Šta je novo?

Akcione kamere (GoPro, Yi, Eken, SJCAM...)

Xiaomi YI camera dobila sa poslednjim apdejtom 2k rezoluciju za snimanje videa.
 
uzeh ovu sj4000 (bez WiFi) ali video nista ne valja kad se prebaci na PC. Da li neko zna nesto za poboljsanje videa. Podesio sam 1080HD ali isto kao da je VGA ....
 
Da nisi uzeo nekog klona sa aliexpresa?
 
Pa kakav onda problem imas ako si siguran da si uzeo original posto kopija ima koliko hoces?
Postavi ovde da vidimo kakva je kamera ili gde si kupio.
 
Daj sliku tvoje kamere, ili link gde si je kupio.
Ove slike sa neta nista ne znace kad ne znamo sta si ti kupio.
 
To nije sjcam, cak nigde i ne pise da jeste.
 
Poslednja izmena:
Kakva su vasa iakustva sa sjcam i xiaomi yi kamerama? Ja bih ovoh dana pazario jednu pa me zanima vase misljenje, 100e bih izdvojio. U principu recimo da moze da mi presudi koja je bolja u uslovima slabijeg osvetljenja.
 
Poslednja izmena:
Nema šta da gleda. Imam sj4000 i na kutiji ima onaj verifikacioni kod. Ogrebe i proveri na sajtu sjcamhd.com/safe
A moja kutija ne izgleda tako. A na kameri piše sj4000.
 
Poslednja izmena:
Da li ima neki nacin tj. podesavanja za bolji kvalitet videa ?
 
Naravno SJ5000 Plus, u klasi je GoPro4 Black..
 
Sto ? Po svim primerima koje sam video SJ5000+ je uzasno blizu, a pogotovo za upotrebu za koju se koristi. GoPro je najbezobraznije preskupa kamera na svetu, ne bi smeo da kosta preko 250e, ali glupa konkurencija im je to u kombinaciji sa agresivnim marketingom dozvolila. Srecom pa ce kinezi vrlo brzo biti jednaki za trecinu para.
 
Poslednja izmena:
Ma učinilo mi se da si ga napljuvao i da si rekao da je GoPro mnogo bolji.
 
Naravno da je bolji gopro
 
Jel zna neko da li je sj5000+ sličnih gabarita kao i go pro? Pitam jer me interesuje da li može da stane u gimbal od phantoma. Yi znam da moze, ali mi SJ deluje veće...
 
Jel zna neko da li je sj5000+ sličnih gabarita kao i go pro? Pitam jer me interesuje da li može da stane u gimbal od phantoma. Yi znam da moze, ali mi SJ deluje veće...
Kazu da ce pre sjcam da se podudara sa go pro kamerama nego yi, tako da i dodaci odgovaraju verovatno.
 
Nazad
Vrh Dno