Šta je novo?

Meizu M1 Note

Nije mi tolika frka. Ionako je 2g samo, kinez, a koristim ga dok ne sredim letv svoj, razbio mi se display....

Sent from my m1 note using Tapatalk
 
Toliko o tome, taman bio pohvalio meizu-a m1, kad ono on posle 2 dana crkne. Restartovo se 15-ak puta sam, i sada nece da se upali. Moracu da ga nosim u telenor....
 
Juce sam stavila preko ota 5.1.7.0A, medjutim pojedine app nece da rade izlazi obavestenje da proverim internet konekciju, bilo da je wifi ili mobile network, google playstore, youtube, gmail app, imaju te poteskoce, dok ostalo radi, ali vidim da mi se danas baterija potrosila 35% za nekih 28 min. kucanja, hmm, ima li neko slican problem na ovoj verziji?
 
Da li neko zna kako da isključim obaveštenja o novoj verziji flyme-a? Imam 4.2.0.5A i poslednjih nedelju dana mi stalno iskače obaveštenje o nadogradnji na 5 (OTA). Za razliku od drugih obaveštenje, ovo nikako ne mogu da sklonim, pa mi stalno stoji ikonica u gornjem levom uglu.
 
Jel probao neko ono bootloader otkljucavanje, deluje zeznuto :)
 
Mene zanima kako da instaliram Flyme Tools 5... bio bih zahvalan ako neko zna da objasni. :)
 
Jel probao neko nove romove ?
 
Koji su novi romovi? Poslednje što sam ja ubacio je Flyme 5.1.xx stabilni rom.
 
Naprimer Flyme OS 5.1.8.0 stable
 
Mene buni ovo: Google Mobile Services (GMS) is removed from this version. Zato još nisam probao OS 5.1.8.0G stable, pa ako neko jeste, bilo bi zanimljivo da saznamo iskustvo.
 
Instalirao sam novi OS 5.1.8.0G stable, sve je OK, jedino što mi je ostao problem koji sam imao i ranije, od jedne od prethodnih verzija, da mi ne stižu notifikacije preko lock screen-a, mada sam sve probao. Inače, Google servisi se jednostavno instaliraju preko novog Hot Apps, a nove aplikacije su i App Store i Weather...
 
I meni se pre neki dan pojavio update GMS Installer umesto starog Google installera, ali sam na 5.6.8.16 beta verziji i sve radi ok, nema nikakvih bugova.
 
Imam jedno pitanje , nece da mi sinhronizuje sms i note's preko Flame naloga. Presao sam sa 4.2.0.5A na 5.1.8.0 g . jel imao neko slican problem ?
 
Ok , na 5.1.8.0 imam ozbiljan problem sa stock kamerom. Naime kada snimam video u 1080 , posle minut dva prijavi da se greje previse i prekine video posle par sekundi i izadje iz kamera aplikacije. Dali je neko ovo testirao i dali je imao slicnih problema.
 
Prosto neverovatno,u junu su mi zamenili ekran zbog zute mrlje evo danas je pojavila opet,ne gine mi opet slanje na servis....
 
Meni se to isto desilo,Telenor u pitanju dva puta menjan, treci put dobio m2 note!
M1 note bas pati od te boljke....

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Nek radi dok radi posle servis i cao,ugovor istice na prolece tako da ce da padne nesto novo do tad,ali iritira problem,isto mesto sve isto :D
 
Da li zna neko kako da povratim google play store, gmail naloge(svi su mi kontakti tu) jer sam greškom updetovao fon na najnoviji 5.1.11.Preko hot app mi ne skida ništa????? A lepo nisam ni hteo da čačkam, međutim notifikacija stajala stalno i ja slučajno pritisnuo. Mogu li ga vratiti na junski updejt, sa google storom?

Sent from my m1 note using Tapatalk
 
Zar globe verzija roma nema vec integrisan google servise.
 
Nema koliko ja znam, ili ne vidim. Hot apps ne skida ništa, prijavljuje mi cannot access remote server adresse, i uopšte nema ni slika u appk. Pribao sam sa restartom i ponovnom istalacijomali isto.

Sent from my m1 note using Tapatalk
 
Global rom? Davno sam imao M1 Note, ali nikad nisam imao slican problem sa Global romom, posto sam telefon kupio kod nas u hendiju.
 
I ja isto sam uzeo u Handiju, i šljak extra prezadovoljan sam. I zato nisam ni hteo da ga udetujem kad već lepo radi. Ako ne nađem neko rešenje, može li factory reset pa da instaliram verziju sa play storom?

Sent from my m1 note using Tapatalk
 
a51d524cc14f05984c1c95f123e8b0cc.jpg


Sent from my m1 note using Tapatalk
 
Eto to mi stalno izlazi. Pomoć ko zna?

Sent from my m1 note using Tapatalk
 
a da skinete google installer APK sa neta za meizu. Izguglajte i mozda ce taj APK raditi :)
 
Probao neće. Nego uspeo sam da osposobim hot apps tako što sam ga startovao sa 3g netom a na wifi nije hteo. Sad radi i skinuo sam Google app

Sent from my m1 note using Tapatalk
 
Isti problem sam imao na m2 note, samo sto sam ja uspeo da skinem na drugoj wifi mrezi.
 
Nego sad zakucao na play store i ni da mrdne, da poludiš.
8a3fedf8cbde7500fbec55d0dcb00014.jpg


Sent from my m1 note using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno