Šta je novo?

online gledanje filmova na smart tv

Cirko

Cenjen
Učlanjen(a)
05.02.2012
Poruke
84
Poena
160
Da li neko zna sajt koji moze da preporuci za online gledanje filmova sa prevodom za smart tv
 
Ne. I nemoj da gledaš tako loše snimke. Poništava poentu HDTV.
 
A da li je nekako moguce ubaciti prevod na film koji je na usb
 
^ako mislis da gledas preko Web browsera od Tv,zaboravi..nije bas taj TV toliko Pametan....a Kodi i slicno,koliko znam samo na neki AndroidTv box,AppleTV....na sam TV nema za sada....
 
Ako je taj krs kvalitet prihvatljiv, onda se lako može streamovati slika sa telefona ili tableta na tv.
osim toga, vec pomenuti android tv box.

Titl najčešće mora da bude istog imena kao film i u jednom od podržanih formata i u istom direktorijumu sa video fajlom.
 
Ja sam skoro načeo sličnu temu, tačnije kako strimovati popcorntime na smart tv. I? U podešavanju popcorna postavi za keš folder onaj koji ćeš šerovati i koga će tvoj tv, ako je naravno umrežen, prepoznati. Nisam siguran i ne verujem da će ti na taj način otvoriti titl već ga moraš raspakovati i ubaciti u isti folder. Filmovi su u 720p i 1080p yifi. Prijatno gledanje, ali.... Po meni, mnogo je to komplikovano, nije mi uopšte teško da i dalje radim kao i do sada: odaberem šta hoću, skinem kad hoću, bacim na fleš a i ne moram, mož oma sa harda preko mrežne veze na tv i gledam kad hoću jer popcorn ume da zaglavi ako nije dobar protok ili ko zna zašto već... pozdrav!
 
upravo sam govorio u tv pretrazivacu bez dodatnih spravica :/ a da li je moguce ubaciti prevod onda na usb stik kao neku alternativu za gledanje na ovaj nacin
 
pretrazivac zaboravi...prevod na Usb sluzi samo za film koji je na usb-u...
a sto se ne igras sa DLNA,kad vec imas SmartTV....
znaci na komp instaliras neki DLNA Server,i vuces filmove koje si skinuo direktno na TV....
predlog za DLNA server...
-Universal Media Server
-Plex
-Serviio
.......itd...
 
Poslednja izmena:
Glavna caka je sto mi komp nije ni blizu tv-a a da li bi neko objasnio kako da kada skinem film i odg prevod na stik tv ucita fino oboje
 
Daj titlu naziv identičan kao video fajl, i stavi ga u isti folder gde je i video.
 
sta znaci komp nije blizu Tv-a...to je Totalno nebitno,ako su oboje(i TV i Komp)na istoj kucnoj mrezi...
 
Ne mozes da gledas film tako kako ti mislis, tipa na tvu da odes na filmoviziju i pokrenes film sa sajta, tj mozes ali radice mozda par sekundi, mozda par minuta i onda ce da pukne jer tv nema dovoljno memorije a i krs je kvalitet. Da bi ti vuklo prevode sknes film, skines prevod, odes na film, desni klik na njega pa rename, kopiras naziv filma, ides na prevod, desni klik, rename i odradis paste naziva filma i tjt.
 
Ne mozes da gledas film tako kako ti mislis, tipa na tvu da odes na filmoviziju i pokrenes film sa sajta, tj mozes ali radice mozda par sekundi, mozda par minuta i onda ce da pukne jer tv nema dovoljno memorije a i krs je kvalitet. Da bi ti vuklo prevode sknes film, skines prevod, odes na film, desni klik na njega pa rename, kopiras naziv filma, ides na prevod, desni klik, rename i odradis paste naziva filma i tjt.

objasnjeno kao malom dijetu :) hvala :)
 
meni nisi odgovorio,da li su ti TV i komp na istom ruteru?
 
Da koriste isti kako da napravim to sto si predlagao
 
Moja žena gleda serije natabanu direktno iz browsera LG tv-a sa sve titlovima i bez pucanja. Ja gledam online strimove sporta i sve radi kako treba. Zašto ne bi mogao i film da se gleda online?
 
pa zavisi verovatno i koji Tv ima covek...neka proba taj tvoj link,pa neka javi da li mu radi....nisu svi sajtovi sa istom podskom za video...neki traze Flash,neki Javu,a neki HTML5....pa ti sad ugodi svakom...:)
evo neka proba
http://www.filmovita.com
 
Poslednja izmena:
Meni svi sajtovi u flešu rade. Tv je LG iz 2012.
 
Zašto ne bi mogao i film da se gleda online?
Zato što je kvalitet gledanja takvih filmova i online strimova sporta žali Bože bačenih para za fuul HD televizore. Što neko napisa za desetak minuta skineš najnovije filmove u super HD rezoluciji i gledaš ko čovek, a ne ove bućkuriše.
 
Cek pa sto ne povezes tv sa pc (ukoliko je tehnicki izvodljivo zbog rastojanja ) pa nek ti tv bude sekundarni monitor. Tako ja gledam BD ili Remux filmove koje player mog tv-a ne podrzava. Pustis lepo flm on line na pc i u isto vreme ne tv-u.
Doduse neznam koliko ti je udaljem pc od tv-a i da li ima nekih prepreka tipa zidova i sl.
 
Poslednja izmena:
^i to je tacno,a i pre bi nakacio komp na TV,i gledao preko XBMC/Kodi...Genesis plugin....ili neki slicni...
 
Ljudi hvala svima na predlozima i odgovorima kao i za prevod vezan za usb :)
 
i sta si na kraju resio....cini mi se da nam dugujes odgovor..:)
 
Jer nema dovoljno memorije verovatno. Uostalom, to je apsolutno traćenje dobrog televizora. Skini šta želiš da gledaš u pristojnom kvalitetu, jer si inače bacio pare.
 
Filmovi
Sport
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno