Šta je novo?

Microsoft Lumia 640 , 640XL

Mene to jako zanima. Jesu ti rekli mozda koja je cena za XL i da li ce imati obicnu?

Iskreno, nisam pitala za cenu, nije me zanimalo. Ja rekoh - prelazim u VIP zbog Microsoft Lumie 640, a devojka mi rece - o, pa imamo i mi taj telefon :) - ja se tu strecnem i pitam - ma od kad je vi imate, a ona kaze - imamo Lumiu 640 ali XL...
Onda sam je pitala da li ce dobijati 'obicnu', ona, naravno, rece da ne zna, i to je to.

@Dule, ne znam :) ja sam jos u procesu prebacivanja broja, cenim da ne moze biti losija od Telenorove mreze (bila sam zadovoljna, ne mogu da kazem da nisam, mada, koliko se secam, bilo je momenata kada Telenor nije imao signal a MTS jeste, razmisljala sam ja i o MTS-u jer sam videla da neka prodavnica nudi Lumie 640 u paketu sa MTS-om ali samo DS cini mi se, nisu imali LTE pa sam odustala).

@Cvorugo, gde ima tih maskica, meni samo silikonske nude, a to ne zelim. :/
 
Danas bio neki upadate za L640. Samo ne znam na sta se odnosi :)
 
Ne znam, pise OS version 8.10.15148.160
Ne razumem se bas mnogo.
 
Poslednja izmena:
I meni na Lumiji 640XL stigao apdejt.Radi se navodno o apdejtu koji donosi bolji zvuk I podrsku za VOIP.
 
Bice odlicno ukoliko je za VoIP. To cu sutra da isprobam.
 
Ovaj apdejt je drasticno popravio zvuk,sada je stvarno odlican zvuk,sto se tice VoIP-a dostupan je samo za odabrane operatere u USA I UK.
 
Voip (sip) i dalje ne radi kako treba...
wp_ss_20150602_0004.png
 
Ja nikako nemogu da aktiviram Office 640 na lumiji 640 (uzeta iz madjarske pise da ima pravo na office) kad stavim Office 365 gift i pokrenem ga, izbaci poruku da radi validaciju da li imam pravo na istu i tu stoji satima, na youtube-u vidim da validacija trevba da traje 10-20 sec, pokusao sam i region da menjam na srbiji i HU i opet isto...

Cak sam i resetovao sistem
 
Hmmm.. Ne znam, znam da je nešto bilo kroz OneDrive... Ajde da sad ne lupetam... :(

Uostalom, nazovi ih na telefon... Zato i služi... MS podrška... 011 330 55 00
 
Poslednja izmena:
Hmmm.. Ne znam, znam da je nešto bilo kroz OneDrive... Ajde da sad ne lupetam... :(

Uostalom, nazovi ih na telefon... Zato i služi... MS podrška... 011 330 55 00

Probat cu ako imam volje ali bas neverujem da ta tehnicka podrska mnogo zna osim aktivacije windows-a i klasicnih problema, sad cekam na nokia microsoft forumu ako neko od admina odgovori
 
Ako pričaš o promo office-u 365 personal on se aktivira na outlook ili live nalogu ne na telefonu
 
Problem prilikom 1080p snimanja

Pozdrav svima,

Uzeo sam skoro ovaj telefon. Primetio sam da prilikom snimanja 1080p videa dolazi do kratkog prekida snimanja(zamrzne se slika na kratko) na oko svakih 20 sec.
Isto se desava kada snimam na sd karticu i na memoriju telefona.

Zna li neko u cemu je problem?
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima,

Uzeo sam skoro ovaj telefon. Primetio sam da prilikom snimanja 1080p videa dolazi do kratkog prekida snimanja(zamrzne se slika na kratko) na oko svakih 20 sec.
Isto se desava kada snimam na sd karticu i na memoriju telefona.

Zna li neko u cemu je problem?
Da, desava se i kod mene, kao da preskoci frejm na svakih 20 sekundi. Ne znam zasto to...
 
Dali se pojavljuje i na snimku.. Preskakanje...
Naravno da se pojavljuje na snimku.

Izgleda je problem u Lumia Camera aplikaciji.
Za sada nisam primetio navedeni problem dok sam koristio Microsoft Camera.
 
Odličan je telefon! :'D
Prvi put Windows koristim i baš je COOL, ne vraćam se nazad na Android... :'D
 
Bravo,uzivaj u MS-ovom cudu :)
 
Ljudi, postoji li mogucnost da uzmem L640 XL u mts-u ali na rate? Nemam da iskresiram iako je jeftin mob, sta da radim...
Dakle, da bude pri paid jer me nikakve obaveze ne zanimaju. Imam ja njihov broj vec 10 godina tako da to nije problem... Navikao sam da dopunjujem kredit bez ikakvih limita oko sms, minuta, neta...
Ici cu u ponedeljak da ih pitam ali sam nestrpljiv pa zato sad pitam. :)
Super je L720 koju imam ali L640 XL me je zaista odusevila i cenom i karakteristikama.
Unapred zahvalan, Slobodan.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno