Šta je novo?

ASUS K61IC

E hvala ti,nesto sam uspeo da odradim. :)
 
Ako stavis na 90% bas je tamno , kod mene je ektremno tamno ali kod tebe je sigurno tad normalno:

Capture.PNG
 
Dovoljno mi je 20/30 posto.Hvala ti jos jednom.
 
Radi se o sledecem:laptop ima slabu bateriju inace.I zadnji put kad sam hteo da ga premestim iskljucim ga sa punjaca,odnesem u drugu sobu i kad sam dosao s punjacem vidim ugasio se.Kontam ja baterija je to,medjutim ukljucim punjac i nece da upali.To je bilo juce.Pokusavao sam vise puta i nista.Cak sam probao i drugi punjac i nista.A dok ga nisam skinuo s punjaca sasvim normalno je radio.
Da li neko zna,sta okvirno mozda moze da bude?Jel moguce ako je zaprljan od prasine da nece da upali?
Postoji li bilo sta sto mogu da uradim pre nego ga odnesem u servis?


Edit

Evo upalio je sad.Ne znam sta mu je bilo,nista nije pokazao specificno prilikom paljenja.
 
Poslednja izmena:
Da,i bez baterije.A sad je upalio sa baterijom unutra.
 
Da li je moguce da wifi antena u lapu pocne slabije da radi,da tako kazem crkava ili sta vec?Desava mi se da cas imam net cas nemam i tako bukvalno iz minuta u minut se menja stanje,dok na drugom lapu i na telefonima sve sljaka bez problema?
 
Greje mi se laptop vec neko vreme,ima problem sa grafikom(chip treba da se menja).Nosio sam ga u servis i tamo su ga ocistili i zamenili pastu.Opravka je jako skupa pa ne znam sta da radim.
Koja je kriticna temperatura pod kojom ne bih trebao da ga koristim i da li postoji neki bolji kuler tipa Cooler Masterov neki,dal bi mogao da pomogne i spusti temperaruru malo vise nego sto je slucaj sa obicnim Kineskim kulerima?

Sony Z5 black
 
Tolika svakodnevna temperatura mu je došla glave i kad krenu lemovi da popuštaju, kao što reče neko na prethodnim stranicama, računaj da je već kasno. Popravke, čak i one kvalitetne, nisu 100% sigurno rešenje za problem sa lemovima.

Moj savet - skupljaj polako pare za nov/drugi laptop (ako ti treba laptop, a ne desktop).
 
Znaci ne bih dobio nista da uzmem neki kvalitetniji kuler,ne moze znacajno da se obori temperatura?
 
Uzeo sanm Cooler Masterovo hladjenje od 2600 rsd iz Gigatrona i moram reci da za sad radi lepo posao.Temperatura grafike mi nije prelazila 60 c jos uvek kao ni procesor.Doduse ne cuje se ni da zuji kao pre dok radi kao pre,jer je donet iz servisa skoro gde je ociscen i zamenjena mu pasta.Trenutno na otvorenih 5 tabova u Chromu je temp grafkice 57 c a proc. 55 c jezgru.
 
Koliko ti traze za zamenu cipa?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
90 eura,ne bi to radio,jer ja za 140 mogu da kupim polovnu slicnu ok masinu.

Sony Z5 black
 
Ajde nastavicemo na PM, ta cena je previsoka osim ako ne menjaju celu plocu mozda.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno