Šta je novo?

misljene za slusalice

Pre pola meseca sam kupi ATH-x50m ... Ko planira da uzme slusalice nece pogresiti. Slusao sam i cloud i cloud2 ... Virtuelni 7.1 se lako dobija sa malo boljom zvucnom. Ali kvalitet tesko :)
 
Jos jedno iskustvo... nikako kupovina u player rs .... katastrofalana usluga. Nema vracanja pa taman ti otpale usi od bola ako su ne udobne.
 
Jos jedno iskustvo... nikako kupovina u player rs .... katastrofalana usluga. Nema vracanja pa taman ti otpale usi od bola ako su ne udobne.

Kako nema? Pa po zakonu bi trebalo da ima ako nisi zadovoljan sa proizvodom zar ne? U roku od dve nedelje valjda? Narucis preko neta, platis kada stigne postom i ako ti se ne svide / ne odgovaraju imas zakonsko osnovano pravo da vratis bez ikakvih problema. ;)
 
to vazi samo kad se uzme preko neta.ako si ih uzeo u prodavnici,i ako sviraju i nemaju defekte nisu duzni nista da rade.
 
pitanje za korisnike cloud 2 slusalica kako vam se cini bas? imam utisak kada povezem preko jeka direktno u komp da je bas jaci.
preko njegove kartice kao malo da je slabiji.
 
Ko hoce sto bolji zvuk iz tih slusalica neka kupi bar xonar DG a sa stx/creative sb z bi zvucale jos bolje.
 
Jel si probao da kontaktiras kanibal.co.rs ?

ja sam kupio sličan adapter za 250 din, samo ima 2 izlaza 3.5 mm (za slušalice i mikrofon) a ulaz je isti takav. Može da se koristi na telefonu mada ja to koristim za zvučnu karticu pošto imam takav izlaz
 
Nazad
Vrh Dno