Šta je novo?

iGo - Android

Čovek je rešio "problem".
U ftr fajlovima je postojala restrikcija zbog radova na putu koja je važila u određenom vremenskom periodu. To je zvanična restrikcija, da se razumemo, i stvarno je bio zabranjen kamionski saobraćaj u to vreme na toj ruti.
 
Jeste ovo što je Boki kazao bio problem. Nisam proveravao po internetu da li je bilo zabrane na toj deonici u to vreme (Boki kaže da jeste verujem mu i verujem da je čovek proverio) bilo je označeno na itinereru da postoji obustava saobraćaja na toj denonici od juna-jula (ne sećam se sada tačno) do 31.12.2017. Tako je pisalo kada sam pokušavao. Što se tiče podešavanja, kada isključiš vinjete onda vodi preko Niša, pa Leskovac do Surdulice, tu se isključuje pa vodi pored vlasinskog jezera pa se spušta dole ka Kumanovu izbegavajući onaj deo klisure gde se verovatno intenzivno tada gradio auto put. To je što se tiče HERE-eovih mapa. Što se tiče TOM TOM-a, sve je bilo ok. Ukucaš šleper ide lepo preko Niša, Lekovca Vranja Preševa..... inače ovo je da napomenem, samo važilo za kamione. Automobile je vodilo normalno. Verovatno je i sada tako dok ne izađu nove mape posle HERE Q3 iz novembra meseca.
 
kako da sredim da mi se ovo ne pojavljuje kad se pokrece iGo?
70623f0765ea8a82c665dc57958ea6cb.jpg


Sent from Galaxy S8
 
Stavi iGO u internu memoriju i instaliraj ga odatle.
 
ceo iGo folder da premestim na internu ili samo apk?

Sent from Galaxy S8
 
Od kako sam dobio update za oreo na telefonu, Igo Primo ne radi, samo se pojavi crn ekran.
 
Izašle nove Q4.2017 HERE mape ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
xiaomi mi6
iGo_Israel_9.6.29.625822.apk
user interface resolution 1080x1860 is not supported or compatible skin can not be found

Samo crna slika, molim za pomoć, šta da pokušam?
 
I imaj na umu da su mape q4 2016 na org aplikaciji.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Već drugi put mi nestaje igo folder sa interne memorije telefona, verovatno ga ubija neki sistemski menadžer. Ima li rešenja za to, možda nekako može da se zaključa folder?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Samsung, a? :)
Ne možeš da zaključaš folder, moraš da isključiš Smart Manager ili koji već kliner imaš (zavisno od verzije moba/androida).
 
hvala, to verovatno radi sistemski cleaner, tel je samsung s8

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da Samsung softver ima to kinesko đubre - cleaner koji sam briše foldere :)
Samo isključi to i i odradi opet instalaciju od nule ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Isto se meni desava na redmi note 4x

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Jeste ovo što je Boki kazao bio problem. Nisam proveravao po internetu da li je bilo zabrane na toj deonici u to vreme (Boki kaže da jeste verujem mu i verujem da je čovek proverio) bilo je označeno na itinereru da postoji obustava saobraćaja na toj denonici od juna-jula (ne sećam se sada tačno) do 31.12.2017. Tako je pisalo kada sam pokušavao. Što se tiče podešavanja, kada isključiš vinjete onda vodi preko Niša, pa Leskovac do Surdulice, tu se isključuje pa vodi pored vlasinskog jezera pa se spušta dole ka Kumanovu izbegavajući onaj deo klisure gde se verovatno intenzivno tada gradio auto put. To je što se tiče HERE-eovih mapa. Što se tiče TOM TOM-a, sve je bilo ok. Ukucaš šleper ide lepo preko Niša, Lekovca Vranja Preševa..... inače ovo je da napomenem, samo važilo za kamione. Automobile je vodilo normalno. Verovatno je i sada tako dok ne izađu nove mape posle HERE Q3 iz novembra meseca.

Sve ovo sto opisao o Primo navigaciju znaci da je dobra i radi odlicno.
Samo si mislio da si imao problem ali ga uopste nisi imao.
Po onome sto si rekao za TOM TOM i HERE da su bili Ok,nije tacno,a to ti iGO dokazao.
Kad ti iGO Primo ne da kamionom da prodjes kroz Grdelicku Klisuru to znaci da si instalirao odlicnu navigaciju jer tamo kod tunela postoji znak za maksimalno dozvoljene visine do 3.80 m,a kamion ti je visok 4 m(verovatno i navigaciju si podesio na 4m).
I ja kad krenem kamionom iz Skoplja za Srbiju ili dalje,Primo mi da rutu preko Pristine i Podujevo za Nis upravo zbog tog znaka koji je ostao jos od bivse YU.
Zato kad instalirate iGO Primo i ako vam treba za kamion,ova ruta iz Nisa za Skoplje vam je najbolja za probu dali rade kamionske zabrane.
 
Pozdrav drustvo
pokusao sam instaliram iGo_Israel_9.6 na galaxy note 8. Izbacuje mi gresku ...
"user interface resolution is not supported or compatible skin can not be found"

Sta da radim da li ima ko ideju?
Da li da skinem neku noviju verziju ...mada mi je ova bila bas super na ranijem telefonu.
hvala unapred
 
Gde si to našao *mjau**mjau**mjau* :D

Skini poslednju verziju iGo nextgen Israel 9.18.xx.xx



Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Pozdrav drustvo
pokusao sam instaliram iGo_Israel_9.6 na galaxy note 8. Izbacuje mi gresku ...
"user interface resolution is not supported or compatible skin can not be found"
...

Pa, moguće je naterati Primo da radi na S8/N8, bez problema, dovoljan je samo jedan dodatni ux. Ali vrlo uskoro doći če do novog konflikta.
Naime, svi kojima se uređaj apdejtuje na Oreo, slobodno mogu da zaborave na Primo varijante. Tako i tvoj Note. Više ne mogu da funkcionišu na tim sistemima, nemaju adekvatan drajver.

Tehnika napreduje.
Softver napreduje.
Koristi noviju generaciju iGO-a. Tačka. :)
 
Skinuo Q4.2017 mape i Igo primo 9.6.29.xxx . Koristim u Beogradu i sve radi kako treba , ali sada su prigradska naselja poseban "grad" .
Znaci moras da ukucas "kotez" da bi mogao da pronadjes ulicu u kotezu . Ako stoji samo "beograd" nece je pronaci? Sta ciniti ako nemas pojma u kom delu grada je ulica, a ona je u kaludjerici , zelezniku , borci ?
 
Jeste
Od pre par godina promenili su način indeksiranja, itekako pravi problem u određenim situacijama.
 
@sivuk

O tome sam i ja pisao pre par strana. Jedno od rešenja je da koristis tomtom mape (teleatlas) kod njih radi normalno, ali čini mi se da nisu tako detaljne. Mozda da koristis mapchanger i kombinujes TA i HERE po potrebi...
 
Samo da potvrdim, da iGO NextGen radi na S9+ .
Barem se lepo instalirao, mape se vide, jedino sto ga nisam koristio... ali izgleda da je sve u redu. :)
Nisam skidao poslednji (verovatno) vec sam instalirao neki od pre 1-1,5g na koji mi je jedan od najaktivnijih kolega u temama o navigacijama poslao linkove.

Sad idem da nadjem taj "Smart Manager" i da ga iskljucim...
 
A što ne bi radio?
Ako je mobilni ispravan, softver mora da radi. Verzija Androida već može da bude problematična, nevezano od uređaja.
 
Nazad
Vrh Dno