Šta je novo?

ASUS - 100% pouzdan ili vraćamo novac i popravljen laptop

vracate pare - u celosti iznos placenog laptopa?gde moze da se vidi lista tih "kvalifikovanih" modela?
 
Svaka Vam cast, to je garancija.
 
Kako to mislite i popraviti i vratiti novac. Ako nam se pokvari dobijamo popravljen laptop i novac u njegovoj vrednosti zajedno? Ako je tako svaka cast.
 
Poslednja izmena:
Ne razumem, koji novac vraćaju. Da li to znači da ako kupim ASUS laptop u vrednosti od recimo 50.000 rsd, on se pokvari posle tri meseca, ja ga šaljem na servis i dobijem popravljne laptop i 50 hiljada koje sam dao za laptop?
 
Al će naglo da krenu kvarovi na asus tabletima:)
 
Dobro ste razumeli. Ako se laptop pokvari u prvih godinu dana od datuma kupovine, korisnik treba da ga posalje u servis i nakon popravke podnese zahtev za povracaj novca. Naravno, uslov je da je laptop registrovan najkasnije 15 dana od datuma kupovine i da je zahtev podnet u roku od 30 dana od zavrsetka popravke. Vraca se onoliko koliko je placen laptop. Za vise detalja i sve uslove promocije posetite sajt www.asuspromotions.com.
 
Poslednja izmena:
Al će naglo da krenu kvarovi na asus tabletima:)
OP nije pomenuo da akcija obuhvata tablete.
Dok nisam pročitao tvoj post ni na kraj pameti mi nije bila takva pomisao. Pomislio sam bravo, odlična garancija. Mogu da budem miran kada kupujem od takvog proizvodjača. Kontrola kvaliteta im je očigledno odlična. Mada, lično bih radije više voleo produženu, "normalnu" garanciju.
Svejedno, ako to neki potrošači budu primenjivali eto jednog od objašnjenja zašto je hardver kod nas skup.
 
Fenomenalna pogodnost za kupce ASUS laptopova. Ukoliko se vaš ASUS laptop pokvari u prvih godinu dana nakon kupovine, ASUS će vam popraviti laptop i vratiti novac. Akcija važi za sve koji kupe ASUS laptop od danas do kraja godine. Više informacija na ASUS pouzdanost.

Da li to važi i za Asus X551MA-SX293D ? Ovaj laptop nisam po ovoj oznaci mogao da nađem na zavaničnom sajtu. Ako može da mi pošaljete link do zvaničnog sajta.
 
Svaka cast na ovako dobroj garanciji. Kao ljubitelj Dell-a, mogu slobodno da kazem da ce moj sledeci laptop biti ASUS.
 
Odlična akcija, verujem da će ovo podići procenat prodaje Asus laptopova. :)
 
Trebalo je na neki način da nagrade i (nas) kupce koji smo redovno ukazali poverenje i novac Asus-u, bez ovakvih stimulacija, tako što bi ova akcija važila retroaktivno, npr. za sve uređaje kupljene od Nove godine ili čak za sve modele sa spiska nezavisno od datuma kupovine, s tim što bi onda ta garancija važila od datuma kupovine a ne "od danas". To su doslovce isti laptopovi kao i ovi koji se prodaju danas, mesec i po dana kasnije i nema razloga da budu diskriminisani u odnosu na nove kupce, koji recimo kupuju samo zbog ovoga.

Tako bi nagradili i redovne kupce a ne samo one koji se odlučuju za Asus zbog ove promocije, umesto što čine da se osećamo donekle prevarenim.

Jer zašto bi se ova promocija vezivala za datum "od danas pa nadalje" umesto za konkretne modele, pa recimo svako ko je kupio laptop sa spiska, ima tu promotivnu garanciju u trajanju od godinu dana od datuma kupovine. Pa bi onaj koji je kupio isti laptop pre 2 meseca imao još 10 meseci ove promocije.

To bi bilo pošteno, za razliku od ovoga.

Isto kao što i ovi naši provajderi uvek nude pogodnosti "novim korisnicima", dok se oni koji su npr. korisnici 10 godina ni na koji način ne nagrađuju za "vernost", već im se samo nudi da ponovo postanu novi korisnici tako što će potpisati novi ugovor.
 
Poslednja izmena:
Ako do sad nisi shvatio da si za svaku firmu samo obican statisticki broj, neces nikad.
Nemaju oni tih briga kako da budu fer, ipak su tu na prvom mestu da ostvare profit.
Ne mislim na asus, mislim na sve firme, i ove mobilne provajdere.
Asus se veoma slabo prodaje, neko je dosao na ideju da garancijom privuku korisnike i novce. Koga je briga za tebe ?
Od tebe su uzeli novac, ti si bio milioniti deo neke cifre finansijskog izvestaja za prosli kvartal :)
Ti si nebitan !!!
Jucerasnja prica...
Tako ti je i sa provajderima. Cim potpises, gotovo.

Sve je ovo lepo, samo se nadam da je ovo neka globalna asus akcija, jer ne treba verovati ni trenutak domacim ovlascenim distributerima.
Pocece opet da se pojavljuju kapljice vode na plocama, odbijanja garancija zbog fizickog ostecenja i slicno... Ako Asus kao brend stoji iza ovoga, ovo je odlicno, za buduce kupce.
 
Pa nisam bitan ja lično, nego svi poput mene. A ukoliko se tako slabo prodaje kako ti tvrdiš, utoliko bi im bilo lakše da ispadnu fer.

Nisam ja u zabludi da oni misle na mene lično, nego na sve koji su kupili modele sa spiska - a tipa jedan dan ranije ili 2 meseca ranije - svejedno je jer su to isti modeli. A mi im nećemo zaboraviti da nisu ispali fer, pa ćemo drugi put da tražimo drugi laptop...
 
Svijetu se ne moze ugoditi :). Pohvale za ovu akciju, svaka cast.
 
Poslednja izmena:
Ako do sad nisi shvatio da si za svaku firmu samo obican statisticki broj, neces nikad.
Nemaju oni tih briga kako da budu fer, ipak su tu na prvom mestu da ostvare profit.
Ne mislim na asus, mislim na sve firme, i ove mobilne provajdere.
Asus se veoma slabo prodaje, neko je dosao na ideju da garancijom privuku korisnike i novce. Koga je briga za tebe ?
Od tebe su uzeli novac, ti si bio milioniti deo neke cifre finansijskog izvestaja za prosli kvartal :)
Ti si nebitan !!!
Jucerasnja prica...
Tako ti je i sa provajderima. Cim potpises, gotovo.

Sve je ovo lepo, samo se nadam da je ovo neka globalna asus akcija, jer ne treba verovati ni trenutak domacim ovlascenim distributerima.
Pocece opet da se pojavljuju kapljice vode na plocama, odbijanja garancija zbog fizickog ostecenja i slicno... Ako Asus kao brend stoji iza ovoga, ovo je odlicno, za buduce kupce.


Stvar nije u tome da li se neko ili nešto slabo prodaje ili ne (konkretno, ASUS se ne prodaje slabo, prodaje se odlično) već je stvar da bilo koja akcija mora da ima POČETAK i KRAJ.
Ne može se nešto napraviti retroaktivno, jer zahteva proceduru REGISTRACIJE novih korisnika, akcija ima jasna pravila i odredbe, ... ali što reče neko ... ne možeš svima ugoditi.

Konkretno, da je akcija krenula 1 januara, onda bi svi što su kupili u Decembru kukali (a takvih bi bilo najviše) itd...
Sredina februara je idealno vreme da se krene sa nekom ovako super akcijom koja će trajati CELE GODINE, jer obuhvata gro ljudi koji planiraju da kupe računar ove godine.

Takođe, ne zaboravite da nije baš tako jednostavno organizovati ovakvu akciju u zemlji Srbiji.
Što se tiče toga da li je lokalna ili globalna, super bi bilo da su ovi sa negativnim razmišljanjima makar posetili stranicu pa da vide tačno o čemu se radi :)

pre hate-ovanja :)
 
Ako je to akcija koja ima pocetak i kraj, onda ovo i nije neka vest.
Mogu i ja da kazem: sutra kod mene burek 30 dinara, ako vam se ne svidi vracam pare i pravim novi burek.
Akcija traje do prekosutra...


Ne zanima mene, to treba da zanima buduce kupce, pa nek se oni informisu dal je lokalna ili globalna.
Toshiba ima no metter what garanciju, koja nije vremenski ogranicena. Ko ce to da nadmasi ?
Niko
 
Jbt koji hejt i nerazumno razmišljanje.
 
Ako je to akcija koja ima pocetak i kraj, onda ovo i nije neka vest.
Mogu i ja da kazem: sutra kod mene burek 30 dinara, ako vam se ne svidi vracam pare i pravim novi burek.
Akcija traje do prekosutra...


Ne zanima mene, to treba da zanima buduce kupce, pa nek se oni informisu dal je lokalna ili globalna.
Toshiba ima no metter what garanciju, koja nije vremenski ogranicena. Ko ce to da nadmasi ?
Niko

Ne znam ni zašto ti ovo pišem, ali evo:

početak je 16-februar-2015.
Kraj je 31-decembar-2015.

Ja verujem da 99.9% ljudi može samo da pozitivno razmišlja i vidi ovu kampanju. Žao mi je što si ti u 0,1% :)
Ali verujem da ćeš promeniti mišljenje
 
Ti druze ne vidis dobro, ja sam bas rekao da je sjajna stvar, za nove korisnike. I onda je pocela prica : ja sam kupio juce, Asus me zajebao...
Zatim krece debata o kvalitetu ponude, ozbiljnosti akcije i slicno...
Kazem kao i u prethodnim postovima, dobra stvar za nove kupce. Nista spektakularno, a posto ima expiration day, bice : svakog cuda tri dana dosta...
 
Ti druze ne vidis dobro, ja sam bas rekao da je sjajna stvar, za nove korisnike. I onda je pocela prica : ja sam kupio juce, Asus me zajebao...
Zatim krece debata o kvalitetu ponude, ozbiljnosti akcije i slicno...
Kazem kao i u prethodnim postovima, dobra stvar za nove kupce. Nista spektakularno, a posto ima expiration day, bice : svakog cuda tri dana dosta...

Aman čoveče niko te nije prevario.
Ovakve se akcije organizuju da se novi kupci lakše odluče za odredjen brend tako što će biti sigurniji da kupuju pouzdan uredjaj.
Asus ne planira da nagradjuje nove kupce tako što će neki ili svi dobiti svoj uredjaj popravljen i kintu (šta već beše akcija) nego njihov marketing poručuje kupcima da kupuju pouzdan uredjaj koji se neće kvariti.
Znači još jednom. Niko te nije prevario, ukrao pare i slično. U istom si položaju kao i oni što će kupiti tokom akcije samo što si se ti odlučio za pouzdan uredjaj iz svog prethodnog iskustva, a neko će se odlučiti zbog ove akcije. Razumeš sada?
Ja ne znam šta više dramiš. Ponašaš se kao da ti je žao što nemaš priliku da spališ uredjaj namerno i uzmeš i jare i pare.
 
Jel cita neko od vas temu ?
Nigde ne pisem da je mene neko prevario !!!
Ja ne dramim, niti sam poveo raspravu vec samo odgovaram na pitanja drugih ljudi.
Aman citajte temu duze od zadnjeg posta.
Neki clan se javio kako je kupio asus laptop pre ove akcije, i pitao je da li to vazi za njega, i da se oseca prevareno.

Ma necu da se pravdam, citajte temu od pocetka...
 
Nazad
Vrh Dno