»RSS Benchmark sajt

Strana 10 od 249 PrvaPrva ... 678910111213142060110 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 136 do 150 od ukupno 3730

Tema: Microsoft Lumia 640 , 640XL

Member Avatar korisnika tolero
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        3.098
        Citat Citiram korisnika: Stojan993 Pogledaj poruku
        Nije stvar u tome Mogli su gurnuti jos giga rama i prodavali bi ga mnogo bolje, naravno da ostane ista cena. Problem je sto ms tek krece s telefonima, a udeo im je mali. Morali bi u startu da posluju s malom dobiti da bi se progurali.

Ne verujem da bi taj 1gb viska imao neki uticaj na prodaju. U Kini je valjda sa 2.

Cene su ok u odnosu na ranije. Nokia je malo davala u specifikacijama a trazila vece pare od konkurencije.

Sada noviji modeli imaju obe kamere,blic,glance i jos dosta stvari. Ranije je to bilo nezamislivo.

Evo Lumia 640 ok uređaj za nekih 160-170 e sa tendencijom pada. Pre godinu dana nisi mogao da kupis takav wp uređaj sa ok karakteristikama dakle cena je dosta bolja.

Member
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.741
        Citat Citiram korisnika: tolero Pogledaj poruku
        Ne verujem da bi taj 1gb viska imao neki uticaj na prodaju. U Kini je valjda sa 2.

Cene su ok u odnosu na ranije. Nokia je malo davala u specifikacijama a trazila vece pare od konkurencije.

Sada noviji modeli imaju obe kamere,blic,glance i jos dosta stvari. Ranije je to bilo nezamislivo.

Evo Lumia 640 ok uređaj za nekih 160-170 e sa tendencijom pada. Pre godinu dana nisi mogao da kupis takav wp uređaj sa ok karakteristikama dakle cena je dosta bolja.
        Jeste malo bolja situacija, ali vreme ne stoji

Member
        Na forumu od
        Mar 2013
        Poruka
        653
        Neki su zaboravili, ili se tada nisu zanimali za WP, da je na početku prodaje Nokia Lumia 520 koštala 200€ ..

Member Avatar korisnika Coni
        Na forumu od
        Apr 2013
        Poruka
        1.353
        Mislim da je zapravo bila 175. A 620 je bila dosta preko 200

Member
        Na forumu od
        Feb 2015
        Poruka
        296
        L625 je bila 225€ pre šest meseci. Sve u svoje vreme.

Member
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.741
        6310 je bila 1000DEM

Sorry ako nije dobro mesto ali sam se odlucio za ovaj model, pa ovde da pitam.
        Kakav je vas stav u pogledu WP generalno? Pitam vezano za taj nedostatak aplikacija.
        Do sada sam imao iPhone 4s i Android Nexus tablet, pa me zanima sta otprilike da očekujem? Sta cu moci i dalje da koristim a koje app/funkcionalnosti da zaboravim ? Hvala

Member Avatar korisnika TosaNS
        Na forumu od
        Aug 2010
        Poruka
        2.403
      9. Moja mašina
        • CPU: AMD FX-8320 3.5GHz
        • MoBo: MSI 970A-G43
        • RAM: Kingston DDR3 4 x 2Gb 1333Mhz
        • VGA: GeForce GTX660 MSI OC 2GB
        • MON: Dell
        • OPT: LG
        • Case: Blueberry CN-872BK sa napajanjem CHIEFTEC CTG-500-80P 500W
        • SND: Creative - Inspire P580 5.1
        • INET: DSL
        • Ostalo: G110 + G9 :)
      10. Citat Citiram korisnika: bianconerro Pogledaj poruku
        Kakav je vas stav u pogledu WP generalno? Pitam vezano za taj nedostatak aplikacija.
        Do sada sam imao iPhone 4s i Android Nexus tablet, pa me zanima sta otprilike da očekujem? Sta cu moci i dalje da koristim a koje app/funkcionalnosti da zaboravim ? Hvala
        Ja sam od skora sa Androida prešao na WP i mogu ti reći da sam prezadovoljan sa promenom, što se aplikacija tiče aplikacija nekih ima ali nekih nema pogotovo onih koje sam ja najviše koristio na androidu a tiču se ebankinga ako ti to bitno, mada windows je posve drugačija koncepcija i nije namenjen za igrice što meni i nije toliko važno jer se ja ne igram na telefonu ali možeš pronaći i u win prodavnici dosta igara koje se mogu naći i na play storeu. Meni je mnogo važnija bila stabilnost sistema od toga koje aplikacije ću naći a koje ne, tako da od mene sve preporuke za WP odlično koncipiran, fluidan i brz šta ćeš više od toga i naravno najvažnija osobina nema bagovanja - zamrzavanja ekrana.
        Soylent Green is people

Member Avatar korisnika Bad Habbit
        Na forumu od
        Jul 2005
        Poruka
        2.091
      12. Moja mašina
      13. Vidim da je neko napisao u temi 640LTE. Sta sada to znaci? Zar nisu sve 640 LTE?

