone5 na njenom nalogu i na njemu sve radi, sve vreme. Sada smo obrisali i vratili na factory taj telefon i odjednom je proradio iPhone 6.... Nista mi nije jasno, da li postoji ogranicenje uredjaja po nalogu ili nesto slicno? Na tom nalogu je i jedan ipad te je ukupno bilo 3 uredjaja i kompjuter.

Iskreno, ja blage veze nemam kako iPhone/iOS funkcionisu zapravo, al mozda ce neko na forumu znati odgovor :)
 
I juce su joj je sve konacno proradilo, opet samo od sebe - notifikacije i find my phone:)
 
Da li nekako moze da se utvrdi da je ekran koji je menjan originalan ili ne?

Kolega je otisao u neki servis i zamenili su mu za 150eur ali kada koristi telefon, ponekad se dogadja da ekran ne reaguje na swipe.

Koliko kosta zamena u iStyle za 8 Plus?
 
26590,00

I može da se proveri da li ne ekran originalan ili ne ali ne i iz kod je izvora. Recimo ja mogu da skinem ekran sa nekog 8 telefona i ugradim ga i to jeste originalan ekran ali procedura nije dobra.
 
Razumem. Koliko kosta da on donese kod vas i da proverite da li je original ili ne?
 
Dijagnostika 4000 RSD.

Ali čim je platio 150€ znači da je ili kopija, reparirani ili skinut sa nekog. Takođe, servisi vrlo često reparirane ekrane zovu originalnim što u osnovi jeste tačno samo prećute da je bio slomljen pa su izlivali novo staklo, tj. reparirali.
 
Poslednja izmena:
Videce sa njima da mu vrate pare pa da dodje kod vas.
 
Tesko da će mu vratiti pare. Treba znati da osim u ovlašćenim servisima nema nigde originalnog zamenskog ekrana. Sve su kopije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iStyle i Macola
 
Ima originalnih ekrana u ponudi, skidaju se sa zakljucanih telefona...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Verujem. Ali nije to to. Originalno, novo, sa garancijom - samo ovlašćeni servis.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Desilo mi se dvaput do sada da prestane da reaguje touch, dok ne resetujem telefon.

Nikakav swipe u sredini ekrana, a mogu iz aplikacije da izađem normalno.

12.3.1

Poznata boljka?
 
Model telefona?
 
Meni se na X desava da po 3x otvaram mail app i da je otvori tek iz treceg puta. A vidi se da odreaguje kad dodirnem ali je ne otvara,nije uvek tako ali se desava...
 
Kul, hvala vam.

Vidim da trenutno ne radi zakazivanje, je l walk in na Terazijama ok onda?
 
Da da.
 
Moram i ovda, pohvala za momke i Nikolu posebno.

Svaka čast za ljubaznost i profesionalnost.
 
Drago mi je da si rešio. Ljudi u iStyle-u su provereno najbolji. [emoji1303]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To mi nije prijavio [emoji23]
 
Nazad
Vrh Dno