Šta je novo?

Microsoft Lumia 640 , 640XL

Možeš ovako kao što ti je rekao @StDzoni, mada u ovoj našoj državi, kada to uradiš, gubiš garanciju. Opet možeš se ti vratiti na WP 8.1, tako da oni to u servisu ni ne primete.

Hvala na odgovoru...a da li je to pametno uraditi,cuo sam nesto da nije to to...kao neka probna verzija,puno gresaka i nestabilnosti mobilnog telefona...
 
Bilo pre 2 meseca. Sada radi stabilno. Sistem ne puca i ne baguje. A i ne sećam se da mi je neka sistemska aplikacija pukla u zadnjih nedelju dana ili više. Koristim L640 DS.

Zvanično bi trebalo da dobije update pre kraja decembra, možda već sredinom. Trenutno je aktuelna 10586.29 insajder verzija dok L950/950XL i L550 dolaze sa 10586.0, tj malo ranijom verzijom.
 
Bilo pre 2 meseca. Sada radi stabilno. Sistem ne puca i ne baguje. A i ne sećam se da mi je neka sistemska aplikacija pukla u zadnjih nedelju dana ili više. Koristim L640 DS.

Zvanično bi trebalo da dobije update pre kraja decembra, možda već sredinom. Trenutno je aktuelna 10586.29 insajder verzija dok L950/950XL i L550 dolaze sa 10586.0, tj malo ranijom verzijom.

Hvala...evo pokrenuo sam azuriranje...nesto sporo to ide ali videcemo kada se zavrsi kako ce biti...nadam se da ce biti dobro i bez bagova..640xl...
 
Hvala...evo pokrenuo sam azuriranje...nesto sporo to ide ali videcemo kada se zavrsi kako ce biti...nadam se da ce biti dobro i bez bagova..640xl...


Meni je na XL modelu stvarno super. Nema bagova totalno je drugačiji od WP 8.1, mnogo je lepši, više funkcija...
 
Glance na mom64 xl ds ne funkcionise. Poslednji W10, uradhen hard reset.

38205e233eda45ea238189a52b7a57eb.png
 
Poslednja izmena:
640 dual sim, kod mene je ok
 
Evo samo da se pohvalim...intaliran win 10 i za sada radi super(4 dana)...na pocetku kada je bio instaliran maloje imao bagove jer nije sve azurirao...ali vremenom je sve bolje i bolje radio...jeste da je mozda malo ,ali vrlo malo sporiji nego na win8.1 ali to i nije toliki problem...puno je lepsi i bolji od 8.1...sve pohvale...radi se o modelu 640xl dual sim...
 
Moze li mi neko reci kako je najbolje posesiti rucno kameru da bih najbolje fotografije slikala...nisam bas vest u ovome pa bih mi dobro dosla pomoc...
 
Fotografije imaju dosta shuma od kada sam updateova telefon na Windows 10.0.586.29 verziju...
 
Da...na automatska podesavanja slike su lose...ipak treba podesiti manuelno...ali ne znam bas kako:)
 
Ne pomažu nikakva podešavanja slike su jednostavno takve "kvalitete". Dnevni snimci su sasvim korektni medjutim kod noćnih posebno gdje je uključen blic slike su lose, djeluju nekako desaturisane vuku na smedju boju
 
Steta...ali mislim da sam negde procitao da kamera jeste losija ali uz malo podesavanja slike mogu biti znatno bolje,pa sam zato i pitao...
 
Ako neko zna koja su to podešavanja volio bih i ja da znam :) ali vjeruj mi to je to
 
Najavljivali su ga prvo u oktobru, pa su onda pomerili za novembar, a je onda bilo do kraja novembra, pa onda sredinom decembra. Kako je krenulo nece to do Nove godine, ako i tad... Vrlo, vrlo neozbiljno od strane MS. Ja bih razumeo da se neko zeznuo u proracunu za par nedelja, a ne tri meseca.
 
Šta znam, akp posle toga ne budu puštali zakrpe nakon mesec dana, možda i vredi čekati.
 
Nazad
Vrh Dno