I posto nisam ranije pratio kako i posle koliko vremena provajderi izbacuju nove modele, ako neko zna koliko optrilike u proseku prodje vremena od pojavljivanja modela do njegove dostupnosti kod provajdera? Konkretno zanima me za Telenor. Pitao sam u nekim njihovim poslovnicama ali kazu da nemaju nikakve infromacije o tome.

Istice mi ugovor sutra i sad ne znam sta da radim. Hteo bih ovaj telefon, ali posto ne znam ni da li ce se ni kada pojaviti, ne znam da li da ga cekam ili da uzimam nesto drugo.

Jel probao neko multitouch test na 640? Jel radi kako treba (hint 535)?
        Menjao Bad Habbit : 23.04.2015. u 10:01

Member
        Na forumu od
        Dec 2008
        Poruka
        1.283
        nisu sve LTE. imas i 3g model takodje. a sve zavisi od operatera i nema pravila kad ce se pojaviti i da li ce uopste

Member Avatar korisnika TosaNS
        Na forumu od
        Aug 2010
        Poruka
        2.403
      16. Moja mašina
        • CPU: AMD FX-8320 3.5GHz
        • MoBo: MSI 970A-G43
        • RAM: Kingston DDR3 4 x 2Gb 1333Mhz
        • VGA: GeForce GTX660 MSI OC 2GB
        • MON: Dell
        • OPT: LG
        • Case: Blueberry CN-872BK sa napajanjem CHIEFTEC CTG-500-80P 500W
        • SND: Creative - Inspire P580 5.1
        • Ostalo: G110 + G9 :)
      17. Citat Citiram korisnika: ROCK Pogledaj poruku
        a sve zavisi od operatera i nema pravila kad ce se pojaviti i da li ce uopste
        To me je i opredelilo da uzmem NOKIU Lumiu 735 i naravno prezadovoljan sam
        Soylent Green is people

Member Avatar korisnika mikac151
        Na forumu od
        Dec 2014
        Poruka
        83
      19. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon
        • RAM: 2GB
        • MON: LG
        • LAP: N/A
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Alcatel Pop C3, NEXUS 7
      20. Citat Citiram korisnika: bianconerro Pogledaj poruku
        Imaš 600,000 aplikacija na Windows-u, i čuo sam negde da se za windows najbrže povećava prodavnica i da će kroz koju godinu da prestigne apple-ove i google-ove prodavnice :'D
        Ja čekam lumiu 640 da stigne u Nišu, i prelazim zvanično na Windows...
        Prof. Dr - MikaC

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2014
        Poruka
        8
      22. Moja mašina
      23. Jel planira Telenor da ubaci 640 ili 640 XL u ponudi u skorije vreme?

Member Avatar korisnika jorgovan
        Na forumu od
        Mar 2002
        Poruka
        2.795
        Sa ovim cenama po oglasima, teško da će se isplatiti kod operatera.
        Where else can you go?

Member Avatar korisnika Boris Lozac
        Na forumu od
        Aug 2004
        Poruka
        20.030
      26. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II X4 965 Black Edition + Cooler Master Hyper TX3 EVO
        • MoBo: Gigabyte GA-970A-DS3
        • RAM: Mushkin 4GB DDR3 1600mhz Blackline
        • VGA: MSI GEFORCE® GTX 960 2GD5T OC
        • MON: ASUS MS236H
        • HDD: Transcend SSD370S 128GB / WD Red 2TB
        • OPT: LG DVD RW
        • Case: Xigmatek Asgard - Thermaltake Smart SE SPS-530M
        • Ostalo: Logitech Driving Force GT
      27. Citat Citiram korisnika: bianconerro Pogledaj poruku
        Google servise vecinu zaboravi, tipa google now, drive, maps, hangouts/Gtalk.. Googleov mejl ces uvek moci da namestis, samo ne iz gmail aplikacije vec iz windows fabricke. Youtube nema zvanicna aplikacija ali ima vrhunskih zamena, mozda i boljih od zvanicne.
        Sta da ocekujes, pa za sad, ako se to ne promeni sa Win 10, spori update-i aplikacija, tipa Android verzija dobije neku funkciju (primer pustanje gifa u Twitteru), na Windows aplikaciji ce biti ubaceno za godinu dana.. Govorne komande su slabe, nema onih "ok google" fora jos uvek koliko znam, koliko sam ja pratio Cortanu, jako je to slabo. Domace aplikacije su u dosta manjem broju i losijih funkcija, takodje se jako retko update-uju, B92 aplikacija recimo dosta sporija, cesto nece da ucita komentare itd.

Pokretanje aplikacija nije toliko brzo, vecina se iznova startuje iako je ostala u memoriji.
        Ali sa druge strane, jako stabilan sistem, nema potrebe za nekim task killerima, ciscenjem memorije i ostalim magijama..
        LFS - You have to do the driving

Strana 10 od 249 PrvaPrva ... 678910111213142060110 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •