Šta je novo?

iGo - Android

^^ veruj mi da ne želiš to upozorenje, u suštini nenormalno smara.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Za marinko98:

Imaš 2 rešenja:

1) Da u folderu content/map držiš (na primer) samo Here mape, pa kad hoćeš da koristiš TomTom mape folder u kome su te mape preimenuješ u map (pre toga folderu map u kome su Here mape promeniš ime), ili
2) Da instaliraš neki Pongo skin, pa da u meniju Settings koristiš opciju "Select map" provider. U tom slučaju i Here i TomTom mape idu u isti foleder (map).
 
Hvala zost na odgovoru.

U podešavanjima imam opciju da sekektujem koje mape hoću, ali mi iz nekog razloga kada selektujem tomtom mape i dalje prikazuje here mape...
 

Prilozi

  • Screenshot_2017-06-13-12-19-39-563.jpeg
    Screenshot_2017-06-13-12-19-39-563.jpeg
    134 KB · Pregleda: 161
Hvala zost na odgovoru.

U podešavanjima imam opciju da sekektujem koje mape hoću, ali mi iz nekog razloga kada selektujem tomtom mape i dalje prikazuje here mape...

Je li to kod tebe Pongo skin? Selektovanje mapa sa Pongo skinom radi - bar kod mene radi.
 
Ne znam koji je skin? Aplikacija je Next Gen Izrael.

Послато са Lenovo P1a42
 
Ne znam koji je skin? Aplikacija je Next Gen Izrael.

Послато са Lenovo P1a42

Ne mogu ti mnogo pomoći ako nećeš sam sebi da pomogneš. Ako ne znaš koji je kod tebe skin i taj skin ne radi, zašto mi ga uopšte spominješ?

Napisao sam ti već da Pongo skin radi i predložio da probaš Pongo skin. Skini, dakle, sa interneta (predlažem: gpspower.net) neke (par) od poslednjih Pongo skinova za Igo NextGen i zameni njime postojeći skin i vidi da li radi. Zamenu radiš tako što tvoj originalni ux folder zameniš ux folderom iz Pongo skina. Pre startovanja iGO-a, iz ux foldera Pongo skina u svim fajlovima "xxxxxxxxxxxx.zip--" izbriši to "--" na kraju imena fajla.

Sačuvaj originalni ux folder da možeš da ga vratiš ako ti Pongo skin(ovi) ne rade kako treba.
 
Za izbor mapa (HERE + TomTom) je dovoljno ubaciti map_changer_here_tomtom.zip (8.83 KB) fajl u ux folder ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako su se pokazale Here 2017.Q1 mape, da li je neko malo detaljnije testirao? Ima li svrhe prelaziti na njih?
 
Kakav je cirkus ovaj iGo pa to nije normalno; posle dve godine izbace update za mape (i to 2016.q4 iako ima novijih) i sad opet treba da platim za iste ko kanda...restore purchases ne radi tj prijavljuje neki error a i cena je veća nego ranije što je bila! Baš me interesuje da li i kako će to da srede?!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Napiši meil podršci, postali su ažurni.
 
Cekaj malo, kakvo placanje, zar nije bilo receno da je update (pa i mapa) besplatno?
 
Videćemo. Sad gledam, kad sam plaćao, platio sam za taj q3. 2015 europa, tako da me ništa ne bi čudilo!

6256b930200771d79c75c47c8266afae.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ovo je sramota sta rade, za ovaj novac si mogao da kupis sygic lifetime, i to mape celog sveta, ili recimo copilot. Ja sam juce dobio azuriranje mapa za copilot, bila je verzija 2016, sada je 2017.01, znaci kad oni mogu da daju najnoviju verziju mapa, zasto ovi ne, i jos traze dodatno da platis!? Vec su jednom zeznuli ljude (gledao sam ocene na apple store-u), isto ovako...
 
Можда је питање глупо, али зашто користите iGo? Ја сам га користио давно на симбијану, и имао сам купљену верзију за iOS, али на андроиду више не видим потребу за истим. Гугл мапе и here ми раде и више него добро.
 
Zato što je najstarija i najbolja navigacija ...
Imam kupljenu sygic navigaciju, ali koristim je jako retko pored igo.

Ovo za mape je bezobrazluk i dok je tako treba da se koristi samo piratska verzija.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zato što je najstarija i najbolja navigacija ...
Imam kupljenu sygic navigaciju, alikoristim je jako retko pored igo.

Ovo za mape je bezobrazluk i dok je tako treba da se koristi samo piratska verzija.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

+1
 
Шта тачно подразумевате под најбоља?
То што је најстарија свакако није гаранција квалитета. Кажем опет, користио сам је до пре две године, сад користим Google и Here, и не осећам да ми iGo недостаје. Све што сам имао с првом, имам и са друге две апликације. Не знам да ли iGo има неке напредне функције, па је по том параметру најбоља.
Не покушавам да правим расправу, већ са о питам. Ако већ фушаре с поновним наплатама, не видим разлог не користити друге бесплатне алтернативе (које раније нису постојале).
 
Jeste iGo najbolji. I izgled i prilagodjavanje i izmene, kako ruta tako i i upisa novih poi. Pri promeni putanje na ruti uvek ponudi najlogičniju "prečicu". Spada u brže i kad rutira i kod prikaza. A i "zajednica" korisnika i "šminkera" je najveća.
Imam Sygic, i sad mu je cena za Evropu 15€!!! Doduše TomTom mape ali doživotno, što god to znači.
Ali navika je čudo. I dalje divča iGo sladji.
Za Gmaps treba biti on-line, bar nekad. Here ne nudi "ručno" trasiranje, tj nema medjuodredište, a kad tokom vožnje promeniš pravac, zna često do tvrdoglavosti da te navodi na njenu rutu, mesto da se prilagodi.
 
Poslednja izmena:
^ E zato je iGO (po)najbolji... i dok zaista ne srede se i pocnu davati korisnicima pravu uslugu sa barem 2-3 update mapa godisnje i ja cu biti na divči ...;)
 
Poslednja izmena:
Uspeo update,ne pitajte kako...Mozda sto sam bio offline.
Sada imam mape q4 2016 bez dodatnih troskova sve legalno

Poz,


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa pisi sta si radio da I ostali imamo?!

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Izbacivao mi grešku 108 stalno.
Par puta install i reinstall.
Posle menjao SIM karticu i nisam ni primetio da sam bio offline, tu se pojavile mape tj licenca za 2015. Skinuo 2 zemlje, posle mi se pojavile i 2016 q4 da skinem. Tačne korake zaista ne znam...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Isto imam problem sa tom 108 greškom. A be ide mi u glavu kako bi bilo šta moglo da se pojavi dok si offline?!

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Deinstaliraj,instaliraj i pokreni app probaj restore purchases. Ugasi i pokreni offline ponovo.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
@vidor Kada kažeš offline, misliš da nisam ni na wifi ni na mobile data ili da isključim lokacije?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Wifi i mobile data


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ma jok, tako je sve grejovano, ne mogu da kliknem dok se ne upali bilo koja konekcija :(

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Evo u airplane modu
4103266294db10b46630959e7c22ebd3.jpg


Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno