Šta je novo?

iPhone Autorizovani Servis - Srbija

mikenziyu videh trač za App store. Ima li nekih informacija oko Care-a?
 
Na nivou trača ima svakakvih :) isto kao i za App Store. Apple ne deli takve informacije. Kada ja saznam saznaće svet u isto vreme. Pitanje je samo ko bude brži.
 
Pozdrav. iPhone 7 je u pitanju, home taster ne radi. Otisak ne radi, ne radi ni obicnu funkciju znaci uopste home ne funkcionise. Receno mi je da ovde pitam... Da li se home button moze menjati, ili je vezan za ekran? Koliko kosta kod nas popravka? Ako moze uopste da se popravi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Home dugme se u zvaničnim procedurama ne menja već se menja ceo ekran.
U neovlašćenim servisima možda je moguće zameniti dugme ali ti onda touch ID neće raditi.
Pošalji mi prvo serijski ili imei broj telefona.
 
5090 u iStyle-u, 3500 mislim u Macoli
 
Tržište je tako omogućilo
 
Pozdrav svima. Imam SE i svaki peti put uspem da ukljucim telefon na punjenje, obicno nece da pocne sa punjenjem. Telefon je star 10 meseci i kupljen kod operatera. Ako mi to poprave u servisu da li cu dobiti neki drugi popravljen telefon ili mi vracaju moj, samo popravljen.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pogledaj prvo da li ti je zaprljan konektor za punjenje. Pincetom ga očisti.
 
Jedno pitanje za @mikenziyu - na iPhonu SE se u gornjem desnom uglu odvojio displej od kućišta, to jest najverovatnije je popustio lepak na tom delu... kada se pretisne u tom delu tacno se vidi da je odvojeno.. znam da je ovo bilo mana na 5 i 5s ali nisam znao da je isto i na SE. Sad, zanimam me da li je to u garanciji ili nije? Telefon je u jednogodisnjoj Apple garanciji jos uvek


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije lepak već ekran ispadne iz RAM-a. Dešava se i na SE ali skoro na nivou statističke greške. Doneseš na dijagnostiku da proverimo da li ima osnova za reklamaciju. Uglavnom nam korisnici donesu telefon kada krene da 'zvače' možda 1mm i po meni nije pametno reklmanirati savršeno ispravan telefon zbog toga jer ćeš u zamenu najverovatnije dobiti refurbished.
 
Pa to se i ja razmisljam, ali čini mi se i da kao ima nešto zeleno-žuto ekran sa svih strana kada pojačam svetlo na max i postavim belu pozadinu...pa rekoh mozda ima veze sa tim.. recimo ako bih poslao telefon i utvrdi se da ne spada pod reklamaciju da li se plaća nešto ili kako ide?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uglavnom ne osim ako nije oštećeno, udareno, prosuto, menjan ekran kopijom...
 
Posle dosta pozitivnih iskustava, evo jedno negativno sa ovim servisom, pisem ovo da bi znali ostali. Kupio sam apple silicon case pre mesec dana, nakon mesec dana je pukao i poslao sam nazad da zamenim za istu maskicu jer smatram da za pare koje daš za tu maskicu treba da traje malo duže od mesec dana! Reklamaciju su uvazili i vratili mi novac jer nemaju istu maskicu. Medjutim desava se sledece, narucujem drugu, koznu futrolu i to dve futrole, i u istyle-u mi kazu da zato sto sam vratio ovu i reklamirao ne mogu vise nikad nista da kupim kod njih! Sve je to u redu , nisu jedini, ali eto cisto da znate kakvi su nasi zakoni, to jest zakoni koje je iStyle izmislio. To nije zakon o zastiti potrosaca kakvog ja znam, vec zakon o zastiti prodavaca... neki novi zakon za koji oni samo znaju... cisto da znate, ako kupite nesto u iStyle i reklamirate idete na crnu listu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa odes u drugu radnju i kupis? Nemaju wanted listu za tebe :-D
 
Naravno :) Pišem samo da se zna kako funkcionise taj sistem. Vrlo je zanimljive prirode.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko si para dao za silicon case i treba da ti zabrane[emoji16]. Oni su ti u strvari indirekno rekli da ne bacas tolike pare na “original silicon case” i da porucis 30 boja za te pare sa alija istog kvaliteta i menjas ih svaki dan[emoji6]
 
U pravu si :) nego ajde kad das tolike pare na telefon, misliš original je ipak original :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni treba ko je to rekao/napisao jer servis ne prodaje maskice. Pregleda je i izda instrukcije radnji da izvrši povrat novca ili menja maskicu.
Pošto je tema 'Servis' vidim da si tim delom zadovoljan?
 
Poslednja izmena:
Sa delom servis jesam zadovoljan, kao i uvek do sada. Tema jeste servis, ali upravo zbog tog servisa sada ne mogu da kupim nista u radnji... a ko je rekao - decko koji se javio na broj telefona online store iStyle prodavnice, rekao je da zato sto sam vratio i reklamirao maskicu ne mogu kupiti nista vise i da ce obustaviti sve buduce isporuke prema meni ako nesto budem narucio bas zbog servisa i reklamacije. Tako da, jeste tema servis ali je sve ovo povezano sa servisom. Po meni je glupo da ako reklamiram maskicu i servis kaze da sam u pravu, da sam zbog toga na “crnoj listi” za sve buduce kupovine...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posle dosta pozitivnih iskustava, evo jedno negativno sa ovim servisom, pisem ovo da bi znali ostali. Kupio sam apple silicon case pre mesec dana, nakon mesec dana je pukao i poslao sam nazad da zamenim za istu maskicu jer smatram da za pare koje daš za tu maskicu treba da traje malo duže od mesec dana! Reklamaciju su uvazili i vratili mi novac jer nemaju istu maskicu. Medjutim desava se sledece, narucujem drugu, koznu futrolu i to dve futrole, i u istyle-u mi kazu da zato sto sam vratio ovu i reklamirao ne mogu vise nikad nista da kupim kod njih! Sve je to u redu , nisu jedini, ali eto cisto da znate kakvi su nasi zakoni, to jest zakoni koje je iStyle izmislio. To nije zakon o zastiti potrosaca kakvog ja znam, vec zakon o zastiti prodavaca... neki novi zakon za koji oni samo znaju... cisto da znate, ako kupite nesto u iStyle i reklamirate idete na crnu listu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

