Šta je novo?

Xiaomi Mi Band

Ja probao i ovako i onako, mada sat obicno skidam, a ovo kao brojanica, ne bi skidao, ali valjda nece da crkne :)
Gde ih izimate da brzo stizu, hoce i zena jednu?
 
Original Xiaomi Mi Band Smart Miband Bracelet For Android 4.4 IOS 7.0 MI3 M4 Waterproof Tracker Fitness Wristbands Original Box
http://www.aliexpress.com/item/Orig...3-MIUI-Smart-Fitness-Wearable/2042373845.html
(from AliExpress Android)

Ja sam odavde, jeste original sto posto, naručio 8.9,evo juče stigla u izmenicnu postu.. Ali je verzija izgleda sa belim, po feedback-u ovih koji su dobili...

Nisu mi jasni da su tako funjarski samo zamenili, nigde zvanične objave niti išta slično, jedini info vidiš kod prodavca ako se potrudi da napiše da je ovo kao novija verzija bez rgb dioda..
 
Poslednja izmena:
E trebao sam da uzmem par komada kad sam kupovao moju.
 
Sad i meni dodje da narucim jos jednu ali prvo da se raspitam.. kad vec ova nova mi band nije ni za sta
 
Ja nemam pojma, ali ako neko odavde nadje da je sigurno multicolor, neka ostavi link
 
Mnogo mi je mrsko da ponovo narucujem, čak nije ni do para, nego do čekanja ponovo
 
Ima jedan lik na kp ako nije prodao, ali 26 evra, nisam baš toliko očajan..
 
Ma mislim u radnji ili tako nesto, bese roaming uvozi xiaomi?
 
Hm, sad ću da vidim, ali ne nadam se pristupacnosti[emoji4]
 
Imam ja tamo neke kontakte, ali da ih ne cimam ako nemaju...
 
Ček da proverim, je l oni imaju svoju radnju i dalje, ili preko tehnomanije?
 
Tahnomanija je njihova, a da li imaju radnje jos, ne znam.
 
Ne, bar na sajtu, imaju par modela mi telefona..
 
Poslednja izmena:
Ne verujem da kinezi usrase dobar proizvod, a svi ocekivali unapredjenja dodatna...
 
Kaže mi kinez da su počeli 16.avgusta sa novom verzijom.. Sve prodavce koje sam pitao na aliju, a da nije naglašeno da je bela, ili gde piše da je u boji, su mi rekli da imaju samo belu.. Izgleda da se u boji više ne može naći čak i da hoćeš.. A poslao i mail autoru one mi band notify pro aplikacije, kaže da će za par dana izbaciti update za beli led, kaže da je problem sto ima samo bela boja, i što se dužina vibracije ne može menjati.
 
Poslednja izmena:
Stigla mi je danas narukvica, ok je, super izgleda, mada i dalje sam razočaran zbog belih dioda.. Razgovarao sam sa onim likom koji pravi App za mi band, ona crna ikonica, ne plava, zaboravih tačan naziv, mislim mi band tools, kaže da su ove bele pre fabrikovane i da su ih pustili da bi se ratosiljali njih jer uskoro treba da izadje mi band 1s verzija sa meracem pulsa.. Kaže veruje da će koštati najviše duplo od ove..
 
Hoće neko da se menja, ako je izgustirao svoju? [emoji23]
 
Da se javim, prodao sam narukvicu, i pre neki dan naručio novu u boji, neko je predložio gore prodavca koji ima još uvek u boji, 23 dolara..
 
Pa znaš kako, ako je tačan opis proizvoda, ima 41 mah bateriju, znači da je ova sa bojama, sa belim ima 45 mah bateriju
 
Danas je napustila činu, ako ne zaglavi na carini moguće je da ću je videti već za nedelju dana...
 
Nazad
Vrh Dno