Šta je novo?

Microsoft Lumia 640 , 640XL

Pitaj ali uz pre paid tesko da ti daju na rate. Jedino ako uzmes post peid onda mozes da se dogovaras
 
Ljudi, postoji li mogucnost da uzmem L640 XL u mts-u ali na rate? Nemam da iskresiram iako je jeftin mob, sta da radim...
Dakle, da bude pri paid jer me nikakve obaveze ne zanimaju. Imam ja njihov broj vec 10 godina tako da to nije problem... Navikao sam da dopunjujem kredit bez ikakvih limita oko sms, minuta, neta...
Ici cu u ponedeljak da ih pitam ali sam nestrpljiv pa zato sad pitam. :)
Super je L720 koju imam ali L640 XL me je zaista odusevila i cenom i karakteristikama.
Unapred zahvalan, Slobodan.

Gde si video u MTS-u 640XL? Za sada ga na sajtu nema.
 
Nema ga za sada ali cenim da ce stici u narednih 20, 30 dana.
 
Nema na prepaidu nikakve rate.
 
Kako se aktivira na njemu onaj dodatni TB prostora?
 
Postoji li mogucnost da se navigation bar sam spusta pri pokretanju aplikacija?
 
Probaj dva x da kliknes po baru prstom..
 
Dva puta tap na bar, između znakova je "lock screen", ono prethodno pitanje sam postavio, jer je neko pokrenuo na jednom telefonu, ali kroz svoj nalog, na novom telefonu...
 
Evo recenzije 640 XL,od Smartphone Hrvatska
 
Poslednja izmena:
U PIS standard koji inače koristim je 14000 , ok, možda je moglo manje za nijansu. Ne znam zašto nisu uzeli običan l640 ? On bi bio verovatno 5-6 hiljada u pomenutom paketu, možda čekaju Lumiu 540 . Košta manje od lumie 735 inače.
 
Poslednja izmena:
Precenjen...aj da je 10k uz taj pis standard al ovako :D ipak je dobro sto sam se odlucio za 50% popusta.
 
Hahahah, 21990, uz moj paket. Pa za te pare mogu da ga uzmem preko oglasa bez ugovora. Kakvi su to likovi, ja nemam reci.
 
Najrazlicitiji utisci vezani za L640 su oni koji se ticu baterije - procitao sam 4 ili 5 testova ovog telefona (neki od LTE verzije, a neki dual sim) i pojedini revieweri je bas hvale i rezultati testova to potvrdjuju, a negde ne bas... Nije mi jasno.
 
Baterija je odlicna, meni kad ga malo koristim izdrzi i 4 dana sa svim ukljucenim servsima.... da gasim wifi i lokaciju drzao bi i duze!
 
Dobro, nasi se vidovi upotrebe onda definitivno jako razlikuju, ali opet - lepo je to znati. :)

Dual sim verzija, ili..?
 
DS, moguce da LTE vuce vise, definitivno trosi kad ga koristis, naravno 5inc display
 
Meni je generalno to sa trajanjem, vrlo diskutabilno jer ne postoji univerzalno pravilo korišćenja, previše opcija tu ima...
 
Baterija je odlicna, meni kad ga malo koristim izdrzi i 4 dana sa svim ukljucenim servsima.... da gasim wifi i lokaciju drzao bi i duze!




Jeste drzao bi mesec dana bateriju da kad bi iskljucio gps i wifi...


Pricas ovde bajke kao i u W10 temi...


Ajde lepo ti skini ovaj program i daj nam Screenshot o tvojih 4 dana na tom telefonu sa svim ukljucenim servisima ... I valjda aplikacijama koje rade u pozadini...


Mozda imas i bateriju od 4000mah ko ce znati L640 zeljko power edition.





Check out "Battery" for Windows Phone





http://www.windowsphone.com/s?appid=5dceaa39-8477-43f2-8499-91e816767517





Ajde lepo nam dokazi, pa da vidimo.


Imas gajbu piva od mene kada dodjes u Pancevo (ponesi gas masku) tesko se dise :p
 
Poslednja izmena:
A zna li neko gde mogu da se kupe originalni rezervni back-doorovi, gledao sam malo po e-bayu, ali nadjoh sam neke Kineze...
 
A zna li neko gde mogu da se kupe originalni rezervni back-doorovi, gledao sam malo po e-bayu, ali nadjoh sam neke Kineze...

Ja viđao na KP. Oni se hvale kao da su original. Meni bi teoretski trebao jedan danas da stigne, pa javljam utiske.
 
Savrseno. Javi i gde si ga uzeo?

Samo da potvrdim - mislis na back-door..? A telefon vec imas..?
 
Ja mogu da ti stavim screen od 15 dana, napunim do fosne, istrošim na 50%, ugasim telefon, nakon 15 dana upalim, uradim screen... :D
 
@dejan87dex
Sto bi ista dokazivao ko manje koristi fon sasvim moguce da traje 4 dana, iako mi je prosek 2 ili cak 3 dana (koristim navigaciju povremeno) i jednom mi se desilo 4 (nisam ga puno cackao ni palio navigaciju tih dana), nemam nista u pozadini ni viber ni fb cak i skype "offline" wifi i ostalo je na defaultu

zezao me je office gift vec 2 puta sam resetevao fone i zbog promene m$ naloga koji jos nisam aktivirao, battery sam stavio pise 89% i 3 days 22h remaining.., naravno neme ranije statistike jer je sad instaliran

Meni je Alcatel 995 prosek bio 2 dana a desavalo se dosta puta i 3 dana ali je bio iskljucen wifi uglavnom
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno