Šta je novo?

Akcione kamere (GoPro, Yi, Eken, SJCAM...)

Bolji je gopro, ali ne dovoljno i za tu cenu je najgori value for money na trzistu. Cekam samo DJI da izbaci standalone kamere jer su bolji i jeftiniji od Goproa na kopteru.
 
Jel neko zna da li negde kod nas ima SJCAM u prodavnici, tj da moze da se uzme preko racuna ili na cekove?
 
Hoću da naručim SJCAM SJ5000+ na Aliju, pa bih zamolio iskusne da provere da li su u pitanju originali, meni deluju da jesu, plu prodavci imaju dosta pozitivnih komentara.
Unapred hvala!

Ovaj daje 3 baterije: link1

Ovaj daje 2 baterije: link2
 
Hvala ti, ali nemam puno vremena sada, a gearbest ne poznajem :)
Prodavci i kamera koje sam naveo deluju ok?
 
Gledam ovo na gearbest, ali je EU stock prazan. Šteta, garantovano bi išlo bez carine u Hrvatsku.
Imam dobra iskustva na aliju sa dispute procesom, kupiću ipak kod njih.
EDIT: ima kod drugog na gear, u EU
EDIT2: ne može jo uvek u Hr iz EU skladišta
 
Poslednja izmena:
Gledam ovo na gearbest, ali je EU stock prazan. Šteta, garantovano bi išlo bez carine u Hrvatsku.
Imam dobra iskustva na aliju sa dispute procesom, kupiću ipak kod njih.
EDIT: ima kod drugog na gear, u EU
EDIT2: ne može jo uvek u Hr iz EU skladišta

Uglavnom su EU skladista prazna, ako porucujes na HR onda nadji neki drugi sajt, mnogo ih isporucuje direktno iz EU skladista. Mada sto se tice dispute-a slazem se da je dobro poruciti na AE.
 
A da mi neko objasni zasto bi kupovali na Aliju pored zivog ebaya ? :)
 
Pa imam preko 10 godina staza na Ebay-u, ozbiljno dvocifren broj transakcija tamo i mogu samo da kazem da je Ali jos uvek vrtic naspram Ebay-a.
 
Pa imam preko 10 godina staza na Ebay-u, ozbiljno dvocifren broj transakcija tamo i mogu samo da kazem da je Ali jos uvek vrtic naspram Ebay-a.
Dvocifren broj :D Recimo da imam trocifren , a bio bi i cetvorocifren da ne kupujem uglavnom od istih ljudi. Sve stvari koje dolaze iz kine uvek ce biti jeftinije na njihovim sajtovima nego na ebayu. I normalno je da ce vise stvari biti na aliju nego na ebayu iz razloga sto je kineski, ima manje provizije, nudi mnogo vise reklame i sto je najvaznije za njih pare im ne idu preko paypala. Tako da ako kupuje kinesku robu u 99% slucajeva ce mu jeftinije biti na ae,eb,gb itd itd. A sto se tice resavanja case-ova i jedni i drugi su podjednako rigorozni.
 
Obzirom da se ne bavim valjanjem robe iz Kine, meni je moje iskustvo sasvim dovoljno.
Sa druge strane jako gresis ako mislis da se sve u svetu pravi u Kini i da je sve vredno valjanja u Kini, tj na njihovim sajtovima. Takodje ako mislis da je sve jeftinije na kinezima zato sto nema PP, opet zivis u zabludi ali to je sad neka druga tema.
 
Obzirom da se ne bavim valjanjem robe iz Kine, meni je moje iskustvo sasvim dovoljno.
Sa druge strane jako gresis ako mislis da se sve u svetu pravi u Kini i da je sve vredno valjanja u Kini, tj na njihovim sajtovima. Takodje ako mislis da je sve jeftinije na kinezima zato sto nema PP, opet zivis u zabludi ali to je sad neka druga tema.
Ne bavim se ni ja. Ti ne kapiras da smo na temi akcione kamere, a sve se prave u Kini, tamo su osmisljene, dizajnirane i napravljene od strane kineskih proizvodjaca kao sto su sjcam i xiaomi.
Sto se tice ebaya predlazem da pogledas par godina unazad i danas statistike o broju predmeta i mesta odakle su prodavci. 90% dolazi iz kine, a u poslednje vreme imas veliki pad bas iz razloga sto im je jeftinije prodavati preko kineskih sajtova, a ljudi su vec uveliko navikli da tamo kupuju. Najvise Rusi ali i Ameri, Indijci, Kao i dosta drzava iz Evrope. I nude bolji odnosno u nasem slucaju jeftiniji shipping i to ka svim drzavama.
 
Jeftinije, brže i pouzdanije.

Te reci ne idu u istu recenicu cak i da ne znam sta je Aliexpress :)

I bas me zanima kako to imas trocifreni broj na ebayu a tek pre dve godine si provalio bench :) Pre ce da bude da si pre tri kupio komp :d
 
Te reci ne idu u istu recenicu cak i da ne znam sta je Aliexpress :)

I bas me zanima kako to imas trocifreni broj na ebayu a tek pre dve godine si provalio bench :) Pre ce da bude da si pre tri kupio komp :d
Ako tako na osnovu toga zakljucujes nije ni cudo :)
 
Ne bavim se ni ja. Ti ne kapiras da smo na temi akcione kamere, a sve se prave u Kini, tamo su osmisljene, dizajnirane i napravljene od strane kineskih proizvodjaca kao sto su sjcam i xiaomi.
Sto se tice ebaya predlazem da pogledas par godina unazad i danas statistike o broju predmeta i mesta odakle su prodavci. 90% dolazi iz kine, a u poslednje vreme imas veliki pad bas iz razloga sto im je jeftinije prodavati preko kineskih sajtova, a ljudi su vec uveliko navikli da tamo kupuju. Najvise Rusi ali i Ameri, Indijci, Kao i dosta drzava iz Evrope. I nude bolji odnosno u nasem slucaju jeftiniji shipping i to ka svim drzavama.
Znaci kupio si par stotina/hiljada predmeta za licnu upotrebu!??? Ne bih da se ubedjujem sta ima a sta nema na nekom sajtu i gde je jeftinije, svet je globalan odavno i cene su manje vise svuda iste, plus minus 2%, samo znam da kada radim search na ebayu i aliju, mnogo toga nema na aliju.
*Disklejmer - nisam zainteresovan za mobilna seksualna pomagala i ego gadzeteriju.
** Disklejmer dva - Jako dobro razumem gde sam...
 
Znaci kupio si par stotina/hiljada predmeta za licnu upotrebu!??? Ne bih da se ubedjujem sta ima a sta nema na nekom sajtu i gde je jeftinije, svet je globalan odavno i cene su manje vise svuda iste, plus minus 2%, samo znam da kada radim search na ebayu i aliju, mnogo toga nema na aliju.
*Disklejmer - nisam zainteresovan za mobilna seksualna pomagala i ego gadzeteriju.
** Disklejmer dva - Jako dobro razumem gde sam...
Da jesam, prakticno sve sitnice tako nabavim. Doduse sada na aliju, everbuyingu i gearbestu. Uz kupone koji nude izadje fino jeftinije. A razlikuje se samo mesto gde si kupio tj web adresa. Kineska stvar na ebayu ili aliju, razlika samo u ceni cak nekada i prodavci isti.

Ali dobro, idemo previše u off. Samo mi smeta sto gledate na stvari tako, tj na neciji izbor, sa podsmehom, a bez valjanih cinjenica.
 
Action kamere nalik GoPro ?

A koje si ti cinjenice prezentovao i kako si dokazao da imas vise iskustva da pricas o ovoj temi ?:)

Jedino sto se sigurno zna da nisi na forumu bio pre samo 3 godine i to govori neke stvari, recimo da nisi bas previse tech iskusan jer ovo je najjaci domaci forum za to pa ga je nemoguce promasiti :)
 
Poslednja izmena:
A koje si ti cinjenice prezentovao i kako si dokazao da imas vise iskustva da pricas o ovoj temi ?:)

Jedino sto se sigurno zna da nisi na forumu bio pre samo 3 godine i to govori neke stvari, recimo da nisi bas previse tech iskusan jer ovo je najjaci domaci forum za to pa ga je nemoguce promasiti :)
Recimo da si povrsan, gledas glupe stvari na osnovu kojih se moze zakljuciti da si neki frustrirani klinac, a i ne mora da znaci. Eto tako ti zakljucujes. Nalog mi je sklonjen, i ovaj je sa opomenama tako da cu ovde zavrsiti izlaganje.
A ti kupuj gde hoces, od kineza na aliju ili na ebayu.
 
Nazad
Vrh Dno