to sto si napisao je diskriminacija i mogao bi propisno da im se nacestitas nove godine i ostalih prazika sa dobrim advokatom...ali posto srbija - keep calm and enjoy the ride
 
Sa delom servis jesam zadovoljan, kao i uvek do sada. Tema jeste servis, ali upravo zbog tog servisa sada ne mogu da kupim nista u radnji... a ko je rekao - decko koji se javio na broj telefona online store iStyle prodavnice, rekao je da zato sto sam vratio i reklamirao maskicu ne mogu kupiti nista vise i da ce obustaviti sve buduce isporuke prema meni ako nesto budem narucio bas zbog servisa i reklamacije. Tako da, jeste tema servis ali je sve ovo povezano sa servisom. Po meni je glupo da ako reklamiram maskicu i servis kaze da sam u pravu, da sam zbog toga na “crnoj listi” za sve buduce kupovine...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mi nemamo crnu listu, barem što se tiče servisa :) mada sam planirao i to u jednom trenutku.

A nisam upoznat da neko iz prodaje koristi bazu servisa da bi znao ko koliko i šta reklamira.

Od tebe mi treba broj koji si zvao, kada si zvao i da li imaš neki mail možda sa kim si komunicirao jer je ovo ozbiljna optužba i mora ozbiljno da joj se pristupi.
 
Zvao sam na broj telefona 0112854413 tačno u 10:46 danas to je vaš online store, ne znam ime coveka koji se javio, nije se predstavio imenom. Naručio sam 02.04. I 04.04 po jednu maskicu, znaci ukupno dve maskice, jer mi je vraćen novac, pa sam hteo uzeti drugu za sebe i jednu za kolegu iz firme. Tek tada kada sam pozvao mi je rečeno da se obustavljaju isporuke prema meni, da ne mogu nista da naručim i ostalo sto sam pisao gore... sto se tice mail-a iz servisa - kontakt bio je Mladen Novaković, koji je bio ljubazan i obavestio me o svemu kako treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala. Proveravam.
 
Sa delom servis jesam zadovoljan, kao i uvek do sada. Tema jeste servis, ali upravo zbog tog servisa sada ne mogu da kupim nista u radnji... a ko je rekao - decko koji se javio na broj telefona online store iStyle prodavnice, rekao je da zato sto sam vratio i reklamirao maskicu ne mogu kupiti nista vise i da ce obustaviti sve buduce isporuke prema meni ako nesto budem narucio bas zbog servisa i reklamacije. Tako da, jeste tema servis ali je sve ovo povezano sa servisom. Po meni je glupo da ako reklamiram maskicu i servis kaze da sam u pravu, da sam zbog toga na “crnoj listi” za sve buduce kupovine...

Ako imaš to zvanično, od prodavnice/servisa nebitno, onda lepo "presavi tabak" jer ne postoji zakon/pravilnik koji će tebi da zabrani da kupiš bilo šta, bilo gde, za svoj novac. Ako se ispostavi da je ovo tačno što si napisao onda se ovde radi o čistoj diskriminaciji imaš pravo na odštetu (duševni bol, i svašta još).

Ako odbiju da izvrše uslugu koju reklamiraju onda ih prijavi inspekciji pa će oni lepo da im pošalju "čestitku".

Ja bih sad iz inata poručio i platio online kod njih, pa da vidimo da li će ili neće da isporuče. ;)
 
To sam i trebao da uradim, da platim i cekam da vidim da li nece da isporuče. Iznenadjen sam samo time sto postoji dosta ljubaznih ljudi tamo i evo ovde na forumu @mikenziyu, koji su spremni da uvek izadju u susret, i pomognu, a opet toliko neozbiljnosti kod nekih radnika samog iStyle shop-a.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Poslao sam upit da vidim šta se tu dogodilo.

I ako može neki admin da pomeri ovo negde u neku temu 'Loše iskustvo sa iStyle WebShop-om' ili tako nešto, kvarite mi temu [emoji4]

Hvala
 
Danas sam se prijavio za zamenu baterije na iPhone 6. Dobio sam mail sa potvrdom da će mi baterija biti rezervisana i da će me obavestiti. Pošto ne živim u BG nego dolazim povremeno da li postoji mogućnost da nekako dogovrim termin u kom znam da ću biti u BG? Zvao sam broj sa sajta 011 269 09 83, ali mi se niko nije javio, hteo sam sve ovo da proverim. I ako može ukratko procedura, ja odem u iStyle, mislim na Terazijama, dam telefon serviseri ga pogledaju i koliko čekam na telefon, da li bude gotov da ne kažem odmah ili ga ostavljam neko duže vreme? Da li je problem ako pre nego predam telefon obrišem sve podatke sa njega? Hval u napred na odgovoru.
 
Nazad
Vrh Dno