Šta je novo?

iGo - Android

Ma radi na svim telefonima ...
Stara Primo verzija je zezala, ova nova odavno radi bez cimanja ;)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Radi moj q...evo 3 telefona sam izmenio i ni na jednom ne mogu restore da odradim 108 error sve vreme. Pišem podršci,prave se ludi :(

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
@Proday druze, saosjecam s tobom i problemom koji imas, zaista, ali znas li kako je sipmaticno, skoro pa za smejanje kad ih tako slatko i narodski oteras u ***.
Tako slikovito i otvoreno...

Resice se jednom, nemoj se nervirati, *** mu error i update. :d
 
Poslednja izmena od urednika:
Sve jasno druže,samo me nervira što na tako malim stvarima padaju :( Sreća pa ne putujem nigde

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Potrebna pomoć,
Koristim Samsung S7edge ,kada prebacim folder iGO i instaliram aplikaciju sve radi kako treba jedan dan. Onda više ne mogu da pokrenem app. Aplikacija izbacuje poruku da ne postoji folder iGO. Kada uđem preko file menadžera nema foldera.
Šta može da bude i šta ga briše?
Hvala!

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
To je više puta pominjano
Samsungov kliner, Smart Manager ili kako se već zove. ***** od sofvera.
 
Poslednja izmena od urednika:
Jel taj cleaner može da se deinstalira/onemogući?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Da l' je moguće da mu glupi kliner obriše ceo iGo folder?
Bože kakvi stručnjaci njima pišu aplikacije.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ima li ko ideju kako ja da odradim restore legalno kupljene mape evrope...ili gde da pišem pošto na redovan mail *****i više ne odgovaraju!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja bi im presao na narodnu verziju i poslao im pismo da si presao na tamnu stranu jer su nesposobni i jer ****** korisnike...
Prestaces da se nerviras, sve ce ti raditi, imaces najnovije mape (kad se potrudis da ih sam ubacis) to je sasvim dovoljno razloga da ih *****.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ma bio sam na narodnoj verziji godinama, ispah krelac kad i pazarih ovo ikad!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo da ti bude lakse, mene 2 puta upozorise zbog ruznih reci i sve u postovima koje sam pisao na tvoje pisanje... :d
Ajde sto se ne sme pisati o "narodnim" verzijama programa ali ne sme covek ni socno narodnim recnikom pisati (malko izmenjeno da ne gudu zvezdice umesto reci) postove, sve moramo finim recnikom bez vuRgaLnosti... ccccccc :-devil-:
 
Poslednja izmena:
Opušteno, rade moderatori svoj posao. Snosim odgovornost zbog onoga što zabrljam uvek u životu; proće i ovo ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kad instaliraš aplikaciju ponovo instaliraj mapu kao trial, posle će ti se pojaviti i kupljena u listi, ovako nekako je bilo kad sam ja morao da reinstaliram.
 
Druže probao sam na 3 telefona i sa svakakvim kombinacijama i neće nigde! Sad ću opet da pišem supportu...ima da im smorim server porukama.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ma ne **** 2% - ljudima koji traže nove mape samo kažu biće ...
Stavi jednu * i komentar za refund na PS-u ako već nisi :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Koliko sam kukao, iskukah na kraju!! Od jutros i ja imam "nove" mape na legalnoj Igo navigaciji!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Koliko su nove te mape na legalnoj verziji? :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Sramota i reći (q4.2016)!!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Samo Becker i još neka velika imena dobijaju redovan i ažuran update.
Zanimljivo da je do pre godinu-dve i iPhone imao tu privilegiju, a od tada više ne. Verovatno nisu redovno plaćali, umeju samo da uzmu pare :D
 
I ja predpostavljam da je tako nešto u pitanju, ne vidim drugog razloga.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Istripovao mi se CAR profil. Kada ga selektujem, nemam mogućnost da biram alternativne rute i svako malo dobijam poruku da sam u modu pešačenja. Neka ideja kako to da rešim?
 
Stopp app. Clean cache.
Obriši sadržaj save foldera. Naravno, ako imaš sačuvane neke POI i slično, prethodno ih bekapuj.
 
Sviđa mi se na zadnjoj verziji što imam real time brojeve kuća tj adrese!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno